خانه آزمون استخدامی استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

استخدام نیروی دریایی ارتش ایران 1401
استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

نیروی دریایی یکی از بخش های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد که در برخی از دوره ها از داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط استخدام به عمل می آورد. بنابراین متقاضیان می بایست در هنگام انتشار آگهی جذب نیروی ارتش، نسبت به کسب اطلاعات کامل اقدام نموده و سپس به پرداخت هزینه و طی سایر مراحل استخدام بپردازند. پس از ثبت نام، متقاضیان می بایست در یک آزمون ورودی شرکت کرده و در صورت کسب حدنصاب لازم، در مصاحبه نیز حضور یابند. در این  مطلب قصد داریم اطلاعاتی در خصوص جزئیات نام نویسی در فرآیند استخدام نیروی دریایی ارتش در سال 1401 را بررسی کنیم.

زمانبندی استخدام در نیروی دریایی ارتش در مقطع (افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی) و یا امور خدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) با یک دیگر متفاوت اند.

زمان استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

کسانی که خواهان استخدام در نیروی دریایی ارتش در مقطع (افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی) و یا امور خدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) می باشند می بایست طبق زمان بندی زیر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

زمان استخدام نیروی دریایی ارتش در مقاطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی

با توجه به اطلاعیه منتشر شده بر روی سایت استخدام ارتش 1401، مهلت ثبت نام داوطلبان علاقه مند به استخدام مقطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش از 19 مهر تا 26 آبان ماه سال جاری می باشد. متقاضیان واجد شرایط استخدام ارتش 1401  می توانند در مهلتی که تعیین شده (به جز روزهای جمعه و تعطیلات رسمی) از ساعت 8 تا 1 بعد از ظهر و در روز های دوشنبه و پنج شنبه تا ساعت 12 با توجه به محل سکونت خود با در دست داشتن مدارک لازم در یکی از پایگاه های معرفی شده در اطلاعیه، حضور یابند.

نکته: آدرس مراکز مراجعه حضوری جهت ثبت نام در نیروی دریایی ارتش 1401 در ادامه مقاله ذکر شده است.

زمان استخدام نیروی دریایی ارتش در بخش امور خدماتی

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت تامین نیروی انسانی خود در بخش امورخدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) در شهر تهران و به صورت قراردادی، واجدین شرایط استخدام ارتش 1401 را دعوت به همکاری می نماید. بدین منظور افراد می توانند از تاریخ 25 مهر الی 5 آبان ماه سال جاری به آدرس تهران، بزرگراه شهید زین الدین، خروجی شمیران نو، جنب باشگاه صدف، مدیریت گزینش و اسـتـخـدام نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه مدارک خواسته شده حضور یابند.

نحوه استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

همان طور که اشاره شد، متقاضیانی که تمایل به استخدام و خدمت در نیروی دریایی ارتش را دارند، می بایست در موعد مقرر به صورت حضوری به یکی از مراکز گزینش ارتش که توسط این سازمان ارائه شده است، مراجعه نمایند. دقت داشته باشید، مدارکی که به صورت پستی یا دیگر روش های غیرحضوری ارسال شوند، بررسی نخواهند شد.

پس از طی نمودن مراحل ثبت نام، داوطلبان می بایست برای شرکت در آزمون ورودی نیروی دریایی ارتش، آماده شوند که زمان برگزاری آن از طریق سایت استخدام ارتش به نشانی aja.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است در صورت قبولی شرکت کنندگان، جزئیات مربوط به ادامه مراحل پذیرش از جمله زمان برگزاری مصاحبه و انجام معاینات پزشکی، نیز در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

شرایط استخدام ارتش 1401 به صورت کلی به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که در بخش زیر، به بیان این شرایط می پردازیم.

نکته بسیار مهم: شرایط عمومی برای داوطلبان امورخدماتی و افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش در اکثر موارد یکسان بوده اما شرایط اختصاصی فقط مختص به استخدام در حوزه افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش می باشد.

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام
 • ایمان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و همچنین آمادگی برای فداکاری و ایثار جهت تحقق اهداف آن ها
 • داشتن تابعیت ایرانی
 • داشتن حداقل قد 165 سانتی متر (به جز متقاضیان بخش امور خدماتی)
 • فقط متولدین یکم فروردین هفتاد و هشت (78/01/01) لغایت آخر اسفند ماه هزارو سیصدو هشتادو پنج( 85/12/29) مجاز به ثبت نام در این دوره هستند همچنین در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می‌شود. فرزندان شهداء، جانبازان از کار افتاده کلی و آزادگان از شرط سن و معدل معاف هستند. (به جز متقاضیان بخش امور خدماتی)
 • عدم عضویت یا وابستگی و هواداری از گروهک ها و سازمانهای سیاسی
 • اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه
 • برخورداری از سلامت جسم و روان برابر معاینات پزشکی
 • عدم معروفیت به فساد اخلاقی و نداشتن سوء سابقه کیفری مطابق با اعلام مراجع مربوطه
 • عدم محکومیت به اقدام علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • شاخصه های تدین و انقلابی بودن از جمله ملاک های عمل بوده و در تمامی مراحل استخدام مورد توجه قرار می گیرند.
 • پذیرش داوطلبان مبنی بر رفع مشکلات اقتصادی آن ها نبوده و استخدام افراد بر اساس نیازهای سازمان صورت می گیرد.
 • کسانی که قصد عضویت در ارتش را دارند، لازم است با هدف رزمنده شدن وارد شوند و برای انجام ماموریت در هر جایی آمادگی لازم را داشته باشند.
 • دادن تعهد بر پایه پرداخت دو برابر هزینه های دوره آموزشی در صورت استعفاء یا اخراج برابر قوانین و مقررات کشور ایران
 • حداکثر مدرک تحصیلی دیپلم (متقاضیان بخش امور خدماتی)

شرایط اختصاصی درجه داری پیمانی

 • ثبت تعهد محضری در برابر قوانین ارتش جمهوری اسلامی ایران
 • شرط سنی برای داوطلبان کارمندان تجربی )مدرک دیپلم( حداکثر 26 سال ، داوطلبین افسری پیمانی و کارمندی علمی)مدرک کارشناسی( حداکثر 28 سال و کارشناسی ارشد 29 سال بوده و
  مبنای محاسبه سن اول فروردین ماه سال جاری می باشد
 • داشتنن شرط سنی حداقل 17 سال و حداکثر 23 سال تمام برای شرکت کنندگان ضروری است.
 • ارائه مدرک دیپلم با حداقل معدل کل 13 در یکی از رشته های نظری، فنی و حرفه ای، دریانوردی و رشته های مهارتی کاردانش به جز رشته های شاخه کشاورزی و زیر مجموعه های آن
 • داشتن حداقل معدل 13 در رشته های مهندسی و نمره 14 در رشته های غیر مهندسی و معدل مدرک دیپلم جهت داوطالبان کارمند تجربی، 13 تعیین گردیده است.
 • موفقیت در آزمون‌ های علمی، معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت‌ های گزینشی
 • الزامی بودن قبولی در آزمون عملی جهت داوطلبان رشته های کارمند تجربی
 • نداشتن هیچ گونه تعهد خدمتی یا استخدامی به دیگر سازمان ها و ارگان های دولتی و بخش خصوصی
 • دانشجویان واجد شرایط و مشغول به تحصیل در دانشگاه های کشور در صورت انصراف از تحصیل، ثبت نام نهایی به عمل خواهد آمد.
 • عدم امکان استخدام دارندگان معافیت پزشکی

شرایط اختصاصی کارمند علمی و تجربی پیمانی

 • دارا بودن یکی ار مدارک تحصیلی ذکر شده در جدول ذیل (در ادامه مطلب ذکر شده است.)
 • عدم تعهد خدمت به سایر سازمان ها
 • عدم استخدام مشمولین غایب و کسانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند.
 • اعلام آمادگی در خصوص تعهد خدمتی برابر قوانین ارتش
 • کسب حدنصاب لازم در فرآیند کتبی آزمون، معاینات پزشکی و سایر مراحل
 • کسانی که پیش از این در نیروهای مسلح به صورت پیمانی خدمت کرده اند، نمی توانند برای بار دیگر به صورت پیمانی استخدام شوند. 
 • فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان از کار افتاده کلی درصورت ارائه مدرک معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروط سن و معدل معاف می باشند.
 • داوطلبان بر اساس الویت گزینش می گردند.
استخدام نیروی دریایی ارتش 1401
استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

مدارک مورد نیاز جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

مدارکی که متقاضیان در روز ثبت نام می بایست به همراه داشته باشند، شامل موارد موجود در لیست زیر بوده و در اطلاعیه موجود بر روی سایت استخدام ذکر شده اند.

نکته بسیار مهم: مدارک مورد نیاز ذکر شده برای داوطلبان امورخدماتی و افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش در اکثر موارد یکسان بوده اما تنها واریز هزینه نام نویسی بر عهده متقاضیان افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت استخدام در بخش امور خدماتی

مدارک مورد نیاز ذکر شده برای داوطلبان امورخدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) در شهر تهران به صورت زیر است:

 1. عکس 4×3 یک قطعه
 2. اصل شناسنامه عکس‌دار و روگرفت آن
 3. اصل کارت ملی و روگرفت آن
 4. اصل یا کپی مدرک تحصیلی مرتبط و یا ارائه مدرک موقت پایان تحصیلات

مدارک مورد نیاز جهت استخدام در بخش افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی

مدارک مورد نیاز به شرح زیر است:

 1. عکس 4×3 دو قطعه
 2. اصل شناسنامه عکس‌دار.
 3. اصل کارت ملی و 3 سری کپی.
 4. اصل یا کپی مدرک تحصیلی مرتبط و یا ارائه مدرک موقت پایان تحصیلات
 5. توجه داشته باشید که خانواده درجه یک شهدا، جانبازان، آزادگان، فرزندان نیروهای مسلح و داوطلبین بسیج لازم است هنگام ثبت نام اصل و کپی نامه معتبر از مراجع مسئول مبنی بر مشمولیت خود را ارائه نمایند.
 6. اصل نامه اشتغال به خدمت یا معرفی نامه از کانون بازنشستگان والدین جهت فرزندان کارکنان نیروهای مسلح.
 7. مدارک مربوط به نظام وظیفه داوطلبان مانند: اصل کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی یا برگه اعزام به‌خدمت (بدون مهر غیبت).
 8. واریز هزینه نام نویسی و ارائه اصل برگۀ واریزی در زمان ثبت نام.

هزینه ثبت نام جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

یکی از شرایط استخدام ارتش 1401 در مقطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش پرداخت هزینه آن می باشد. اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای نام نویسی خود در نیروی دریایی ارتش اقدام نمایید باید بدانید که نرخ پرداخت وجه ثبت نام، 1500000 ریال معادل صد و پنجاه هزار تومان می باشد که افراد می بایست این مبلغ را به شماره حساب 5151579007008 بانک سپه (بنام عواید تمرکزی نداجا) واریز نموده و در زمان ثبت نام آن را ارائه دهند.

نکته شماره 1: مبلغ واریزی به هیچ عنوان قابل استرداد نبوده از این رو قبل از اقدام به ثبت نام، تمامی اطلاعیه مربوط به نام نویسی را مورد مطالعه قرار دهید.

نکته شماره 2: هزینه نام نویسی از داوطلبان امورخدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) دریافت نمی شود.

آدرس مراکز مراجعه حضوری جهت ثبت نام در نیروی دریایی ارتش 1401

همان طور که در ابتدا مقاله ذکر شد، ثبت نام در نیروی دریایی ارتش فقط به صورت حضوری بوده و امکان نام نویسی به صورت الکترونیکی برای متقاضیان وجود نخواد داشت.

آدرس مراکز مراجعه حضوری ثبت نام در بخش امورخدماتی

واجدین شرایط استخدام ارتش 1401  که مایل به استخدام در بخش امورخدماتی (مهمانداری، نظافت اماکن و فضای سبز) هستند می بایست به آدرس تهران، بزرگراه شهید زین الدین، خروجی شمیران نو، جنب باشگاه صدف، مدیریت گزینش و اسـتـخـدام نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با شماره تلفن 77226003 و 77226007 _ 021 به همراه مدارک خواسته شده مراجعه نمایند.

آدرس مراکز مراجعه حضوری ثبت نام در بخش افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی

داوطلبان استخدام نیروی دریایی ارتش در مقاطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی جهت تکمیل روند نام نویسی خود می بایست به یکی از مراکز زیر مراجعه نموده و مراحل لازم را طی نمایند.

آدرس دفاتر گزینش و عضویابی نیروی دریایی ارتش

استاننشانی مرکزشماره تماس
تهران بزرگراه شهید زین الدین، خروجی شمیران نو، جنب باشگاه صدف، مدیریت گزینش و اسـتـخـدام نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران7- 77226003 021
اراکخیابان شهیدبهشتی (عباس آباد) جنب امامزاده، دفتر گزینش و عضویابی نداجا08644248044
اردبیلشورآبیل، جنب نمایشگاه بین المللی، سازمان همیاری شهرداری طبقه اول، دفتر گزینش و عضویابی نداجا04533593869
اصفهانخیابان ارتش، سه راه حکیم نظامی، خ.صفه، نرسیده به اتکا، جنب کانون بازنشستگان نیروهای مسلح، دفترجذب واستخدام03136202146
بجنوردخیابان امام خمینی (ره)، امام خمینی 24، خیابان اطلس، اطلس 8، ساختمان استانداری قدیم، طبقه دوم05832262171
بوشهرپایگاه نیروی دریایی، درب دوم دژبان، نیروی انسانی / شعبه گزینش و استخدام42524033-19 داخلی 3036
بندرعباسبلوار پاسداران (جاده اسکله شهید باهنر)، جنب درمانگاه تخصصی نیروی دریایی، نیروی انسانی / شعبه گزینش و استخدام33543028_ 076 داخلی 2055
بندرجاسکجنب میدان شهدا، منطقه دوم ولایت نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، نیروی انسانی / شعبه گزینش و استخدام07642520682
تبریزخیابان آزادی، جنب بیمارستان ارتش، دفتر گزینش و استخدامی نداجا04135414136
چابهارکنارک، منطقه سوم نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، جنب درب دژبان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا05431242006

054312922

054312145

خرم‌آبادخیابان 60 متری، پل مدیریت، نبش افلاک 8، ساختمان بنیادملی نخبگان(طبقه همکف)، دفتر گزینش و عضویابی نداجا06633213586
خرمشهرپایگاه نیروی دریایی، جنب درب ورودی، دفتر گزینش وعضویابی نداجا06153531835
رشتپل عراق، خیابان رسالت، انتهای منازل سازمانی نیروی دریایی، جنب مجتمع باران، دفتر گزینش و عضویابی نداجا01333339975
سمنانبلوار ولی‌عصر(عج)، روبروی پارک سنگی، دفتر گزینش و عضویابی نداجا02333331528
سنندجمیدان مولوی کرد، سه راه صفری، ساختمان شماره 3 استانداری، طبقه اول، دفتر گزینش و عضویابی نداجا08733246646
سیرجانبلوار امام رضا(ع)، آمادگاه ناوگان جنوب نداجا، درب لنگر، دفتر گزینش و عضویابی نداجا0343203567
شهرکردگودال چشمه، بلوار 13 آبان، سازمان دانش آموزی، دفتر گزینش وعضویابی نداجا03833354941
شیرازمیدان قائم (اطلسی)، نبش خیابان فروغی، روبروی بانک سپه، دفتر گزینش و عضویابی نداجا07132286313
کرمانشاهسه راه حافظیه، بلوار شهید غیرتمند، نرسیده به بانک حکمت ایرانیان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا08338395093
گرگانبه سمت جاده آق قلا،جنب ترمینال،پشت جایگاه سی ان جی، دفتر گزینش و عضویابی نداجا01732686023
مشهدانتهای کوه سنگی هشت، مجتمع زائر سرای تشریفاتی میلاد نداجا، دفتر گزینش و عضویابی نداجا05138598811

05138598300

نوشهرخیابان شهید عمادالدین کریمی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، دفتر گزینش وعضویابی نداجا01152353083
یزدامام شهر، میدان انقلاب، بلوار کارگر، خیابان باهنر شمالی، پلاک 2، دفتر گزینش و عضویابی نداجا03535236390

رشته های مورد نیاز استخدام نیروی دریایی ارتش در بخش افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی 1401

جدولی که زیر تهیه شده است در واقع جدول نیازمندی استخدام ناجا در مقاطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی می باشد که استخدام افسر پیمانی آن به صورت نظامی و استخدام کارمندان تجربی پیمانی آن به صورت کارمندی است. لازم به ذکر است که این رشته ها فقط مختص به متقاضیان آقا بوده و بانوان پذیرش نخواهند داشت.

رشته های مورد نیاز استخدام نیروی دریایی ارتش (لیست نیازمندی افسر پیمانی 1401)
مقطع تحصیلیرشته/ گرایشتعدادمحل به کار گیری
کارشناسی ارشدنساجی1سیرجان
کارشناسیرشته رایانه گرایش نرم افزار1بندرعباس
1جاسک
رشته رایانه گرایش سخت افزار1جاسک
1کنارک
رشته برق گرایش الکترونیک / مخابرات5بندر عباس
3جاسک
4کنارک
2انزلی
1سیرجان
(لیست نیازمندی کارمندان تجربی پیمانی سال 1401)
مهمانداریدیپلم1بندر عباس
آشپزیدیپلم2بندر عباس
1جاسک
2کنارک
1رشت
2منجیل
چاپمسطح / دیپلم1جاسک
افست / دیپلم1نوشهر
صافکاری خودرودیپلم1جاسک
مکانیکیتعمیر کار برق و باتری خودرو / دیپلم1سیرجان
تعمیر سیستم ترمز و کالچ / دیپلم1جاسک
1کنارک
مکانیک خودرو / دیپلم1بندرعباس
لوله کشیدیپلم1کنارک
جوشکاریدیپلم1کنارک
رانندهپایه 1 (بونکر سیمان) / دیپلم1جاسک
پایه 21بندرعباس
پایه 1 ویژه) جرثقل نیمه سنگین)1سیرجان
ویژه (خودرو بالابر)1کنارک
پایه 11بندرعباس
صحافیدیپلم1سیرجان

نکات مهم در خصوص استخدام نیروی دریایی ارتش 1401

نکات گفته شده در ادامه مقاله شما را برای رسیدن به هدفتان که استخدام در نیروی دریایی ارتش است، یاری می نماید.

 • در هر مرحله از گزینش که مشخص گردد داوطلب فاقد شرایط اعلام شده می باشد، از ادامه مراحل گزینش وی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 • متقاضیان می بایست در موعد مقرر به صورت حضوری به یکی از مراکز گزینش ارتش که توسط این سازمان ارائه شده است، مراجعه نمایند زیرا هیچ سایتی به منظور استخدام نیروی دریایی ارتش تعبیه نشده است.
 • خدمت کارکنان پیمانی به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی گردیده و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت رها شوند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
 • میزان مدت قرارداد کارمندان پیمانی 6 سال است لیکن کارکنان مربوطه پس از اتمام دوره پیمانی در صورت نیاز نداجا, تمایل فردی و احراز شرایط لازم وفق مقررات جاری از پیمانی به رسمی تبدیل وضعیت خواهند شد.
 • داوطلبانی که آزمون ورودی و همچنین سایر مراحل این پذیرش را با موفقیت پشت سر بگذارند، می بایست در دوره آموزشی که برای آن ها برگزار می گردد شرکت کنند.
 • پس از اتمام این دوره، پذیرفته شدگان به رتبه یا درجه مصوب ارتقا می یابند و مطابق با قوانین، امتیازات مربوط به طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق کارکنان دولت، وام های مصوب، کارت اعتباری حکمت، بیمه خدمات درمانی، بیمه عمر و سایر خدمات رفاهی به آن ها تعلق می گیرد.

 

 

سوالات متداول

1- ثبت نام جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1401 در مقطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی چه زمانی انجام می شود؟

مهلت ثبت نام داوطلبان علاقه مند به استخدام مقطع افسری پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی دریایی ارتش از 19 مهر تا 26 آبان ماه می باشد.

2- فرآیند ثبت نام نیروی دریایی ارتش از چه طریقی انجام می شود؟

انجام این فرآیند به صورت حضوری و با مراجعه به مراکز گزینش و عضویابی نیروی دریایی ارتش و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز، امکان پذیر می باشد.

3- ثبت نام جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1401 در بخش امور خدماتی چه زمانی انجام می شود؟

بدین منظور افراد جهت ثبت نام می توانند از تاریخ 25 مهر الی 5 آبان ماه سال جاری به آدرس ذکر شده در مقاله، مراجعه کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۴ نظر

 1. سلام من متولد ۸۵/۳/۳۰ هستم میتونم ثبت نام کنم؟

  • با سلام، مطابق با آخرین اطلاعیه منتشر شده برای درجه داری نیروی دریایی شرایط سنی حداقل ۱۷ سال و حداکثر ۲۳ سال تمام است.

 2. سلام من دیپلم فنی حرفه ای رشته الکترونیک می توانم ثبت نام کنم

  • با سلام و روز بخیر، مطابق با اطلاعیه های منتشر شده، با مدرک دیپلم فنی حرفه ای، مجاز به ثبت نام می باشید.

 3. سلام افرادی که دارای مدرک دکترا و ۲۸ سال سن هستن امکان ثبت نام دارند ؟

  • با سلام، در حال حاضر اطلاعیه ای راجع به استخدام نیروی دریایی با مدرک دکتری صادر نشده است و صرفا داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم و جزء متولدین ۱۳۷۸ به بعد هستند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.

 4. سلام من دیپلم رشته فنی رشته الکترونیک دارم میشه ثبت نام کرد

  • با سلام، در حال حاضر اطلاعیه ای راجع به شرایط و زمان ثبت نام استخدامی نیروی دریایی منتشر نشده است. شما می توانید برای نیروی پدافند هوایی، نیروی زمینی و هوایی اقدام نمایید.

 5. من فوق دیپلم دارم میشه مدرک دیپلمم رو ارائه بدم؟

 6. سلام دوازدهم انسانی هستم درجه داری نیرو دریایی ارتش ثبتنام کردم میشه استخدام شم برج سه مدرک دیپلم تحویل بدم

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی منتشر شده از سوی ارتش، شما میتوانید پس از فراغت از تحصیل خود، مدرکتان را ارائه دهید.

 7. سلام خانم ها با مدرک دیپلم استخدام میشن

  • با سلام و درود، مطابق با آخرین اطلاعیه های استخدام نیروی دریایی ارتش، بانوان دارای مدرک دیپلم، مجاز به ثبت نام نمی باشند.

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما