تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور ارشد آزاد 99
اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

معمولا دانشگاه آزاد، هر ساله از استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی خود، به صورت بدون کنکور برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام به عمل می آورد. از جمله شرایطی که برای استعدادهای درخشان در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد ذکر شده این است که حداقل معدل کارشناسی داوطلب برای رشته های علوم انسانی باید 17 و برای رشته های غیر علوم انسانی 16 باشد، تعداد نیمسال های تحصیلی فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته از 8 ترم بیشتر نباشد و تعداد نیمسال های تحصیلی فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته نیز بیش از 4 ترم نشود.

نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال جاری در روز جمعه 9 آبان ماه منتشر شده و بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفت.

زمان و نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

نتایج نهایی ثبت نام و انتخاب رشته ارشد بدون کنکور 99 دانشگاه آزاد سال جاری همزمان با نتایج کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد در روز جمعه 9 آبان ماه 99، منتشر گشت. داوطلبانی که در این پذیرش شرکت کرده اند می بایست برای مشاهده کارنامه خود به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و مطابق مراحل گفته شده در راهنمای زیر نسبت به دریافت نتایج دوره بدون آزمون (استعداد های درخشان) رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

  • به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد سال 1399” (ویژه استعدادهای درخشان) کلیک کنید.

مرحله اول اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • به صفحه ای منتقل می شوید که لازم است اطلاعات کاربری خود (کدملی، شماره شناسنامه، سال تولد و مجموعه رشته تحصیلی خود) را وارد نمایید و سپس کلید “ورود” را بفشارید تا دسترسی به کارنامه برای شما ایجاد گردد.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

به طور معمول، احتمال بروز خطا و اشتباه در چنین فرآیند مهمی بسیار کم می باشد اما دانشگاه آزاد امکانی را فراهم کرده است که بر مبنای آن اگر داوطلبی واقعا مطمئن باشد که اشتباهی در نتایج اعلام شده رخ داده است، با استفاده از راه های ارتباطی این دانشگاه درخواست خود را اعلام کند. بر همین اساس شرکت کنندگانی که نسبت به نتایج معترض باشند، می توانند با مراجعه به “سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد” به نشانی seda.iau.ac.ir اعتراض خود را ثبت نمایند.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد بر روی لینک های موجود کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج این شیوه پذیرش در روز جمعه 9 آبان ماه 99 منتشر شد.

2- برای مشاهده نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 از چه طریقی باید اقدام کرد؟

با مراجعه به سامانه azmoon.iau.ac.ir می توانند کارنامه انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را مشاهده نمایند.

3- در صورتی که داوطلبان نسبت به نتایج بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد معترض باشند چگونه می توانند تقاضی بررسی مجدد نمایند؟

باید با مراجعه به سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد به نشانی seda.iau.ac.ir اعتراض خود را ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره