تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک پارسیان 1400

استخدام بانک پارسیان 1400

زمان دقیق و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400
استخدام بانک پارسیان 1400

بانک ها در فواصل زمانی مختلف برحسب نیاز خود اقدام به انتشار فراخوان جذب نیروی انسانی می نمایند. بانک پارسیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان یک بانک غیر دولتی، با اهدافی از جمله توسعه اقتصادی و فراهم آوردن امکانات، تسهیلات، تدوین و گسترش ابزارهای مالی و پولی نوین تاسیس شده است. علاقه مندانی که قصد دارند جهت شرکت در پذیرش این بانک اقدام نمایند، لازم است اطلاعیه های مربوطه را از طریق  سایت استخدام بانک پارسیان پیگیری نموده و چنانچه واجد شرایط تعیین شده باشند، در موعد مقرر ثبت نام خود را به انجام برسانند.

ثبت نام در فرآیند استخدام بانک پارسیان سال جاری در نیمه دوم آذر ماه از طریق سایت اختصاصی این بانک انجام می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

بانک ها نیروهای مورد نیاز خود را به دو روش آزمون استخدامی و مصاحبه یا بررسی رزومه و مصاحبه تامین می کنند. این بانک نیز همانند سایر بانک ها روند مشخصی در جذب نیرو نداشته و ممکن است در دوره های مختلف روش های متفاوتی را در پیش بگیرد. به عنوان مثال در تیر ماه 1400 بانک پارسیان از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه به تکمیل کادر خود از بین داوطلبان واجد شرایط مرد و زن پرداخت.

این بانک همچنین برای بار دیگر در سال جاری به جذب نیروی واجد شرایط در برخی از شهرها پرداخته است با این تفاوت که در این نوبت آزمون کتبی برگزار خواهد شد. از این رو متقاضیان می توانند در بازه زمانی 18 الی 26 آذر ماه 1400 نسبت به نام نویسی خود در این آزمون استخدامی بپردازند. با اتمام مهلت مذکور، این بانک بازه زمانی اولیه را تا روز سه شنبه 30 آذر تمدید نمود تا جاماندگان از ثبت نام بتوانند به انجام این فرآیند بپردازند.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

همان طور که اشاره شد، متقاضیان جهت ثبت نام در این آزمون می بایست در زمان استخدام بانک پارسیان 1400 به سامانه مربوطه مراجعه کرده و بعد از مطالعه دقیق اطلاعیه های منتشر شده، مطابق با راهنمای ذیل نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

 • مراجعه به سایت اختصاصی بانک پارسیان به نشانی parsian-bank.ir و کلیک بر روی اطلاعیه “فراخوان جذب نیرو در بانک پارسیان” 

مرحله اول استخدام بانک پارسیان

 • مطالعه کامل شرایط و ضوابط مندرج در صفحه و فشردن دکمه “ثبت نام” (چنانجه قبلا ثبت نام نموده و قصد اصلاح اطلاعات خود را دارید، بر روی گزینه “ویرایش” کلیک کنید.

مرحله دوم استخدام بانک پارسیان 1400

 • وارد نمودن اطلاعات شخصی و تحصیلی در فرم اینترنتی

مرحله سوم استخدام بانک پارسیان

 • بارگذاری عکس پرسنلی، پرداخت هزینه و سپس انتخاب گزینه “ثبت نام”

مرحله چهارم استخدام بانک پارسیان

تذکر: پس از اتمام نام نویسی ممکن است سامانه یک شناسه پیگیری و شماره پرونده دریافتی در اختیار شما قرار دهد که ضروری است تا پایان مراحل پذیرش این اطلاعات را نزد خود نگه دارید. تاکید می شود که داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.

شایان توجه است که مبلغ پرداختی شما غیر قابل استرداد می باشد که میزان آن برای سال جاری 120 هزار تومان است؛ لذا توصیه می شود صرفاً داوطلبان واجد شرایط نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. همچنین از آن جایی که فراخوان استخدامی این بانک برای سال جاری شامل آزمون کتبی و مصاحبه است، لذا مراحل مورد نظر به شرح ذیل می باشد.

 • آزمون کتبی
 • مصاحبه حضوری
 • معاینات و آزمایشات پزشکی 
 • موفقیت در آموزش های مقدماتی خدمت
 • کسب موفقیت در دوره آزمایشی

شرایط نام نویسی آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

همان طور که گفته شد، اطلاع از تمامی ضوابط جزئیات مربوط به پذیرش بانک پارسیان بسیار حائز اهمیت است، چرا که اگر داوطلبان دارای تمامی شرایط تعیین شده نباشند، استخدام و جذب آن ها حتی در صورت کسب حدنصاب علمی لازم در آزمون لغو خواهد شد. شرایط عمومی معمولا در تمامی دوره ها ثابت است اما شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان شامل موارد زیر بوده است.

شرایط عمومی

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 • تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 • بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)

نکته: ایثارگران و خانواده محترم آن ها (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و همسر و فرزندان ایشان، آزادگان و همسر و فرزندان ایشان، اُسرا و خواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آن ها) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی

 • فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی ، بیمه و امور بانکی، کارآفرینی)، علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)، آمار، ریاضی کاربردی، علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع و زبان انگلیسی
 • داشتن حداقل معدل 16 برای تمام مقاطع تحصیلی و کلیه دانشگاه ها
 • حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام و آقایان 27 سال تمام

توجه داشته باشید که آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تهران و کرمان برگزار می شود. همچنین داوطلبان تنها در شهر های مورد نیاز این بانک می توانند استخدام شوند که در ادامه جدول مربوط به سال 1400 برای شما آورده شده است.

شهر های مورد نیاز استخدام بانک پارسیان 1400
تهران
کرج
قم
اهواز
آبادان
کرمان
سیرجان

همان گونه که ذکر شد، یکی دیگر از گزینه هایی که بانک پارسیان می تواند از طریق آن کارکنان مورد نظر خود را پذیرش نماید، بررسی رزومه و مدارک داوطلبان می باشد. البته در هر دو روش از پذیرفته شدگان مرحله اول به میزان چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه خواهد شد. شما داوطلبان گرامی نیز می توانید جهت اطلاع دقیق در خصوص جزئیات مصاحبه آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 چه زمانی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند در بازه زمانی 18 الی 26 آذر ماه 140 نسبت به ثبت نام خود در این آزمون استخدامی اقدام کنند.

2- چگونه می توان برای استخدام بانک پارسیان 1400 نام نویسی کرد؟

ثبت نام در پذیرش بانک نام برده به صورت اینترنتی از طریق سایت parsian-bank.ir انجام می گیرد.

3- آیا برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 شرط سنی تعیین شده است؟

بله، حداکثر سن لازم جهت استخدام برای خانم ها 25 سال تمام و برای آقایان 27 سال سن تعیین شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی