پنج شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از مطلع شدن داوطلبان از نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، نوبت به انتخاب رشته می رسد. موضوع انتخاب رشته آن هم در مقطع دکتری به قدری حساس و مهم است که داوطلبان زیادی حتی پیش از مشخص شدن نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با نحوه انتخاب رشته مشاوره می خواهند. اکنون که زمان زیادی تا اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری باقی نمانده و چند روز پس از ان نیز دفترچه انتخاب رشته منتشر خواهد شد، تصمیم گرفتیم مطلبی تحت عنوان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد آماده کنیم تا در آن تمام اطلاعات لازم جهت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اعم از زمان انتخاب رشته دکتری آزاد 97 ، نحوه انتخاب رشته و همچنین  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهیم.

در اعلام نتایج آزمون دکتری 97 برای 187 هزار و 821 شرکت کننده، کارنامه اولیه صادر خواهد شد که تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در کارنامه اولیه مشخص می گردد.

زمان، نحوه و شرایط انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

از جمله شرایط شرکت در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد این است که داوطلب می بایست در آزمون شرکت کرده، برای وی کارنامه اولیه صادر شده و در کارنامه مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شناخته شده باشد و در کارنامه اولیه وی کد دسترسی به انتخاب رشته درج گردیده باشد. هر داوطلب نهایتا 40 کد رشته محل را می تواند از دفترچه انتخاب رشته دکتری و دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد انتخاب و در فرم انتخاب رشته وارد کند. نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97در تاریخ 27 فروردین اعلام می شود. اوایل اردیبهشت ماه نیز دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد منتشر می گردد و چند روز پس از آن داوطلبان می توانند اقدام به انتخاب رشته نمایند. به محض مشخص شدن زمان دقیق انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

در رابطه با نحوه انجام انتخاب رشته نیز لازم به ذکر است که با وجود ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد، انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می شود. بنابراین داوطلبان شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد جهت انجام انتخاب رشته می بایست به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند. جهت انجام بهترین و ایده آل ترین انتخاب رشته می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره مشورت نمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

پس از اینکه داوطلبان در اوایل اردیبهشت ماه انتخاب رشته خود را در اوایل شهریور ماه انجام دادند، شهریور ماه اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری و اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد آن بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت و پس از آن برای انجام مصاحبه به واحد دانشگاهی پذیرفته شده فراخوانده می شوند. داوطلبان در زمان مقرر می بایست به واحد دانشگاهی پذیرفته شده جهت انجام مصاحبه مراجعه نمایند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در رابطه با شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کلیک نمایید. ضمنا در صورت تمایل می توانید با عضویت در کانال تلگرام انتخاب رشته نکات مهم در رابطه با انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 را مطالعه فرمایید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد در سال های گذشته در دو نوبت مهر و آبان اقدام به تکمیل ظرفیت دکتری سراسری رشته های دارای ظرفیت می نمود ولی در سال 96 برخلاف سال های پیش فقط در یک نوبت اقدام به تکمیل ظرفیت نمود. در حال حاضر خبری مبنی بر اینکه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد در دو نوبت انجام خواهد شد یا یک نوبت، خبری منتشر نگردیده است. به محض اعلام، در سایت ایران مشاوره و همچنین در کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. فعلا زمان دقیق آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مشخص نیست ولی به طور تقریبی پس از اعلام نتایج انتخاب رشته اولیه، یعنی اواخر مهر یا اوایل آبان ماه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد، آغاز می شود که به محض اعلام زمان دقیق آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 97، دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد نیز منتشر خواهد شد کهدر همین صفحه و کانال تلگرامی به اطلاعتان خواهیم رساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید