جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

جذب دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون آزمون ارائه می شود. دانشگاه علمی کاربردی در هر دو نیمسال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سنجش ، ثبت نام خود را انجام دهند. نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از طریق همین سایت و با استفاده ار اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای قابل دریافت می باشد.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد.

زمان و سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای دوره مهر ماه ، اواخر مرداد ماه انجام می شود و چند هفته پس از آن و در دهه سوم شهریور ماه ، کارنامه داوطلبان منتشر خواهد شد . همچنین داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در رشته های ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی می باشند ، بایستی پس از ثبت نام در اوخر دی ماه ، نتیجه قبولی یا عدم خود را اواخر بهمن ماه یا اوایل اسفند ماه مشاهده نمایند. با توجه به آنکه مسئول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد ، داوطلبان برای دریافت کارنامه خود بایستی به وبگاه اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. می توانید با عضویت در کانال تلگرام انتخاب رشته از تاریخ دقیق اعلام نتایج مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 97

برای دریافت کارنامه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید به ترتیب مراحل زیر اقدام نمود:

 1. وارد شدن به صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
 2. انتخاب گزینه «جامع علمی کاربردی» از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت
 3. در صورتی که ثبت نام دوره کاردانی را انجام داده اید ، بایستی بر روی لینک «اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و کاردانی نظام آموزشی مهارتی دانشگاه علمی کاربردی» کلیک نمایید.
 4. چنانچه ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام داده اید ، بایستی بر روی لینک «اعلام نتیجه دوره مهندسی و دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی» کلیک نمایید.
 5. پس از وارد شدن به صفحه اعلام نتایج با یکی از روش های زیر می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید:
 • شماره پرونده + شماره شناسنامه
 • نام + نام خانوادگی + شماره شناسنامه + سال تولد

شماره پرونده همه ی داوطلبان در رسید ثبت نامی در ج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن ، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، داوطلبانی که در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده اند بایستی با تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام حضوری خود را انجام دهند. در صورتی که ظرفیت رشته ها در هر دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه تکمیل نگردد ، دانشگاه علمی کاربردی لیستی از رشته های مزبور را منتشر می کند و داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه پذیرفته نشده اند یا از رشته قبولی خود ، رضایت ندارند می توانند با شرکت در طرح تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی احتمال پذیرش خود را مجددا امتحان کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. سلام من رشته ام تجربیه
  کنکور تجربی دادم
  میخوام از هم از طریق رشته ام که تجربیه براساس سوابق انتخاب رشته کنم هم از طریق رشته علمی کاربردی و هم فنی
  میتونم ایا؟؟؟؟

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید