تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک پارسیان 1400

استخدام بانک پارسیان 1400

زمان استخدام بانک پارسیان 1400
استخدام بانک پارسیان 1400

پیدا کردن شغل مناسب به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌ ها و چالش ‌های موجود در بین افراد می‌باشد. در جامعه امروز، اشتغال در نظام های بانکی به واسطه تسهیلاتی که برای کارکنان بانکی در نظر گرفته می شود، یکی از گزینه های بسیاری از کارجویان به شمار می رود. فراخوان جذب نیروی انسانی در بانک ها در فواصل زمانی نامشخص منتشر می گردد و هر بانک در هر دوره برحسب نیاز خود، نسبت به استخدام نیروهای جدید اقدام می نماید.

بانک پارسیان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و به عنوان یک بانک غیر دولتی، با هدف توسعه اقتصادی و فراهم آوردن امکانات، تسهیلات، تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همچنین تأمین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف فعالیت خود را از اسفند ماه 1380 آغاز نمود و به عنوان چهارمین بانک خصوصی کشور از نظر میزان درآمد سالیانه شناخته می شود. در این مطلب قصد داریم شما را از زمان، نحوه و شرایط استخدام بانک پارسیان در سال جاری مطلع کنیم.

ثبت نام در فرآیند استخدامی بانک پارسیان از طریق سایت رسمی این بانک انجام می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

بانک ها نیروهای مورد نیاز خود را به دو روش آزمون استخدامی و مصاحبه یا بررسی رزومه و مصاحبه تامین می کنند. این بانک نیز همانند سایر بانک ها روند مشخصی در جذب نیرو نداشته و ممکن است در دوره های مختلف روش های متفاوتی را در پیش بگیرد. به عنوان مثال در سال 1400 بانک پارسیان از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه به تکمیل کادر خود از بین داوطلبان واجد شرایط مرد و زن می پردازد. 

شایان ذکر است که نام نویسی در فرآیند استخدامی بانک پارسیان در بازه زمانی 14 الی 20 تیر ماه 1400 انجام می گیرد. در حال حاضر تاریخ تمدید مهلت ثبت نام این فرآیند برای سال 1400 در دست نمی باشد اما به محض انتشار، از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

همان طور که اشاره شد، متقاضیان جهت ثبت نام در این فراخوان می بایست در زمان استخدام بانک پارسیان 1400 به سایت استخدام بانک پارسیان مراجعه کرده و بعد از مطالعه دقیق اطلاعیه های منتشر شده مطابق با راهنمای ذیل نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

 1. مراجعه به سایت اختصاصی بانک پارسیان به نشانی parsian-bank.ir
 2. کلیک بر روی اطلاعیه “فراخوان جذب نیرو در بانک پارسیان” 
 3. فشردن دکمه “ثبت نام” موجود در انتهای صفحه
 4. وارد نمودن اطلاعات شخصی و تحصیلی در فرم اینترنتی و سپس انتخاب گزینه “ثبت پیش نویس” 
 5. بارگذاری عکس داوطلب و مدارک خواسته شده و واریز هزینه ثبت نام به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

تذکر: پس از اتمام نام نویسی ممکن است سامانه یک شناسه پیگیری و شماره پرونده دریافتی از سامانه را تا پایان مراحل پذیرش نزد خو نگه دارید. تاکید می شود که داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند. شایان توجه است که مبلغ پرداختی شما غیر قابل استرداد می باشد؛ لذا توصیه می شود صرفاً داوطلبان واجد شرایط نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

همچنین از آن جایی که فراخوان استخدامی این بانک برای سال جاری به صورت مصاحبه برگزار می گردد، لذا مراحل مورد نظر به شرح ذیل می باشد.
 • مصاحبه حضوری
 • معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
 • موفقیت در آموزش های بدو خدمت
 • توفیق در دوره آزمایشی

شرایط نام نویسی آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400

همان طور که گفته شد، اطلاع از تمامی ضوابط جزئیات مربوط به پذیرش بانک پارسیان بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر داوطلبان دارای تمامی شرایط تعیین شده نباشند، استخدام و جذب آن ها حتی در صورت کسب حدنصاب علمی لازم در آزمون لغو خواهد شد. شرایط عمومی معمولا در تمامی دوره ها ثابت است اما شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان در آخرین دوره شامل موارد زیر بوده است.

شرایط عمومی

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
 • تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
 • عدم سوء پیشینه کیفری
 • داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
 • بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)

نکته: ایثارگران و خانواده محترم آن ها (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و همسر و فرزندان ایشان، آزادگان و همسر و فرزندان ایشان، اُسرا و خواهر و برادر شاهد، رزمندگان و همسر و فرزندان آن ها) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی

 • فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی و کارآفرینی)، حسابداری (مالی و حسابرسی)، علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
 • داشتن حداقل معدل 16 برای تمام مقاطع تحصیلی و کلیه دانشگاه ها
 • حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام و آقایان 27 سال تمام

داوطلبان تنها در شهر های مورد نیاز این بانک می توانند استخدام شوند که در ادامه جدول مربوط به سال 1400 به علاوه تعداد نیروی مورد پذیرش برای شما آورده شده است.

شهرهای موردنیاز استخدام بانک پارسیان 1400 
شعبه  تعداد نیروی موردنیاز
دزفول 2
اندیمشک 1
خرمشهر 2
ماهشهر 2
دهدشت 2
گچساران 2
کازرون 4
برازجان 2
یاسوج 2
لار 1
بندرعباس 3
سنگان (شهرستان خواف) 1

همان گونه که ذکر شد، یکی دیگر از گزینه هایی که بانک پارسیان می تواند از طریق آن کارکنان مورد نظر خود را پذیرش نماید، بررسی رزومه و مدارک داوطلبان می باشد. البته در هر دو روش از پذیرفته شدگان مرحله اول به میزان چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه خواهد شد. شما داوطلبان گرامی نیز می توانید جهت اطلاع دقیق در خصوص جزئیات مصاحبه آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام استخدام بانک پارسیان 1400 چه زمانی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند در بازه زمانی 14 الی 20 تیر ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود در این فراخوان استخدامی اقدام کنند.

2- چگونه می توان برای استخدام بانک پارسیان 1400 نام نویسی کرد؟

ثبت نام در پذیرش بانک نام برده به صورت اینترنتی از طریق سایت parsian-bank.ir انجام می گیرد.

3- آیا برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان 1400 شرط سنی تعیین شده است؟

بله، حداکثر سن لازم جهت استخدام برای خانم ها 25 سال تمام و برای آقایان 27 سال سن تعیین شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی