خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت های خصوصی 1401
اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

شرکت کنندگان آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می توانند نتایج اولیه را در زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی، به صورت اینترنتی از طریق سایت آزمون بخش خصوصی شرکت های تجاری و فناور به نشانی الکترونیکی inre.ir دریافت نمایند. همچنین آن دسته از افراد که مرحله اول آزمون را با موفقیت طی نمودند، بایستی پس از شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی مذکور، در انتظار اعلام نتایج نهایی باشند. این نتایج از سوی شرکت های مصاحبه کننده به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

لینک مستقیم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

لینک مستقیم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 7 آبان ماه سال 1401 بر روی سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی، صنعتی، تجاری و فناور به نشانی inre.ir منتشر شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

هنگامی که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی1401 در سایت inre.ir بارگزاری می شود، داوطلبان از این موضوع آگاهی پیدا می کنند که نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی در دو بازه زمانی اولیه و نهایی در دسترس افراد قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج اولیه

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی که در واقع نتایج اولیه مربوط به نمرات اکتسابی داوطلبان در آزمون کتبی را به نمایش می گذارد، نشان دهنده این است که چه کسانی حدنصاب نمره قبولی جهت راه یابی به مرحله دوم یعنی مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را به دست آورده اند. کارنامه ششمین دوره آزمون های تخصصی و شخصیت شناسی بخش خصوصی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir در روز 7 آبان ماه 1401 منتشر شد.

زمان اعلام نتایج نهایی

افراد پس از شرکت در جلسه مصاحبه در انتظار اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 خواهند بود که معمولا 1 الی 2 هفته پس از انجام فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی صورت می پذیرد. افراد پذیرفته شده در مصاحبه می بایست مدارک تعیین شده را به شرکت مورد نظر ارائه نموده و پس از انجام مراحل گزینش مشغول به کار شوند. تا کنون زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون مشخص نشده، اما پیش بینی می شود نتایج مصاحبه در اواخر آبان ماه از سوی شرکت های مصاحبه کننده اعلام شود.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

افرادی که واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 بوده و آزمون های تخصصی و شخصیت شناسی را با موفقیت پشت سر گذاشتند، برای مشاهده نتایج اولیه و دریافت کارنامه خود می بایست مطابق با راهنمای ذیل عمل کنند.

نحوه اعلام نتایج اولیه

  • در ابتدا به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور به نشانی الکترونیکی inre.ir مراجعه نموده و گزینه “ورود داوطلبان” را بفشارید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی آزمون بخش خصوصی 1401

  • کد ملی، رمز عبور و عبارت امنیتی را در کادر های نمایش داده شده درج نموده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

 

  • در صفحه نمایش داده شده عبارت “اعلام نتایج” را انتخاب کنید و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده نتیجه اولیه آزمون را مشاهده نمایید.

نحوه اعلام نتایج نهایی

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق سایت مذکور صورت نمی پذیرد، لذا افرادی که در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی حضور به عمل آورده اند می بایست برای اطلاع از نتایج نهایی خود در انتظار تماس تلفنی از سوی شرکت یا ارگان مورد نظر بوده و در صورتی که نتیجه نهایی این آزمون از طریق تماس تلفنی اعلام نشود، شرکت کنندگان باید منتظر دریافت پیامک حاوی خبر قبولی یا عدم پذیرش خود از طرف شرکت مورد بحث باشند.

شما می توانید با ما در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره همراه باشید و از آخرین اخبار آزمون استخدامی بخش خصوصی در اسرع وقت باخبر شوید.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

آن دسته از افراد که پس از انتشار نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 خواهان ثبت اعتراض خود نسبت به این نتایج هستند، می توانند متن حاوی اعتراض خود را با ذکر مشخصات کامل به آدرس info@inre.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است برای ترتیب اثر در اعتراض داوطلبان می بایست مستنداتی که علت اعتراض را مشخص و تایید می کند نیز توسط متقاضیان ارائه گردد. کسانی که قصد ثبت اعتراض نسبت به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی را دارند، می بایست تا 14 آبان ماه سال جاری اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج اولیه این آزمون در تاریخ 7 آبان ماه 1401 منتشر شد.

2- نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی به چه صورت است؟

داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سایت inre.ir و مطابق با مراجل ذکر شده در این مقاله نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند.

3- نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 از چه طریق اعلام می گردد؟

نتایج نهایی آزمون مذکور از طریق تماس تلفنی و یا پیامک و از سوی شرکت های مصاحبه کننده اعلام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما