تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

آن دسته از دانش آموختگان مقطع کاردانی که قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی را دارند، توجه داشته باشند که اکثر رشته های موجود برای تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون ارائه می شود و تنها برخی از رشته ها اعم از مامایی، هوشبری و… نیاز به شرکت در آزمون ورودی دارند. لذا افراد برای قبولی در رشته های با آزمون این دوره می بایست در موعد مقرر، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه و انتخاب رشته خود اقدام نمایند و داوطلبانی که به هر دلیل موفق به تکمیل فرم اعلام علاقه مندی این آزمون نشدند، می توانند در مهلت مجدد ثبت نام، امور مربوطه را از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به انجام برسانند.

داوطلبان در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

افرادی که تمایل به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را دارند، می بایست در زمان مقرر که از طریق سایت رسمی سازمان سنجش مشخص می گردد، اقدامات مربوطه را به انجام برسانند. مطابق با اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت مذکور، فاصله زمانی در نظر گرفته شده در این خصوص از تاریخ 29 خرداد لغایت 5 تیر ماه می باشد. اگر داوطلبی ثبت نام در این آزمون را از دست بدهد، می بایست در انتظار اعلام مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بماند تا بتواند در اسرع وقت، نسبت به تکمیل فرآیند مربوطه اقدام کند. در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی پیوسته 1401 سال منتشر نشده است اما با توجه به روال سابق، پیش بینی می کنیم مهلت مجددی برای نام نویسی داوطلبان در نظر گرفته شود که برای اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی الکترونیکی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.
  • در گام بعدی، بر روی عبارت “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید.
  • هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را پرداخت نموده و سپس شماره سریال نمایش داده شده را یادداشت نمایید.
  • در ادامه بر روی لینک فعال “ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401” کلیک کنید.
  • پس از درج شماره سریال ثبت نام در کادر مربوطه، تکمیل اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، شماره پرونده و کد رهگیری نمایش داده شده را دریافت نمایید.

همانطور که اشاره کردیم، داوطلبان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی می توانند در مهلت مجدد نام نویسی، به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی نیز بپردازند. به همین منظور، افراد باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و از قسمت “کاردانی به کارشناسی” و همچنین لینک فعال “ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401″، نسبت به اعمال تغییرات مورد نیاز اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چه زمانی تمدید می شود؟

با توجه به اینکه روز 5 تیر ماه آخرین روز از فرصت اولیه این فرآیند می باشد، اما هنوز اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت آن اعلام نشده است.

2- نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به چه صورت است؟

داوطلبان بایستی برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

3- آیا در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته، امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در صورت نیاز با ورود به حساب کاربری خود در سایت سازمان سنجش، به ویرایش اطلاعات خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره