تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / فرهنگیان / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

کسانی که در فرآیند تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر رجایی ثبت نام کرده اند، در انتظار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت این دانشگاه ها می باشند. لازم به ذکر است که هنوز برای سال 1401 این فرآیند برگزار نشده و در صورت ثبت نام در تکمیل ظرفیت فرهنگیان می توان در نیمه اول دی ماه منتظر انتشار نتایج این فرآیند بود. اسامی پذیرفته شدگان مانند ادوار گذشته از طریق سایت سازمان سنجش در دسترس قرار خواهد گرفت. پذیرفته شدگان باید توجه داشته باشند که در صورت قبولی بایستی پیگیر اخبار مربوط به مصاحبه این دانشگاه باشند و در صورت قبولی در مصاحبه، می توانند برای تکمیل ثبت نام اقدام نمایند.

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

برای سال 1401 هنوز اخباری مبنی بر نیاز دانشگاه فرهنگیان به برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن منتشر نشده و از آنجایی که در سال های اخیر، دانشگاه فرهنگیان اعلام تکمیل ظرفیت نکرده احتمال می رود که در سال جاری نیز فرآیند مذکور انجام نگیرد. در آخرین دوره اسامی پذیرفته شدگان در روز 12 دی ماه سال 97 بر روی سایت سنجش قابل مشاهده بوده و پذیرفته شدگان می بایست برای اطلاع از زمان و محل انجام مصاحبه، معاینه پزشکی و سایر مراحل گزینش، پیگیر اطلاعیه سایت این سازمان می شدند. با این حال به محض انتشار اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت که شما می توانید با عضویت در این کانال، در جریان جزئیات بیشتر قرار بگیرید.

شایان ذکر است که داوطلبان باید در مدت زمان تعیین شده به آدرس های مندرج در اطلاعیه مذکور مراجعه نموده و اقدامات لازم را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که عدم مراجعه به موقع به منزله انصراف از گزینش بوده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی در این باره نخواهد داشت.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

همان طور که پیش از این اشاره شد، اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org منتشر می گردد که شما می توانید مطابق با راهنمای تصویری موجود در ادامه مقاله نسبت به مشاهده آن اقدام نمایید.

  • ابتدا وارد سایت sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سراسری” را انتخاب نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • روی لینک “اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری” کلیک کنید.

مرحله دوم مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

  • برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کافی است روی لینک موجود در انتهای اطلاعیه تحت عنوان “برای مشاهده اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت اینجا کلیک نمایید”، را انتخاب کنید تا فایل آن در قالب pdf نمایش داده شود.

مرحله سوم مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

توجه داشته باشید که پس از انتشار زمان و آدرس های محل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی لازم است مطابق با تاریخ های معین به آدرس های اعلام شده مراجعه نمایید، چرا که هیچ دلیلی مبنی بر غیبت داوطلبان در جلسه مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش قابل قبول نبوده و این امر به منزله انصراف قطعی آن ها تلقی می گردد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و زمان بندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401

در صورتی که تکمیل ظرفیت فرهنگیان در سال 1401 برگزار شود، پس از اعلام نتایج نیز امکان اعتراض به نتایج وجود دارد که افراد می توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش درخواست خود را به ثبت برسانند.

 

سوالات متداول

1- نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401 چه زمانی مشخص می گردد؟

زمان انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1401 هنوز مشخص نیست اما به محض اعلام تاریخ مقرر، اخبار آن در کانال انتخاب رشته ایران مشاوره قرار می گیرد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده کارنامه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اقدام کرد؟

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در تاریخ مقرر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

3- در صورت عدم شرکت داوطلبان در مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توان آن ها را جزء پذیرفته شدگان به شمار آورد؟

خیر؛ عدم حضور متقاضیان در زمان تعیین شده برای شرکت در مصاحبه، به منزله انصراف قطعی آن ها تلقی می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره