تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

راهنمای اعتراض به نتایج کاردانی به کارشناسی 1400
اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اواخر شهریور ماه منتشر می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش که به نشانی sanjesh.org می باشد ، با استفاده از اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی ، کارنامه خود را دریافت نمایند. پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ممکن است برخی از داوطلبان به اطلاعات مندرج در کارنامه خود اعتراض داشته باشند ، این دسته از داوطلبان می توانند درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنند.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

در کارنامه علمی کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعاتی مانند درصدهای کسب شده داوطلب در دروس مختلف ، نمره کل داوطلب در گرایش های مختلف ، کد رشته های انتخابی داوطلب ، آخرین رتبه قبولی هر یک از کد رشته ها و … درج گردیده است و در صورتی که داوطلب نسبت به هر کدام از آن ها اعتراضی داشته باشد ، می تواند اعتراض خود را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور به ثبت برساند. درخواست داوطلب توسط کارشناسان بررسی خواهد شد و در صورتی که اعتراض ثبت شده منطقی و قابل قبول باشد ، کارنامه جدیدی برای داوطلب صادر خواهد شد.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

برای تمام آزمون هایی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، این امکان وجود دارد که از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش مشکلات خود را مطرح نمایند. داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و می توانند درخواست خود را در این سازمان به ثبت برسانند. فرآیند اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 به ترتیب زیر است:

وارد شدن به صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

پس از ورود به صفحه سازمان سنجش بایستی مطابق شکل زیر از منوی سمت چپ بر روی عبارت «ارسال درخواست» کلیک نمایید.

عضویت در سایت سنجش

در صورتی که در سایت سنجش نام نویسی نکرده اید ، می توانید درخواست خود را از طریق تماس با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به ثبت برسانید. علاوه بر آن می توانید مطابق تصاویر زیر در سایت ثبت نام کنید. بدین ترتیب که پس از ورود به صفحه ارسال در خواست ، بر روی عبارت «عضویت در سایت» کلیک نمایید.

 

پس از کلیک بر روی گزینه عضویت در سایت ، فرم زیر برایتان نمایان می شود که باید اطلاعات را به درستی و بادقت وارد نمایید. لازم به ذکر است که پست الکترونیکی وارد شده در فرم باید مختص به کاربر و فعال باشد. زیرا پس از تکمیل فرم ، نام کاربری و رمز عبور به ایمیل داوطلب ارسال خواهد شد که لازم است از آن ها جهت ادامه مراحل ثبت نام استفاده نماید.

دریافت نام کاربری و رمز عبور

بلافاصله پس از کلیک بر روی گزینه تایید ، نام کاربری و رمز عبور به پست الکترونیکی داوطلب ارسال می شود و پس از آن می تواند به صفحه اصلی ارسال درخواست بازگشته و پس از کلیک بر روی لینک «ورود به سیستم» کادر زیر را تکمیل نماید.

انتخاب نام آزمون و ثبت درخواست

حال می توان در کادر زیر نام آزمون و سال برگزاری آن را انتخاب کرد و پس از کلیک بر روی عبارت جستجو ، نوع مشکل خود را مطرح نمود.

انتخاب نوع مشکل و ارسال پیام

با انتخاب نوع مشکل خود در منوی تعبیه شده (مطابق شکل زیر) ، می توانید در خواست خود را عنوان کنید. در ضمن در متن پیام خود حتما شماره پرونده ، شماره پیگیری و شماره ملی خود را وارد نمایید تا به درخواست شما سریع تر پاسخ داده شود.

پس از کلیک بر روی عبارت تایید ، یک شماره درخواست برای شما نمایش داده خواهد شد که لازم است از آن جهت اطلاع از پاسخ درخواست خود استفاده نمایید.

زمان پاسخگویی به درخواست اعتراض به نتایج

24 الی 72 ساعت پس از ثبت درخواست ، پاسخ اعتراض به نتایج در سایت قرار داده می شود و داوطلبان می توانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ، جواب اعتراض خود را مشاهده نمایند.

ممکن است پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی داوطلبان در هیچ یک از رشته محل های انتخابی پذیرفته نشده باشند یا در رشته ای پذیرفته شده باشند که علاقه ای به ادامه تحصیل در آن ندارند. این دسته از داوطلبان می توانند با شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی شانس خود را مجددا برای پذیرش در رشته مورد علاقه خود امتحان کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه