شنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در مقالات قبلی مرتبط با آزمون دکتری به این نکته اشاره کرده بودیم که مهمترین مرحله آزمون دکتری پس از برگزاری آزمون، مرحله انتخاب رشته دکتری است. پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال 97 داوطلبان زیادی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 ، مشاوره انتخاب رشته دکتری و تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 سوالاتی را مطرح می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع ” اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ” اختصاص دهیم و در آن به موضوعات مذکور بپردازیم. بنابراین توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید تا از تمام اطلاعات مراحل پس از انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مطلع گردید و چنانچه پس از مطالعه این مطلب سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 بایستی در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

انتخاب رشته دکتری 97 از تاریخ 97/2/2 آغاز و تا 97/2/8 ادامه داشت. اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد. در اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 مشخص می گردد که هر داوطلب در کدام یک از رشته محل های انتخابی خود دعوت به مصاحبه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز،پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری 97 شرکت کرده اند در تاریخ 31 اردیبهشت ماه می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و نتایج انتخاب رشته دکتری 97 را مشاهده نمایند. برای مشاهده نتایج و اطلاع از اینکه در کدام رشته محل ها دعوت به مصاحبه شده اید پس از ورود به سایت سنجش بایستی طبق تصویر زیر گزینه ” دکتری تخصصی ” را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه ” دکتری تخصصی ” صفحه ای مطابق تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده می بایست  عبارت ” کارنامه انتخاب رشته کنندگان آزمون دکتری سال 1397 ” را انتخاب کنید.

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در مرحله ی آخر دو روش برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 97 وجود دارد. در روش اول با وارد کردن مشخصات فردی همچون نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد و در روش دوم با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانید نتایج انتخاب رشته دکتری 97 را مشاهده نمایید.

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری برای داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند ولی بنا به شرایطی در انتخاب رشته شرکت نکرده اند و یا در رشته دلخواه خود پذیرفته نشده اند شانس دوباره و فرصتی طلایی باشد. به دلیل اهمیت این مرحله داوطلبان بایستی اطلاعات دقیقی از شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 داشته باشند. پس از اعلام نتایج نهایی دکتری و مشخص شدن این که داوطلبان در مصاحبه کدام دانشگاه پذیرفته شده اند در صورت وجود ظرفیت دانشگاه ها اقدام به تکمیل ظرفیت خواهند کرد. در حال حاضر زمان دقیق کمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما در سایت و  کانال تلگرام دکتری ایران مشاورا اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار آزمون دکتری 97 از جمله زمان و نحوه تکمیل ظرفیت دکتری 97 باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید