تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

تاریخ اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی 1400
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

جذب دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام می گیرد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون آزمون ارائه می شوند. دانشگاه علمی کاربردی در هر دو نیمسال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه، از داوطلبان واجد شرایط، ثبت نام به عمل می آورد و متقاضیانی که در این فرآیند شرکت می کنند، می توانند در زمان مقرر اقدام به دریافت نتایج نمایند. جهت اطلاع از نحوه و زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نتایج ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در روز 6 مهر ماه و نتایج دوره کاردانی آن در روز 10 مهر ماه منتشر شد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه در رشته های مختلف مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. داوطلبانی که در پذیرش هر یک از نیمسال های تحصیلی اقدام به ثبت نام در دوره های مذکور نمایند، می توانند مطابق با زمان بندی زیر به دربافت نتایج پرداخته و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه

با گذشت چند هفته پس از اتمام فرآیند ثبت نام در دوره های علمی کاربردی نیمسال اول، نتایج آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشورمنتشر می شود. نتایج پذیرش دوره کارشناسی ناپیوسته مهر ماه سال جاری در روز سه شنبه مورخ 6 مهر و نتایج مقطع کاردانی در روز شنبه 10 مهر ماه از طریق سایت مذکور در دسترس متقاضیان قرار گرفت. پذیرفته شدگان می بایست از روز 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، در خصوص جزئیات ثبت نام آگاهی یافته و سپس به همراه مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در دانشگاه محل پذیرش خود حضور یابند. لازم به ذکر است که نشانی محل موسسه قبولی، در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 قید شده است.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

متقاضیان تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه می بایست در زمان تعیین شده به محل دانشگاه مورد نظر مراجعه نموده و ثبت نام و انتخاب رشته خود را حضورا به انجام رسانند. دانشگاه یا موسسه مذکور، شرایط و رشته انتخابی داوطلبان را مورد بررسی قرار داده و مدتی بعد، جزئیات مربوط به اعلام نتایج این مرحله را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی منتشر می گردد. بر همین مبنا، داوطلبان می توانند با طی مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر، به مشاهده نتایج پذیرش در نیمسال اول این دانشگاه بپردازند.

 • صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی 99
 • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی / کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهر ماه سال 1400”

مرحله دوم مشاهده نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

 • در این مرحله با انتخاب یکی از دو روش زیر به مشاهده نتیجه عملکرد خود بپردازید.
 1. ثبت کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه
 2. درج نمودن مشخصات هویتی و سال تولد

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی آن ها درج شده است و در صورت عدم دسترسی به این شناسه، می توان از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش تقاضای بازیابی اطلاعات را مطرح نمود. همچنین همان طور که ذکر شد، اگر متقاضیان در مرحله پذیرش بهمن ماه به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند، نتایج و وضعیت قبولی آن ها معمولا از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مشخص می گردد.

پذیرفته شدگان می توانند در موعد مقرر به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود در دانشگاه محل قبولی را بپیمایند. در صورتی که ظرفیت برخی از رشته ها در نیمسال تحصیلی اول این دانشگاه تکمیل نگردد، لیستی از آن ها منتشر می شود و متقاضیانی که از نتیجه شرکت در پذیرش مهر ماه خود راضی نیستند، می توانند شانس خود را از طریق ثبت نام در در طرح تکمیل ظرفیت علمی کاربردی مجددا امتحان نمایند. جهت کسب اطلاعات دقیق تر می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول 1400 در چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج دوره کارشناسی این دانشگاه در روز سه شنبه 6 مهر ماه و نتایج مقطع کاردانی در روز شنبه 10 مهر ماه سال جاری منتشر شد.

2- از طریق چه سامانه ای می توان به نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 دست یافت؟

این نتایج بر روی سامانه الکترونیکی سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

3- چگونه می توانیم فرآیند ثبت نام نهایی خود در دانشگاه های علمی کاربردی را به انجام برسانیم؟

داوطلبان پذیرفته شده موسسات علمی کاربردی می بایست به سامانه هم آوا مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات لازم، فرآیند ثبت نام خود را به صورت حضوری به انجام رسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. سلام .اینترنتی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم.
  کی اعلام میکنن؟؟؟؟

 2. سلام من رشته ام تجربیه
  کنکور تجربی دادم
  میخوام از هم از طریق رشته ام که تجربیه براساس سوابق انتخاب رشته کنم هم از طریق رشته علمی کاربردی و هم فنی
  میتونم ایا؟؟؟؟

دریافت مشاوره