سه شنبه , ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری 99
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در دومین مرحله از اعلام نتایج دکتری ، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه انتخاب رشته منتشر می شود. بدین صورت که اگر داوطلبان نمره و حدنصاب لازم برای حضور در مصاحبه یک یا چند دانشگاه را کسب کرده باشند ، در این کارنامه مشخص خواهد بود. با نزدیک شدن به خرداد ماه داوطلبان در پی اطلاع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری می باشند ، داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته دانشگاه های سراسری باید اخبار مربوط به اعلام نتایج را از طریق سایت سنجش و داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید نتیجه را از طریق سایت رسمی خود دانشگاه آزاد پیگیری نمایند.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری 99 بایستی در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99

زمان در نظر گرفته شده برای انجام انتخاب رشته دکتری سراسری از اواخر فروردین ماه الی اوایل اردیبهشت ماه بوده است و داوطلبان در این تاریخ فرصت داشتند با مراجعه به سایت سازمان و دانلود دفترچه انتخاب رشته نسبت به ثبت حداکثر 50 کدرشته محل (در صورت ارائه شدن) اقدام نمایند. معمولا 3 الی 4 هفته پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته ، نتایج به صورت کارنامه ای بر روی سایت قرار داده می شود و طبق این کارنامه مشخص می شود که داوطلب برای حضور در مصاحبه کدام یک از رشته های انتخابی خود مجاز شده است. نتایج انتخاب رشته دکتری سال 99 در هفته اول خرداد ماه اعلام می شود.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری 99

داوطلبانی که در انتخاب رشته دکتری 99 شرکت کرده اند ، اول خرداد ماه می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند. برای مشاهده نتایج و اطلاع از اینکه در کدام رشته محل ها دعوت به مصاحبه شده اید پس از ورود به سایت سنجش بایستی طبق تصویر زیر گزینه ” دکتری تخصصی “ را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه ” دکتری تخصصی ” صفحه ای مطابق تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد. همانطور که در تصویر زیر مشخص شده می بایست  عبارت ” کارنامه انتخاب رشته کنندگان آزمون دکتری “ را انتخاب کنید.

مرحله دوم

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، در مرحله ی آخر دو روش برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وجود دارد. در روش اول با وارد کردن مشخصات فردی ، همچون نام و نام خانوادگی ، شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه ، سال تولد و در روش دوم با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانید کارنامه خود را دریافت کنید.

پس از انتشار کارنامه ها و مشخص شدن نتایج ، ممکن است داوطلبان در هیچ یک از رشته های انتخابی خود برای مصاحبه دعوت نشوند. دعوت نشدن به مصاحبه به معنای عدم پذیرش شما می باشد ولی داوطلبانی که در یک یا چند رشته دعوت به مصاحبه شده اند ، بایستی با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر از جزئیات برگزاری مصاحبه اطلاع یابند. لازم به ذکر است که دعوت شدگان باید قبل از حضور در مصاحبه هزینه مصاحبه دکتری  را در سایت دانشگاه پرداخت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره