دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

نتایج تکمیل ظرفیت آزاد 98
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

یکی از راه هایی که سازمان سنجش و آموزش کشور پیش پای داوطلبانی که از انتخاب رشته خود ناراضی هستند، گذاشته است تکمیل ظرفیت برای هر رشته و دانشگاه است. به این صورت که اگر داوطلبی هنگام انتخاب رشته مرتکب اشتباه شود یا حتی اگر داوطلب به هر دلیلی نتوانسته اقدام به انتخاب رشته در زمان مقرر کند، یا داوطلبی از انتخاب رشته یا رشته قبولی ناراضی باشد می تواند در فواصل زمانی که سازمان سنجش مشخص می کند، به انتخاب رشته مجدد اقدام کند.البته در سال های گذشته این رویه بیشتر برای دانشگاه سراسری انجام می گرفت اما در حال حاضر برای دانشگاه آزاد نیز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت درنظر گرشته شده است. به این منظور داوطلبان تکمیل ظرفیت با دارا بودن شرایط زیر می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 98 انتخاب رشته کرده و درصورت پذیرفته شدن به تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازند. باتوجه به تعدد تماس ها در موضوع انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره ایران مشاوره، در این مقاله قصد داریم به این موضوعات بپردازیم.شما عزیزان می توانید برای اطلاع از نحوه و دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد  می توانید با مشاوران ما در مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

.

.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

طبق روال سال های گذشته زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اوایل مهرماه سال جاری خواهد بود و نتایج نیز بعد از 2 الی 3 هفته با توجه به ظرفیت اندک و تعداد کم رشته ها اعلام خواهد شد. البته زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد  در دو نوبت انجام می شود که در این صورت یک بار در مهرماه و یکبار هم در بهمن ماه خواهد بود. داوطلبانی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد97 پذیرفته شده باشند، بنا به سیایپست های دانشگاه پذیرفته شده می توانند از مهر ماه یا بهمن ماه شروع به تحصیل نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد می توانید درکانال تلگرام کارشناسی ارشد مرکز ایران مشاوره عضو شوید و از آخرین اطلاعات در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با خبر شوید.

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد داشگاه آزاد 97

با توجه به اینکه انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت ها به نوعی فرصت دوباره سازمان سنجش آموزش کشور برای داوطلبان است، داوطلبان عزیز باید دقت لازم را داشته باشند تا رشته محل هایی را انتخاب کنند که دیگر ازانتخاب آن ها پشیمان نشوند. از طرفی دیگر با توجه به این نکته که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت داوطلب با انبوهی از رشته ها و شهرها مواجه نیست یعنی به عبارت دیگر در تعداد شهرها و کد رشته ها محدودیت وجود دارد داوطلبان باید با نهایت دقت اقدام به انتخاب رضشته کنند. داوطلبان همواره باید عنصر علاقه و رقبت را به عنوان مهمترین گزینه در انتخاب رشته خود لحاظ کنند.پس ابتدا رشته هایی را که به آن ها علاقه دارید را انتخاب کنید سپس به سراغ رشته های دیگر بروید. برای دریافت آخرین اخبار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد 98 می توانید در کانال تلگرام انتخاب رشته عضو شوید تا آخرین و جدیدترین اطلاعات را در اینباره به دست آورید.

نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

چنانچه بعد از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد بهمن، نسبت به اعلام نتایج این مرحله اعتراضی دارید این امکان وجود دارد که به این نتایج اعتراض داشته باشید. برای این منظور ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده  و گزینه ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید روی گزینه عضویت در سایت کلیک کنید واطلاعات فردی خود را وارد کنید. درمنوی باز شده گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید و درسمت بالا گزینه کارشناسی ارشد را بزنید سپس با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید اعتراض خود را ثبت کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره