تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 99
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد فرصت دوباره ای است که در برخی از دوره های کنکور کارشناسی ارشد در اختیار شرکت کنندگان آزمون آن قرار می گیرد و تمامی داوطلبانی که در جلسه آزمون حاضر بوده اند اجازه انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت را دارند. پذیرفته شدگان نهایی این مرحله ، از ترم بهمن می توانند تحصیل خود را در دانشگاه آغاز نمایند. بنابراین نتایج آن ها باید پیش از شروع کلاس های نیمسال دوم تحصیلی منتشر شود.

داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت به انتخاب رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد پرداخته اند ، می توانند از سایت رسمی این دانشگاه نسبت به مشاهده نتیجه قبولی خود ، اقدام نمایند.

زمان و نحوه دسترسی به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 99

با توجه به این که کارنامه انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 حدودا دو هفته پس از آغاز زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد و در روز 6 آذر ماه اعلام شد ، برای دوره های بعدی اگر چنین مرحله ای برگزار گردد ، پیش بینی می شود که به همین منوال باشد. هر متقاضی می تواند با مراجعه به سایت رسمی این دانشگاه ، نسبت به مشاهده و دریافت نتایج اقدام نماید. تمام داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به این مرحله و اجرا شدن آن در سال آینده ، در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شده و پیگری های لازم را انجام دهند.

راهنمای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 99

ابتدا باید وارد سایت رسمی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شوید و مطابق تصویر بر روی لینک فعال ” کارنامه نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد آزاد “ کلیک کنید.

مرحله اول اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد

در قسمت های خواسته شده ، کد ملی و کد دسترسی 7 رقمی را که در کارنامه منتشر شده از سازمان سنجش درج می شود ، وارد نمایید و سپس دکمه “ورود” را بفشارید تا بتوانید نتیجه قبولی خود را مشاهده کنید.

مرحله دوم اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد

در نهایت برای تمام داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت می کنند آرزوی موفقیت می کنیم. اما اگر با انتشار نتایج دریافتید که نام شما در لیست پذیرفته شدگان نهایی قرار ندارد به هیچ عنوان خاطر خود را آزرده نکنید. چرا که هر شکست زمینه ساز یک پیروزی خواهد بود. بنابراین تمام عزم خود را جزم کنید و برای جبران این شکست تمام تلاش خود را به کار گیرید.

 

سوالات متداول

1- نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج قبولی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حدود دو هفته پس از آغاز انتخاب رشته آن اعلام می شود.

2- به چه صورت می توان نتایج را مشاهده کرد؟

به صورت اینترنتی و از سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی

3- شروع به تحصیل پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت از چه زمانی است؟

از نیمسال دوم تحصیلی یا همان ترم بهمن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد