تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

تاریخ اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی 1401
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

جذب دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب انجام می گیرد و تمام رشته های تحصیلی این دانشگاه به صورت بدون آزمون ارائه می شوند. شرکت کنندگان در فرآیند پذیرش بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی می توانند در زمان مقرری که از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد، اقدام به دریافت نتایج خود نمایند. جهت اطلاع از نحوه و زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نتایج ثبت نام مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی نیمسال اول احتمالا در نیمه اول مهر ماه و نتایج مربوط به نیمسال دوم در هفته آخر دی ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه در رشته های مختلف مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. داوطلبانی که در پذیرش هر یک از نیمسال های تحصیلی اقدام به ثبت نام در دوره های مذکور نمایند، می توانند مطابق با زمان بندی زیر به دریافت نتایج پرداخته و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه

با گذشت چند هفته پس از اتمام فرآیند ثبت نام در دوره های علمی کاربردی نیمسال اول، نتایج آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. زمان اعلام نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته و مقطع کاردانی، هنوز از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما پیش بینی می شود همانند سال های گذشته در بازه زمانی نیمه اول مهر ماه صورت پذیرد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به محض انتشار اخبار مربوطه از آن ها مطلع شوید.

لازم به ذکر است، پس از اعلام نتایج، پذیرفته شدگان می بایست با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، در خصوص جزئیات ثبت نام آگاهی یافته و سپس به همراه مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در دانشگاه محل پذیرش خود حضور یابند. نشانی محل موسسه قبولی، در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 قید شده است.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

متقاضیان تحصیل در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه نیز می بایست در زمان تعیین شده به محل دانشگاه مورد نظر مراجعه نموده و ثبت نام و انتخاب رشته خود را حضورا به انجام رسانند. دانشگاه یا موسسه مذکور، شرایط و رشته انتخابی داوطلبان را مورد بررسی قرار داده و مدتی بعد، جزئیات مربوط به اعلام نتایج این مرحله را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند. 

زمان اعلام نتایج مربوط به پذیرش بهمن ماه از طریق سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد که پیش بینی می شود تاریخ این فرآیند، هفته آخر دی ماه سال جاری باشد. شرکت کنندگانی که موفق به پذیرش در این دوره شده باشند، می بایست در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی روند نام نویسی خود را به انجام برسانند.

نحوه دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی منتشر خواهد شد. بر همین مبنا، داوطلبان می توانند با طی کردن مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر، به مشاهده نتایج پذیرش در نیمسال دوم این دانشگاه بپردازند.

 • به صفحه اصلی سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه “جامع علمی کاربردی” را از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
 • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی لینک “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ماه سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 

 • در این مرحله با تکمیل  کادرهای موجود و سپس فشردن گزینه “مشاهده نتیجه”، عملکرد خود را بررسی کنید.
  مرحله سوم مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان شرکت کننده در مقطع کاردانی این دانشگاه هم می توانند با انتخاب لینک فعال مربوطه و مطابق با مراحل فوق، نتایج خود را مشاهده نمایند. همچنین برای مشاهده نتایج در نیمسال اول هر دو مقطع می توانید مشابه راهنمای بالا عمل نمایید.

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی آن ها درج شده است و در صورت عدم دسترسی به این شناسه، می توان از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش تقاضای بازیابی اطلاعات را مطرح نمود.

 

سوالات متداول

1- نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 در چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج این دانشگاه هنوز اعلام نشده است اما احتمالا نیمه اول مهر ماه برای نیمسال اول و هفته آخر دی ماه برای نیمسال دوم باشد.

2- از طریق چه سامانه ای می توان به نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401 دست یافت؟

این نتایج بر روی سامانه الکترونیکی سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

3- چگونه می توانیم فرآیند ثبت نام نهایی خود در دانشگاه های علمی کاربردی را به انجام برسانیم؟

داوطلبان پذیرفته شده موسسات علمی کاربردی باید به سامانه هم آوا مراجعه نموده و پس از کسب اطلاعات لازم، فرآیند ثبت نام خود را به صورت حضوری به انجام رسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام .اینترنتی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم.
  کی اعلام میکنن؟؟؟؟

 2. سلام من رشته ام تجربیه
  کنکور تجربی دادم
  میخوام از هم از طریق رشته ام که تجربیه براساس سوابق انتخاب رشته کنم هم از طریق رشته علمی کاربردی و هم فنی
  میتونم ایا؟؟؟؟

دریافت مشاوره