تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان فرصتی طلایی برای آن دسته از علاقه مندانی به شمار می رود که علی رغم کسب تراز و رتبه لازم موفق به پذیرش در رشته های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی نشده اند و در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی 99 نیز عملکرد مطلوب را از خود به نمایش نگذاشته اند. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 99 که در موعد مقرر اقدامات لازم در راستای نام نویسی خود را به انجام رسانده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج می باشند. این نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در قالب “اسامی معرفی شدگان برای حضور در مرحله مصاحبه” اعلام می گردد.

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

پس از پایان مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 99 در اسفند ماه، سازمان سنجش آموزش کشور اسامی قبول شدگان این مرحله از پذیرش دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را از طریق سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می نماید.

این اسامی در سال گذشته از روز یکشنبه مورخ 25 اسفند ماه سال 98 در سایت مذکور قابل مشاهده بوده و پذیرفته شدگان می بایست برای اطلاع از زمان و محل انجام مصاحبه، معاینه پزشکی و سایر مراحل گزینش، پیگیر اطلاعیه سازمان سنجش می شدند. با توجه به تعویق در زمان برگزاری کنکور سراسری 99 و در نتیجه تاخیر در اجرای فرآیند تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، به طبع زمان انتشار نتایج آن نیز هنوز مشخص نیست. به محض اعلام تاریخ دقیق آن، اخبار مربوطه در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره قرار می گیرد و شما می توانید با عضویت در این کانال، در جریان جزئیات بیشتر قرار بگیرید.

شایان ذکر است که داوطلبان باید در مدت زمان تعیین شده به آدرس های مندرج در اطلاعیه مذکور مراجعه نموده و اقدامات لازم را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که عدم مراجعه به موقع به منزله انصراف از گزینش بوده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی در این باره نخواهد داشت.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

همان طور که پیش از این اشاره شد، اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org منتشر می گردد که شما می توانید مطابق با راهنمای تصویری موجود در ادامه مقاله نسبت به مشاهده آن اقدام نمایید.

  • ابتدا وارد سایت sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • روی لینک “اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1399” کلیک کنید.

مرحله دوم مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کافی است روی لینک موجود در انتهای اطلاعیه تحت عنوان “برای مشاهده اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید”، را انتخاب کنید تا فایل آن در قالب pdf نمایش داده شود.

مرحله سوم مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

توجه داشته باشید که پس از انتشار زمان و آدرس های محل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی 99 لازم است مطابق با تاریخ های معین به آدرس های اعلام شده مراجعه نمایید، چرا که هیچ دلیلی مبنی بر غیبت داوطلبان در جلسه مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش قابل قبول نبوده و این امر به منزله انصراف قطعی آن ها تلقی می گردد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و زمان بندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی 99، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 چه زمانی مشخص می گردد؟

زمان انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 هنوز مشخص نیست اما به محض اعلام تاریخ مقرر، اخبار آن در کانال انتخاب رشته ایران مشاوره قرار می گیرد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده کارنامه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 اقدام کرد؟

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 در تاریخ مقرر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

3- در صورت عدم شرکت داوطلبان در مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توان آن ها را جزء پذیرفته شدگان به شمار آورد؟

خیر؛ عدم حضور متقاضیان در زمان تعیین شده برای شرکت در مصاحبه، به منزله انصراف قطعی آن ها تلقی می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه