تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 1401
اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های سراسری و آزاد، هر ساله برای یک سری از رشته های گروه پزشکی (مامایی، فوریت های پزشکی، کاردرمانی و…) به صورت با آزمون و برای سایر رشته های غیرپزشکی به صورت بدون کنکور برگزار می گردد و داوطلبان واجد شرایط، می توانند نسبت به تکمیل روند ثبت نام و انجام انتخاب رشته در حین نام نویسی پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه ها اقدام نمایند. مدتی پس از برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی، شاهد اعلام نتایج پذیرش کارشناسی ناپیوسته واحدهای مختلف دانشگاهی خواهیم بود که از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به اطلاع کلیه شرکت کنندگان می رسد. فرایند اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی، تنها شامل یک مرحله است.

داوطلبان می توانند جهت مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401، در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 از طریق رصد اطلاعیه های سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی امکان پذیر می باشد و داوطلبان می توانند در موعد اعلام شده جهت انتشار کارنامه اینترنتی و نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش افراد، به سایت سنجش مراجعه نموده و از وضعیت عملکرد خود مطلع گردند. توجه داشته باشید که تاریخ انتشار نتایج رشته های با آزمون و پذیرش بدون آزمون مهر ماه کارشناسی پیوسته دانشگاه ها در سال 1401، هم زمان خواهد بود.

هنوز هیچ گونه تاریخ مشخصی برای اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اعلام نشده است اما پیش بینی می شود که نتایج مورد نظر، همانند سال گذشته، در دهه سوم شهریور ماه منتشر شود که به محض اطلاع رسانی دقیق پیرامون این موضوع، این مقاله بروز رسانی خواهد شد. شما می توانید جهت دسترسی به جدیدترین و آخرین اخبار در خصوص زمان اعلام نتایج با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های آزاد و سراسری 1401، در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

پس از اعلام نتایج آزمون، در صورتی که داوطلبان در یکی از کدرشته محل های انتخابی خود پذیرفته شده باشند، می بایست در تاریخ های مشخص شده نسبت به ثبت نام حضوری در دانشگاه محل پذیرش اقدام کنند.

راهنمای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته 1401 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد و شرکت کنندگان می توانند در زمان انتشار دادن نتایج این آزمون، با استفاده از اطلاعات ثبت نامی خود به سایت سنجش مراجعه نموده و وضعیت علمی و نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش شان را رویت نمایند. روند اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی شامل انتشار کارنامه و نتیجه انتخاب رشته داوطلبان خواهد بود که در ادامه به بررسی و آموزش تصویری این رویه خواهیم پرداخت.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منو سمت راست سایت، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.

مرحله اول راهنمای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

 • در مرحله بعد می بایست بر روی لینک فعال “کارنامه پذیرش کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم راهنمای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

 • حال برای وارد شدن به صفحه کاربری خود می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
 1. در روش اول می بایست با وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد، نتایج خود را مشاهده نمایید.
 2. در روش دوم نیز با ثبت شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد کارنامه اینترنتی و نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش شما نمایش داده خواهد شد.

بعد از وارد کردن اطلاعات مذکور، دکمه “جستجو” را بفشارید تا نتایج شما نشان داده شود…

 

مرحله سوم راهنمای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

کارنامه آزمون کاردانی به کارشناسی 1401

هرساله پس از گذشت چند روز از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی لینکی با عنوان مشاهده کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد که شرکت کنندگان می توانند کارنامه خود را در آن مشاهده نمایند.

همان طور که در بالا ذکر شد، امکان مشاهده و اخذ کارنامه آزمون کارشناسی ناپیوسته به دو روش مختلف برای افراد متقاضی فراهم شده است: روش اول بر اساس شماره پرونده و مشخصات فنی صورت می پذیرد اما روش دوم بر پایه شماره داوطلبی و مشخصات فردی می باشد. لازم به ذکر است از داوطلبان تقاضا می شود که دریافت کارنامه را به روز های آخر محول نکرده تا بتوانند در آرامش در مهلت انتخاب رشته نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود، اقدام نمایند.

اعتراض به نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 1401

در کنکور کارشناسی ناپیوسته 1401 نیز همچون سایر آزمون هایی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، امکان ثبت اعتراض به نتایج منتشر شده وجود دارد در نتیجه، داوطلبانی که پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی، متوجه عدم پذیرش خود شده اند، می توانند با استفاده از فرصتی تحت عنوان اعتراض به نتایج کاردانی به کارشناسی که از سوی مراجع ذی صلاح در اختیار آن ها قرار داده می شود، نسبت به ثبت درخواست اعتراض و بررسی مجدد خود اقدام کنند.

شما نیز در صورتی که نسبت به نتیجه خود معترض هستید، می توانید به بخش “سیستم پاسخگویی” در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و دلایل درخواست خود مبنی بر رسیدگی به اعتراض تان را ثبت نمایید. این اعتراض در اسرع وقت توسط مسئولین مربوطه بررسی خواهد شد و در صورت صحت بروز اشتباه در اعلام نتایج، کارنامه مربوطه اصلاح می گردد. در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در خصوص نحوه ثبت درخواست در سازمان سنجش، می توانید با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

همچنین افرادی که به هر دلیلی، اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش یا مفقود نموده اند، می توانند جهت رویت نتیجه عملکرد و پذیرش خود در کنکور کاردانی به کارشناسی، درخواستی مبنی بر بازیابی این اطلاعات را در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نمایند و به این صورت مشخصات خود را مجددا دریافت کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟

هنوز زمان مشخصی برای انتشار نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته 1401 مشخص نشده اما پیش بینی می شود که این رخداد در اواخر شهریور ماه صورت پذیرد.

2- متقاضیان چگونه می توانند نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را مشاهده نمایند؟

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توانند این نتایج دریافت کنند که مراحل کامل آن در این مقاله ذکر شده است.

3- اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چگونه انجام می شود؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اعتراض و درخواست بررسی مجدد خود را ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۸ نظر

 1. سلام ببخشید نتایج ثبت نام دانشگاه ها برای دوره کاردانی کی میاد

 2. سلام عرض میکنم. ببخشید اطلاع ندارید تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی بهمن ماه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی کی اعلام میشه؟

  • با سلام، زمان ثبت نام برای پذیرش با سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی بهمن ماه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ الی ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ بوده است.

 3. سلام عرض ادب و احترام
  نتیجه کنکور مشخص شد ممنون میشم یک نکته رو توضیح بدید.

  من اولویت اولم همین تهران بود در قسمت نتیجه ی آزمون نوشته شده (*)
  ک منظورش قبولی در محل رشته مورد نظر است (روزانه)

  اما بالاتر از قسمت نتیجه ی آزمون، جدا از محل پذیرفته شده نوشته که

  سهمیه: آزاد

  میشه لطف کنید بگید منظورش چی هست؟
  خیلی اهمیت داره برام
  ممنون

  • با سلام و درود، سهمیه ی نهایی شما ، سهمیه ی آزاد می باشد و سهمیه ی ۵ درصد و ۲۵ درصد ایثارگری شامل حال شما نمی باشد.

 4. سلام وقت بخیر
  نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی دقیقا چ تاریخی میاد؟

  واقعا زمان اعلام نتایج خیلی تاخییر خورده
  سازمان سنجش هم هنوز اطلاعیه ای درباره این موضوع نگذاشته
  خیلی برام اهمیت داره
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

دریافت مشاوره