چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی 98
اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دستیاری تخصصی پزشکی هر ساله زیر نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور برای جذب افراد متخصص در حوزه پزشکی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که بتوانند حداقل نمره 150 را از نمره کل 600 کسب نمایند مجاز به انتخاب رشته خواهند شد.

بسیاری از داوطلبان که مجاز به انتخاب رشته شده اند و در اواسط تیر ماه نسبت به انتخاب رشته های مورد علاقه خود اقدام کردند بی صبرانه منتظر دریافت نتایج تلاش و زحمت های خود هستند. به همین دلیل مطالب این مقاله به جزئیات اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی اختصاص یافته است.

نتایج انتخاب رشته چهل و ششمین آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی ، در 18 خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قابل مشاهده می باشد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی پزشکی 98

نتایج تمامی داوطلبانی که در انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی 98 شرکت کرده اند در ساعت 15 روز شنبه 18 خرداد ماه 98 قابل مشاهده می باشد. اعلام نتایج این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir انجام می گیرد.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته 

  • مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir و انتخاب گزینه “تخصصی و فوق تخصصی پزشکی” از منوی سمت راست سایت و کلیک بر روی گزینه “دستیاری تخصصی پزشکی”

  • با ورود به صفحه جدید بر روی عبارت “نتیجه آزمون” کلیک نمایید.

مشاهده نتایج آزمون

  • مجددا بر روی دکمه “نتیجه آزمون” کلیک نمایید.

مشاهده نتیجه

  • با ورود به صفحه جدید ، کد ملی و شماره تلفن همراه خود ( همان شماره ای که در هنگام ثبت نام اعلام نموده اید) را وارد کرده و با دریافت یکبار رمز وارد صفحه شخصی خود شده و نتایج آزمون را مشاهده نمایید.
تکمیل اطلاعات خواسته شده
[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]

نکات مهم برای پذیرفته شدگان آزمون دستیاری پزشکی 98

  • تمامی پذیرفته شدگان آزاد و سهمیه ایثارگران باید از تاریخ 5 لغایت 20 مرداد ماه 98 به سایت دانشگاه محل پذیرش مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طی کنند.
  • داوطلبانی که با سهمیه بومی مناطق محروم پذیرفته شده اند ، ابتدا باید به دانشگاه محل خدمت خود مراجعه کنند و تعهد محضری بسپارند تا بتوانند در دانشگاه محل پذیرش ثبت نام نمایند.
  • کلیه داوطلبان در هنگام ثبت نام ، باید با توجه به سهمیه پذیرش خود مدارک مربوط به سهمیه را به دانشگاه محل پذیرش ارائه دهند. پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم در زمان ثبت نام باید تعهد محضری از دانشگاه محل تعهد خود را ارائه نمایند.
  • زمان دقیق شروع به آموزش تمامی پذیرفته شدگان از طریق سایت دانشگاه محل پذیرش اطلاع رسانی خواهد شد.
  • عدم ثبت نام در زمان مقرر و یا عدم شروع به آموزش در تاریخ اعلام شده توسط سایت دانشگاه محل پذیرش و یا اعلام انصراف پس از شروع به آموزش ، به معنی انصراف قطعی داوطلبان محسوب شده و از شرکت در آزمون سال آینده (چهل و هفتمین دوره) محروم خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره