تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی

اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی

زمان اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی 99
اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همواره داشتن شغل و حرفه مناسب از دغدغه های بشریت در تمام نسل ها است. از این رو سالانه آزمون های استخدامی مختلفی در ارگان های گوناگون برگزار می شوند. یکی از آزمون های استخدامی پرمتقاضی در جوامع امروزی، آزمون های استخدامی حسابداران رسمی است که افراد زیادی برای شرکت در آن، اقدام به نام نویسی می کنند. فعالیت های مهم شرکت های بزرگ و معتبر، توسط حسابداران رسمی انجام می گیرد و اکثر شرکت های موجود به یک حسابدار نیاز دارند.

با برگزاری آزمون به صورت طرح سوالات تشریحی – تستی و در دو نوبت صبح و ظهر، افراد در انتظار نتایج آزمون خود هستند که داوطلبان نیازمند دریافت این اطلاعات از یک منبع موثق و دقیق می باشند تا آگاهی های لازم را دریافت نمایند. اعلام نتایج این آزمون، در سامانه تشخیص صلاحیت حرفه ای حسابداران رسمی انجام می پذیرد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت tsh2.mefa.ir نتایج بارگذاری شده را مشاهده کنند.

در دوره قبل، اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی به صورت اینترنتی، در سامانه تشخیص صلاحیت حرفه ای حسابداران رسمی انجام پذیرفت.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون حسابداران رسمی 99

علاقه مندان با تهیه مدارک مورد نیار می توانند اقدام به ثبت نموده که تاکنون هیچ گونه اطلاع دقیقی از احتمال برگزاری آزمون در سال 99 وجود ندارد اما مطابق آخرین دوره، آزمون حسابداران رسمی در آذر ماه برگزار شده و در صورت ارائه آگهی دعوت به شرکت در آزمون در سال 99، ممکن است تاریخ برگزاری آن مطابق با تاریخ برگزاری آزمون در دوره پیشین باشد که بعد از انجام مراحل ثبت نام آزمون حسابداران رسمی و برگزاری آن، ابتدا نتایج اولیه مطابق با آزمون کتبی ارائه خواهد شد. از این رو اولین نگرانی و دغدغه داوطلبان، دریافت کارنامه و نتایج آزمون خود می باشد.

تا اکنون اطلاعیه ای بر مبنای زمان دقیق برگزاری اعلام نتایج آزمون کتبی حسابداران رسمی از سوی منابع موثق دریافت نشده است، لذا با توجه به مشخص نبودن زمان اعلام نتایج به طور دقیق، بر طبق آخرین آزمون برگزار شده در سال 98، می توان تاریخ اعلام نتایج اولیه را با گذشت تقریبا 2 ماه از موعد آزمون، در بهمن ماه 99 پیش بینی کرد. درصوت تمایل برای اطلاع یافتن از زمان اعلام نتایج می توانید کانال تلگرام آزمون های استخدامی را دنبال کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون حسابداران رسمی 99

همواره ممکن است اساس اعلام نتایج نهایی بر پایه مصاحبه حضوری، بررسی مدارک و… باشد و بر طبق این اصول اولیه و مهم، نتایج نهایی به داوطلبان از طرق مختلف ارائه گردد. طبق اطلاع از زمان اعلام نتایج آخرین آزمون برگزار شده از این نهاد، عمدتا نتایج نهایی بعد از گذشت بازه زمانی یک ماهه پس از اعلام نتایج اولیه انجام می شود. با در نظر گرفتن فاصله زمانی بین زمان آزمون و اعلام نتایج نهایی آن که در بهمن 98 منتشر شد، امکان اعلام نتایج نهایی، در اسفند ماه 99 وجود دارد. چنانچه اطلاعات جدیدی از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی این آزمون کسب شود، مطالب این مقاله فورا به روز رسانی خواهند شد.

در دوره پیشین بعد از اعلام نتایج، به علت دارا بودن ظرفیت اضافه، فرصت اعتراض نیز برای داوطلب قرار داده شد و نتایج نهایی در دوره قبل، به صورت بارگذاری در سایت مربوطه انجام پذیرفت اما معمولا اعلام نتایج از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل نیز اطلاع رسانی انجام می شود.

نحوه اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی 99

طبق آخرین دوره برگزاری آزمون حسابداران رسمی در سال 98، دسترسی متقاضیان به نتایج خود به شرح زیر می باشد:

  • برای دریافت کارنامه می بایست، از مرورگر کروم وارد سایت مربوطه به نشانی tsh2.mefa.ir شده و پس از درج نام کاربری که کد ملی داوطلبان است، رمز عبور خود را در صفحه اصلی سامانه و ورود به کارتابل وارد کنید.
  • در سمت راست کارتابل و در قسمت درخواست ها، روی گزینه “اطلاعات ثبت نام” کلیک کرده و سپس در صفحه اطلاعات ثبت نام، گزینه ویرایش که بصورت پوشه نمایش داده می شود را باز نمایید. اکنون در صفحه خلاصه وضعیت درخواست، بر روی گزینه “مشاهده کارنامه” کلیک کنید.

پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون حسابداران رسمی در دوره های قبل و برگزاری آزمون، اعلام نتایج اولیه و نهایی از طریق سایت tsh2.mefa.ir صورت گرفته و به اطلاع داوطلبان رسید. لازم به ذکر است که اعلام نتایج نهایی ممکن است به روش های دیگری مانند ارسال ایمیل به افراد، پیامک و یا تماس نیز انجام شود. شما می توانند برای دریافت مشاوره ثبت نام آزمون های استخدامی بانک ها و دیگر ارگان های موجود، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون حسابداران رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی