تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

تاریخ اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی 1400
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

جذب دانشجو در رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام می گیرد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون آزمون ارائه می شوند. متقاضیانی که در فرآیند پذیرش بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی شرکت می کنند، می توانند در زمان مقرری که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد اقدام به دریافت نتایج خود نمایند. جهت اطلاع از نحوه و زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نتایج ثبت نام نیمسال دوم مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های علمی کاربردی 1400 در اواخر دی ماه، به صورت اینترنتی منتشر شد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه در رشته های مختلف مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. داوطلبانی که در پذیرش هر یک از نیمسال های تحصیلی اقدام به ثبت نام در دوره های مذکور نمایند، می توانند مطابق با زمان بندی زیر به دریافت نتایج پرداخته و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه

با گذشت چند هفته پس از اتمام فرآیند ثبت نام در دوره های علمی کاربردی نیمسال اول، نتایج آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشورمنتشر می شود. نتایج پذیرش دوره کارشناسی ناپیوسته مهر ماه سال جاری در روز سه شنبه مورخ 6 مهر و نتایج مقطع کاردانی در روز شنبه 10 مهر ماه از طریق سایت مذکور در دسترس متقاضیان قرار گرفت. پذیرفته شدگان می بایست از روز 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، در خصوص جزئیات ثبت نام آگاهی یافته و سپس به همراه مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در دانشگاه محل پذیرش خود حضور یابند. لازم به ذکر است که نشانی محل موسسه قبولی، در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 قید شده است.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

متقاضیان تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه می بایست در زمان تعیین شده به محل دانشگاه مورد نظر مراجعه نموده و ثبت نام و انتخاب رشته خود را حضورا به انجام رسانند. دانشگاه یا موسسه مذکور، شرایط و رشته انتخابی داوطلبان را مورد بررسی قرار داده و مدتی بعد، جزئیات مربوط به اعلام نتایج این مرحله را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند. این نتایج در تاریخ 29 دی ماه 1400، به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سنجش منتشر شد. شرکت کنندگانی که موفق به پذیرش در این دوره شده باشند، می بایست با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی از روز 3 بهمن ماه، نسبت به تاریخ دقیقی انجام روند نام نویسی قطعی خود در دانشگاه محل قبولی اقدام کنند.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دی ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد. بر همین مبنا، داوطلبان می توانند با طی مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر، به مشاهده نتایج پذیرش در نیمسال دوم این دانشگاه بپردازند.

 • صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی لینک “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ماه سال 1400”

مرحله دوم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 

 • در این مرحله با تکمیل  کادرهای موجود و سپس فشردن گزینه “مشاهده نتیجه”، عملکرد خود را بررسی کنید.
  مرحله سوم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان شرکت کننده در مقطع کاردانی این دانشگاه هم می توانند با انتخاب لینک فعال مربوطه و مطابق با مراحل فوق، نتایج خود را مشاهده نمایند.

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی آن ها درج شده است و در صورت عدم دسترسی به این شناسه، می توان از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش تقاضای بازیابی اطلاعات را مطرح نمود.

 

سوالات متداول

1- نتایج دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال دوم 1400 در چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در روز چهارشنبه 29 دی ماه منتشر شد.

2- از طریق چه سامانه ای می توان به نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1400 دست یافت؟

این نتایج بر روی سامانه الکترونیکی سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

3- چگونه می توانیم فرآیند ثبت نام نهایی خود در دانشگاه های علمی کاربردی را به انجام برسانیم؟

داوطلبان پذیرفته شده موسسات علمی کاربردی می بایست به سامانه هم آوا مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات لازم، فرآیند ثبت نام خود را به صورت حضوری به انجام رسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام .اینترنتی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم.
  کی اعلام میکنن؟؟؟؟

 2. سلام من رشته ام تجربیه
  کنکور تجربی دادم
  میخوام از هم از طریق رشته ام که تجربیه براساس سوابق انتخاب رشته کنم هم از طریق رشته علمی کاربردی و هم فنی
  میتونم ایا؟؟؟؟

دریافت مشاوره