خانه آزمون استخدامی استخدام بانک پارسیان 1400

استخدام بانک پارسیان 1400

زمان دقیق و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400
استخدام بانک پارسیان 1400

بانک ها در فواصل زمانی مختلف برحسب نیاز خود اقدام به انتشار فراخوان جذب نیروی انسانی می نمایند. بانک پارسیان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به عنوان یک بانک غیر دولتی، با اهدافی از جمله توسعه اقتصادی و فراهم آوردن امکانات، تسهیلات، تدوین و گسترش ابزارهای مالی و پولی نوین تاسیس شده است. علاقه مندانی که قصد دارند جهت شرکت در پذیرش این بانک اقدام نمایند، لازم است اطلاعیه های مربوطه را از طریق  سایت استخدام بانک پارسیان پیگیری نموده و چنانچه واجد شرایط تعیین شده باشند، در موعد مقرر ثبت نام خود را به انجام برسانند.

ثبت نام در فرآیند استخدام بانک پارسیان سال جاری از یکم اسفند ماه 1400 آغاز شده است.زمان ثبت نام فراخوان استخدام بانک پارسیان 1400

بانک ها نیروهای مورد نیاز خود را به دو روش آزمون استخدامی و مصاحبه یا بررسی رزومه و مصاحبه تامین می کنند. این بانک نیز همانند سایر بانک ها روند مشخصی در جذب نیرو نداشته و ممکن است در دوره های مختلف روش های متفاوتی را در پیش بگیرد.

این بانک قصد دارد در سال 1400، با برگزاری مصاحبه و دیگر مراحل مورد نظر خود، به جذب نیرو برای بخش حقوقی شهر تهران اقدام کند. از این رو متقاضیان مرد و زن که واجد شرایط ثبت نام در این دوره از جذب هستند، می توانند در بازه زمانی 1 الی 11 اسفند ماه 1400 نسبت به نام نویسی اینترنتی خود در این فراخوان استخدامی بپردازند. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع شوید.

راهنمای ثبت نام در فراخوان استخدام بانک پارسیان 1400

همان طور که اشاره شد، متقاضیان جهت ثبت نام در این آزمون می بایست در زمان استخدام بانک پارسیان 1400 به سامانه مربوطه مراجعه کرده و بعد از مطالعه دقیق اطلاعیه های منتشر شده، مطابق با راهنمای ذیل نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

 • مراجعه به سایت اختصاصی بانک پارسیان به نشانی parsian-bank.ir و کلیک بر روی اطلاعیه “فراخوان جذب نیرو در بانک پارسیان” 

مرحله اول استخدام بانک پارسیان

 • مطالعه کامل شرایط و ضوابط مندرج در صفحه و فشردن دکمه “ثبت نام” (چنانجه قبلا ثبت نام نموده و قصد اصلاح اطلاعات خود را دارید، بر روی گزینه “ویرایش” کلیک کنید.

مرحله دوم استخدام بانک پارسیان 1400

 • وارد نمودن اطلاعات شخصی و تحصیلی در فرم اینترنتی

مرحله سوم استخدام بانک پارسیان

 • بارگذاری عکس پرسنلی، پرداخت هزینه و سپس انتخاب گزینه “ثبت نام”

مرحله چهارم استخدام بانک پارسیان

تذکر: پس از اتمام نام نویسی ممکن است سامانه یک شناسه پیگیری و شماره پرونده دریافتی در اختیار شما قرار دهد که ضروری است تا پایان مراحل پذیرش این اطلاعات را نزد خود نگه دارید.

شایان توجه است که مبلغ پرداختی شما غیر قابل استرداد می باشد؛ لذا توصیه می شود صرفاً داوطلبان واجد شرایط نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. همچنین از آن جایی که فراخوان استخدام بانک پارسیان برای سال جاری شامل آزمون کتبی و مصاحبه است، لذا مراحل مورد نظر به شرح ذیل می باشد.

 • مصاحبه حضوری
 • معاینات و آزمایشات پزشکی 
 • موفقیت در آموزش های مقدماتی خدمت
 • کسب موفقیت در دوره آزمایشی

شرایط نام نویسی استخدام بانک پارسیان 1400

همان طور که گفته شد، اطلاع از تمامی ضوابط جزئیات مربوط به پذیرش بانک پارسیان بسیار حائز اهمیت است، چرا که اگر داوطلبان دارای تمامی شرایط تعیین شده نباشند، استخدام و جذب آن ها در هر مرحله از استخدام لغو خواهد شد. شرایط عمومی معمولا در تمامی دوره ها ثابت است اما شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان شامل موارد زیر بوده است.

شرایط عمومی

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 • تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 • بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)

نکته: ایثارگران و خانواده محترم آن ها (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و همسر و فرزندان ایشان، آزادگان و همسر و فرزندان ایشان، اُسرا و خواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آن ها) در اولویت جذب قرار دارند.

شرایط اختصاصی

 • فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته حقوق (دارا بودن مدرک کارشناسی حقوق)
 • داشتن حداقل معدل 14 برای فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری و 16 برای سایر دانشگاه ها 
 • حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام و آقایان 27 سال تمام

در آخر توجه نمایید که متقاضیان دارای سوابق شغلی مرتبط در اولویت جذب بوده و سابقه کاری مربوطه (حداکثر تا 7 سال) به شرط سنی آن ها اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است، جذب و استخدام در هر یک از مراحل ذکر شده که توسط بانک پارسیان در نظر گرفته شده است، به معنای پذیرش نهایی نبوده و قبولی در همه مراحل استخدام بانک، الزامی است.
سوالات متداول

1- ثبت نام در فرآیند استخدام بانک پارسیان 1400 چه زمانی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند در بازه زمانی 1 الی 11 اسفند ماه 1400 نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

2- چگونه می توان برای استخدام بانک پارسیان 1400 نام نویسی کرد؟

ثبت نام در پذیرش بانک نام برده به صورت اینترنتی از طریق سایت parsian-bank.ir انجام می گیرد.

3- آیا برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 شرط سنی تعیین شده است؟

بله، حداکثر سن لازم جهت استخدام برای خانم ها 25 سال تمام و برای آقایان 27 سال سن تعیین شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی