دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98
اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی که تمایل به ادامه تحصیل و اخذ مدرک کارشناسی دارند کنکوری تحت عنوان کاردانی به کارشناسی برگزار می شود و مجری برگزار کننده آن سازمان سنجش و آموزش کشور است. در حال حاضر ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 از 23 اردیبهشت ماه آغار شده و تا 29 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. در مقالات قبلی به موضوع ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی و کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 پرداخته ایم و اکنون در این مقاله به موضوع اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید چنانچه در پایان سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

جهت مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 می بایست در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش مراجعه و نتایج را مشاهده نمایید.

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 97

در حال حاضر زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مشخص نیست چند روز قبل از توزیع کارت، طی اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار خواهد گرفت زمان دقیق توزیع کارت اعلام خواهد شد. ما نیز به محض اطلاع از زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 در سایت و کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. در رابطه با زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی نیز لازم به ذکر است که این آزمون در تاریخ 97/5/12 برگزار خواهد شد. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار مربوط به کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی باشید.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

معمولا یک الی یک ماه و نیم بعد از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی (زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی مرداد ماه می باشد) یعنی در شهریورماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. ممکن است بسیاری از داوطلبان اطلاعی از نحوه دریافت نتایج کاردانی به کارشناسی نداشته باشند، به همین دلیل ما در ادامه این مقاله شما را با نحوه مشاهده و دریافت نتایج کنکور آشنا خواهیم نمود.

  1. در ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی org شده و از منوی سمت راست گزینه کاردانی به کارشناسی را انتخاب کنید.
  2. بعد از وارد شدن به صفحه اصلی بر روی لینک فعال شده “ اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98″ کلیک کنید.
  3. صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به دو روش می توانید نتایج خود را دریافت کنید.

روش اول: از طریق وارد نمودن شماره سریال پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید نتایج خود را دریافت کنید.

روش دوم: از طریق وارد نمودن شماره داوطلبی، شماره سریال پرونده و سال تولد می توانید نتایج خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که زمان دقیقی برای دریافت نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اعلام نشده است، چنانچه زمان دقیقی برای آن اعلام گردد از طریق کانال تلگرام کنکور و کانال تلگرام انتخاب رشته به اطلاع شما خواهیم رساند، بنابراین شما می توانید پیگیری های لازم را از طریق کانال های ذکر شده انجام دهید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ممکن است پس از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی برخی از داوطلبان نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند. لازم به ذکر است که در این آزمون نیز همچون سایر آزمون هایی که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود امکان ثبت اعتراض به نتایج وجود دارد. در صورت اعتراض به نتایج می توانید به بخش سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش مراجعه و دلایل اعتراض خود را نوشته و درخواست خود مبنی بر رسیدگی به اعتراضتان را ثبت نمایید. مطمئنا در اسرع وقت اعتراض شما بررسی خواهد شد و در صورت صحت بروز اشتباه در اعلام نتایج به اعتراض شما ترتیب اثر داده خواهد شد و کارنامه شما اصلاح می گردد. چنانچه در ثبت اعتراض خود دچار مشکل شدید می توانید از طریق تماس با مرکز ایران مشاوره ثبت درخواست خود را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره بسپارید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره