خانه تیزهوشان تعویق آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

تعویق آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

آیا زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان به عقب می افتد؟
تعویق آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

معاونت پرورش استعدادهای درخشان یا سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان)، هر ساله آزمونی را برای ارزشیابی دانش آموزان در مقاطع ششم ابتدایی و نهم متوسطه برگزار می کنند که علاقه مندان و متقاضیان در تاریخ مقرر شده، اقدام به ثبت نام و در نهایت شرکت در این آزمون می نمایند که در صورت پذیرفته شدن، نهایتا برای تحصیل ملزم به پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان می باشند.

مطابق با رویه هرسال آزمون تیزهوشان در بازه زمانی مقرر برگزار می شده اما در سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعویق روبرو شده بود. طبق اطلاعیه منتشر شده از طریق سامانه مربوطه به نشانی Azmoon.medu.ir زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان هفتم و دهم در خرداد ماه 1401 می باشد که در صورت تعویق در روند برگزاری از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم به ترتیب در تاریخ 26 و 27 خرداد ماه 1401 مقرر شده است.

تعویق آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هر ساله دارای یک روند از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده است که دانش آموزان مطابق با زمان هایی که توسط سامانه مربوطه اعلام می گردد، به برنامه ریزی و تلاش برای موفقیت در آزمون می پردازند. بر این اساس، عمدتا تاریخ ثبت نام و برگزاری این آزمون از مدتی قبل به اطلاع عموم می رسد.

طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان، پس از انجام فرآیند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، داوطلبان ملزم هستند که برای حضور در آزمون کارتی را به عنوان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان که پنج روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود از طریق سایت مربوطه منتشر می شود. زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 26 خرداد ماه 1401 و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم راس ساعت 9 صبح روز جمعه 27 خرداد ماه 1401 در نظر گرفته شده است.

با توجه به همه گیری ویروس کرونا امکان تعویق آزمون تیزهوشان وجود خواهد داشت لذا تاکنون اطلاعیه ای در این باره منتشر نشده است و زمان برگزاری همان تاریخ اعلام شده می باشد. در صورت انتشار اخباری در راستای تعویق این فرآیند این مطلب بروز رسانی خواهد شد و همچنین داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره اطلاعات و اخبار جدید را دریافت نمایند.

 

سوالات متداول

1- تاریخ جدید برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 چه زمانی است؟

طبق اطلاعیه منتشر شده آزمون ورودی پایه هفتم در 26 خرداد ماه 1401 و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم در 27 خرداد ماه 1401 برگزار خواهد شد.

2- آیا آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 با تعویق برگزار می شود؟

در حال حاضر اطلاعیه ای جهت تعویق آزمون منتشر نشده است، در صورت انتشار می توانید از طریق همین مقاله یا با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از اطلاعیه مربوطه باخبر شوید.

3- به چه صورت می توان از خبر تعویق آزمون مدارس تیزهوشان اطلاع حاصل کرد؟

متقاضیان می توانند از طریق سایت azmoon.medu.ir نسبت به تعویق آزمون مدارس تیزهوشان مطلع گردند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ نظر
  1. سلام در این مقاله گفتید که تیزهوشان با دو هفته تأخیر برگزار میشه این خبر درسته؟

  2. سلام وقت بخیر ببخشید زمان آزمون تیزهوشان به تعویق افتاد

مشاوره تیزهوشان پیج کنکور