تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسندا رسمی 99
اعلام نتایج آزمون سردفتری اسندا رسمی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

   آزمون سردفتری اسناد رسمی از آن دسته آزمون های استخدامی می باشد که ارگان های مربوطه هر ساله به برگزاری آن نمی پردازند، بلکه با توجه به شرایط و نیاز به نیروی جدید، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اقدام به برگزاری آزمون استخدامی مربوطه می نماید. داوطلبانی که قصد دارند در این حوزه فعالیت کنند می بایست با طی مراحلی که از سوی سازمان ثبت و اسناد کشور اطلاع رسانی می گردد، اقدام به نام نویسی، ارائه مدارک و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی نموده و با توجه به روند تعیین شده توسط این سازمان، در تاریخ مقرر شده در جلسه آزمون حضور به عمل آورند.

طبیعتا اولین دغدغه متقاضیان بعد از برگزاری آزمون، کسب آگاهی از نحوه و اعلام نتایج می باشد که معمولا در بازه زمانی یک تا دو ماه بعد از آزمون، این اطلاعات از طریق سامانه این نهاد حقوقی، به نشانی ssaa.ir به اطلاع عموم خواهد رسید.

در صورت دعوت از پذیرفته شدگان آزمون مرحله اول جهت مصاحبه و آزمون شفاهی، چنانچه اشخاص دعوت شده دارای شرایط مورد نیاز نبوده و یا موفق به کسب امتیازات لازم نگردند، به ترتیب امتیاز کسب شده از افراد ذخیره جهت مصاحبه شفاهی دعوت به عمل می آید.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

بعد از گذراندن مرحله آزمون کتبی که در دوره آخر برگزاری آزمون در سال 97 به صورت طرح سوالات تستی انجام شد، نتایج اولیه کلیه داوطلبان در اختیار آن ها قرار می گیرد. اسامی پذیرفته شدگان، عمدتا پس از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون کتبی اعلام خواهد شد.

مطابق آخرین دوره آزمون برگزار شده، نتایج اولیه از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک اعلام گردید که این نتایج به مدت 20 روز در دسترس داطلبان قرار گرفت. بعد از دریافت نتایج توسط متقاضی و قبل از اتمام مهلت داده شده برای دسترسی به آن، داوطلب موظف به ارائه تصاویری از مدارک خود می باشد که معمولا مدارک مورد نیاز، به شرح زیر خواهند بود.

  • تصویر مدرک تحصیلی
  • تصویر دو طرف کارت ملی
  • تصویر تمام صفحات شناسنامه
  • تصویر دو طرف کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه (برای متقاضیان مرد)
  • شش قطعه عکس (3*4) رنگی زمینه سفید پشت نویسی شده
  • گواهینامه مهارت های هفتگانه کامپیوتر

لازم به ذکر است که تاکنون خبری مبنی بر زمان ثبت نام و همچنین اعلام نتایج آزمون استخدامی سردفتری در سال جاری منتشر نشده است و در صورت انتشار هر گونه اطلاعیه جدید، اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

در صورت موفقیت در گذراندن آزمون کتبی و ورود به مرحله مصاحبه حضوری، نتایج نهایی به شیوه های مختلف ابلاغ خواهند شد. این مرحله از مراحل استخدام، عمدتا بر حسب بررسی مدارک ارسال شده، مصاحبه و… انجام می پذیرد و در صورت معتبر بودن مدارک و مورد قبول واقع شدن مصاحبه، داوطلبان منتخب به سازمان های مربوطه معرفی خواهند شد. این مرحله از آزمون معمولا چند ماه به طول می انجامد و نتایج آن نیز در موعد مقرر از طریق پیامک، تماس تلفنی، ارتباط از طریق ایمیل و یا سایت رسمی ثبت نام آزمون مذکور اعلام می گردد. در صورت مشخص شدن زمان دقیق جذب نیرو در سمت سردفتری از سوی سازمان مربوطه و اعلام نتایج نهایی، اخبار آن در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نحوه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

با قرار گیری نتایج اولیه و نهایی در دسترس داوطلبان، کاربر با توجه به روش اعلام نتایج می تواند اقدامات لازم را برای دریافت نتایج خود انجام خواهد داد. در صورت بارگذاری نتایج آزمون اولیه و همچنین نتایج مصاحبه، داوطلب با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی و وارد کردن اطلاعات شخصی و شناسایی خود از قبیل کد کاربری دریافت شده به هنگام نام نویسی، کد ملی، شماره شناسنامه و… قادر به مشاهده کارنامه و یا نتیجه ارائه شده می باشد.

الزاما اعلام نتایج نهایی، از طریق سامانه نخواهد بود و اعلام آن از طریق هر کدام از روش های ارسال نتایج به ایمیل داوطلب، تماس تلفنی و یا پیامک محتمل است. در نهایت نیز پذیرفته شدگان بعد از گذراندن تمام مراحل گزینش، کارآموزی و سایر مراحل مربوطه، به موجب ابلاغ رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به سردفتری اسناد رسمی منصوب خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی