تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 – 1400

تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 – 1400

تمدید زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 - 1400
تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 – 1400

طبق روند هر ساله، دانشجویان دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع تحصیلی که به هر دلیل قصد تغییر دانشگاه محل تحصیل خود را دارند، می توانند در صورت احراز شرایط مورد نیاز، اقدامات لازم در راستای تکمیل فرآیند انتقالی خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند. همچنین هر ساله ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای نیم سال اول و دوم تحصیلی به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی این دانشگاه تحت عنوان سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir انجام می پذیرد. در ادامه مقاله قصد داریم به ارائه توضیحات پیرامون زمان و نحوه ارسال درخواست مبنی بر اخذ میهمانی و انتقالی دانشگاه آزاد بپردازیم.

دانشجویان دانشگاه آزاد تنها یک بار در دوران تحصیل خود قادر به دریافت انتقالی به دانشگاه دیگر می باشند.

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 – 1400

نیمسال اول تحصیلی

آن دسته از دانشجویانی که واجد شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد باشند، می توانند جهت ثبت درخواست خود در راستای میهمان و یا انتقالی به دانشگاه های دیگر در زمان مشخص از طریق سایت منادا اقدام نمایند. طبق بیانیه منتشر شده توسط دانشگاه آزاد زمان ثبت نام نقل و انتقالات این دانشگاه برای نیمسال اول تحصیلی سال جاری در بازه زمانی 25 خرداد ماه تا 31 تیر ماه 99 اعلام شد که این بازه زمانی تا رو 5 مرداد ماه 99 نیز تمدید گردید.

نیمسال دوم تحصیلی

برخی از دانشجویان نیز قصد دریافت انتقالی در نیمسال دوم تحصیلی که همان ترم بهمن ماه می باشد را دارند. لازم به ذکر است که این گروه از متقاضیان می بایست قبل از شروع ترم جدید به ثبت درخواست خود در زمان مقرر بپردازند. همچنین مهلت نام نویسی درخواست انتقالی در نیمسال دوم تحصیلی سال 99، 1 لغایت 15 دی ماه در نظر گرفته شده است که طبق روال هر ساله و همانند نیمسال اول، امکان تمدید آن نیز وجود دارد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مبحث فوق از جمله تمدید مهلت ثبت نام در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 99 – 1400

دانشجویان جهت ثبت درخواست نقل و انتقالات و همچینن میهمانی دانشگاه آزاد در نیمسال تحصیلی اول و دوم می توانند در زمان تعیین شده به صورت اینترنتی از طریق سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir اقدامات لازم را مطابق با راهنمای زیر به عمل آورند.

  • ابتدا وارد سایت منادا دانشگاه آزاد به نشانی monada.iau.ir شوید.
  • تمامی شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد را که در صفحه پیش روی خود مشاهده می کنید، مطالعه نموده و تیک عبارت “تمام مطالب فوق را مطالعه و تایید می نمایم” را فعال کنید.
  • برای انجام ادامه فرآیند، گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله، کد ملی و شماره دانشجویی خود را در کادرهای مربوطه وارد نموده و سپس کلید “ورود” را بفشارید.
  • تمامی اطلاعات مورد نیاز را  به طور دقیق تکمیل کنید.
  • پس از تکمیل و مشاهده اطلاعات دانشجویی، ماده آیین نامه مورد نظر برای ثبت درخواست انتقالی یا میهمانی خود را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله، نوع درخواست میهمانی (دائمی یا ترمی) را تعیین کنید.
  • دانشگاه مقصد را تعیین نموده و مدارک خواسته شده را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • در نهایت نیز می بایست هزینه بررسی مدارک خود را پرداخت کرده و پس از ثبت نهایی، شماره پرونده مربوطه را دریافت کنید.

لازم است بدانید که دانشجویان می توانند پس از انجام اقدامات لازم جهت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، ضمن بررسی درخواست خود توسط دانشگاه مربوطه، در صورتی که واجد شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد باشند، نتیجه درخواست خود را از طریق سامانه منادا پیگیری نمایند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام نقل و انتقالات و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت درخواست انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد در نیمسال دوم تحصیلی 99 به چه صورت است؟

مهلت نام نویسی متقاضیان از 15 لغایت 30 آذر ماه در نظر گرفته شده است.

2- آیا امکان تمدید زمان ثبت درخواست انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد در سال 99 وجود دارد؟

بله، شما می توانید برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره که لینک آن در متن مقاله ارائه شده است، عضو شوید

3- نحوه ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشگاه آزاد به چه شکل می باشد؟

ثبت درخواست متقاضیان واجد شرایط به صورت اینترنتی و از طریق سامانه منادا به آدرس Monada.iau.ir می باشد.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره