تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت های خصوصی
اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت های خصوصی 1400

شرکت کنندگان آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 می توانند نتایج اولیه را در موعد مقرر به صورت اینترنتی از طریق سایت آزمون بخش خصوصی، شرکت های تجاری و فناور به نشانی الکترونیکی inre.ir دریافت نمایند. همچنین آن دسته از افراد که مرحله اول آزمون را با موفقیت طی نمودند، بایستی پس از شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی در انتظار اعلام نتایج نهایی باشند. این نتایج که متضمن خبر قبولی و یا عدم قبولی داوطلبان است، از سوی شرکت های مصاحبه کننده به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق تماس تلفنی یا پیامک اطلاع رسانی می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

زمان اعلام نتایج اولیه

آن دسته از افراد که مرحله اول آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 سال 1400 را پشت سر گذاشته اند، می توانند از تاریخ 8 آبان ماه با مراجعه به سایت مربوطه، نتایج اولیه خود را مشاهده و دریافت نمایند. این اشخاص در صورت پذیرش در آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی بایستی در انتظار انتشار اطلاعیه های بعدی باشند تا زمان دقیق مصاحبه حضوری ایشان از سوی شرکت های مربوطه پس از بررسی های لازم اعلام گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی

افراد پس از شرکت در جلسه مصاحبه در انتظار اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 خواهند بود که معمولا 1 الی 2 هفته پس از انجام فرآیند مصاحبه صورت می پذیرد. افراد در صورت قبولی بایستی مدارک تعیین شده را به شرکت مورد نظر ارائه نموده و پس از انجام مراحل گزینش مشغول به کار شوند. اعلام نتایج نهایی این آزمون از تاریخ 20 آبان ماه 1400 آغاز شده است و دعوت به همکاری از سوی شرکت های مربوطه تا شهریور ماه سال 1401 ادامه خواهد یافت.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

افرادی که واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی بودند و آزمون های تخصصی و شخصیت شناسی را با موفقیت پشت سر گذاشتند، برای مشاهده نتایج اولیه و دریافت کارنامه خود می بایست مطابق با راهنمای ذیل عمل کنند.

  • در ابتدا به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور به نشانی الکترونیکی inre.ir مراجعه نموده و گزینه “ورود داوطلبان” را بفشارید.

مرحله اول مشاهده نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • کد ملی و رمز عبور خود را در کادرهای نمایش داده شده درج نموده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.

مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در صفحه نمایش داده شده، عبارت “اعلام نتایج” را انتخاب کنید و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، نتیجه اولیه آزمون را مشاهده نمایید.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق سایت مذکور صورت نمی پذیرد، لذا افرادی که در مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی حضور به عمل آورده اند می بایست برای اطلاع از نتایج نهایی خود در انتظار تماس تلفنی از سوی شرکت یا ارگان مورد نظر بوده و در صورتی که نتیجه نهایی این آزمون از طریق تماس تلفنی اعلام نشود، شرکت کنندگان باید منتظر دریافت پیامک حاوی خبر قبولی یا عدم پذیرش خود از طرف شرکت مورد بحث باشند.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

آن دسته از افراد که پس از انتشار نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400، خواهان ثبت اعتراض خود نسبت به این نتایج هستند، بایستی متن حاوی اعتراض خود را با ذکر مشخصات کامل به آدرس [email protected] ارسال نمایند. توجه داشته باشید برای آن که به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده شود، لازم است مستنداتی که علت اعتراض را مشخص و تایید می کند نیز توسط متقاضیان ارائه گردد. شایان ذکر است، مهلت ثبت اعتراض به نتایج آزمون مذکور تا تاریخ 19 آبان ماه 1400 بوده است.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج اولیه این آزمون در تاریخ 8 آبان ماه 1400 منتشر شد.

2- نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 به چه صورت است؟

داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سایت inre.ir، نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند.

3- نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 از چه طریق اعلام می گردد؟

نتایج نهایی آزمون مذکور از طریق تماس تلفنی و یا پیامک اعلام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی