تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

تاریخ اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی 99
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

جذب دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب می باشد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون آزمون ارائه می شود. دانشگاه علمی کاربردی در هر دو نیمسال تحصیلی مهرماه و بهمن ماه، از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سنجش، ثبت نام خود را انجام دهند. نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از طریق همین سایت و با استفاده ار اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای قابل دریافت می باشد.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99، برای مقطع کاردانی از 10 و برای کارشناسی از 11 شهریور ماه 99 شروع گشت و تا 16 مهر ماه 99 ادامه داشت. با گذشت چند هفته پس از آن و در تاریخ 7 آبان ماه 99، کارنامه داوطلبان دوره کاردانی منتشر شد. داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در رشته های ورودی مهر ماه (نیسمال اول) دانشگاه علمی کاربردی می باشند، بایستی از تاریخ 11 آبان ماه 99 و در  سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین نتایج دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در تاریخ 12 آبان ماه 99 اعلام شد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام انتخاب رشته، از جدید ترین اخبار در زمینه زمان اعلام نتایج بدون کنکور علمی کاربردی مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99

با توجه به آن که مسئول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، داوطلبان برای دریافت کارنامه خود بایستی به وبگاه اینترنتی این سازمان مراجعه نمایند و مطلبق با مراحل فوق، نتایج خود را مشاهده نمایند.

 • صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی 99
 • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” کلیک نمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

 • در صورتی که سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی را انتخاب کرده باشید، با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و سپس با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه”، نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
 • چنانچه عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده اید، جهت مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و فشردن کلید “مشاهده نتیجه” کارنامه اینترنتی شما برایتان قابل مشاهده خواهد شد.

مرحله چهارم مشاهده نتایج مقطع کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی درج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

پس از اعلام  نتایج بدون کنکور علمی کاربردی، داوطلبانی که در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده اند، بایستی با تهیه مدارک ثبت نام علمی کاربردی به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام حضوری خود را انجام دهند. در صورتی که ظرفیت رشته ها در هر دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه تکمیل نگردد، دانشگاه علمی کاربردی لیستی از رشته های مزبور را منتشر می کند و داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه پذیرفته نشده اند یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند می توانند، با شرکت در طرح تکمیل ظرفیت علمی کاربردی، احتمال پذیرش خود را مجددا امتحان کنند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99 در چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی در روز 7 آبان ماه 99 و نتایج کارشناسی آن در 12 آبان ماه 99 اعلام شد.

2- اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی از طریق چه سامانه ای منتشر می شود؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در دانشگاه ها و رشته های انتخابی را مشاهده نمایند.

3- چگونه می توانیم فرآیند ثبت نام خود در دانشگاه های علمی کاربردی را به انجام برسانیم؟

داوطلبان پذیرفته شده در هر کدام از رشته های دانشگاه ها یا موسسات علمی کاربردی می بایست به سامانه هم آوا مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نامی خود را طی نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام .اینترنتی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم.
  کی اعلام میکنن؟؟؟؟

 2. Avatar

  سلام من رشته ام تجربیه
  کنکور تجربی دادم
  میخوام از هم از طریق رشته ام که تجربیه براساس سوابق انتخاب رشته کنم هم از طریق رشته علمی کاربردی و هم فنی
  میتونم ایا؟؟؟؟

دریافت مشاوره