تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

آن دسته از دانش آموختگان مقطع کاردانی که قصد شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را دارند، توجه داشته باشند که اکثر رشته های موجود برای تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون آزمون ارائه می شود و تنها برخی از رشته ها اعم از مامایی، هوشبری و… نیاز به شرکت در آزمون ورودی دارند. لذا افراد برای قبولی در رشته های با آزمون این دوره می بایست در موعد مقرر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.

در صورت تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، امکان ویرایش اطلاعات و کد رشته های انتخابی نیز وجود خواهد داشت.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

افرادی که تمایل به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را دارند، می بایست از 29 خرداد ماه لغایت 5 تیر ماه 1401  با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدامات مربوطه را به انجام برسانند. در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی پیوسته 1401 سال منتشر نشده است اما با توجه به روال سابق، انتظار می رود که در سال جاری نیز فرصت ثبت نام در این آزمون تمدید شود که در صورت انتشار هر گونه اخبار در این رابطه می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت مطلع شوید.

همچنین امکان دارد مانند سال های قبل، یک بازه زمانی را به عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در نظر گرفته شود تا داوطلبانی که به هر دلیل در نوبت اول موفق به تکمیل ثبت نام خود نشده اند، در این فرصت مجدد قادر به تکمیل نام نویسی خود شوند.

راهنمای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

داوطلبان ضمن آگاهی از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 برای ثبت نام در زمان تعیین شده، می توانند طبق مراحل زیر اقدام به نام نویسی در این آزمون کنند:

 1. ابتدا به سایت سنجش به نشانی الکترونیکی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه گزینه “کاردانی به کارشناسی” را انتخاب کنید.
 2. در گام بعدی، بر روی عبارت “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید.
 3. هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را پرداخت نموده و سپس شماره سریال نمایش داده شده را یادداشت نمایید.
 4. در ادامه بر روی لینک فعال “ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401” کلیک کنید.
 5. پس از درج شماره سریال ثبت نام در کادر مربوطه، تکمیل اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، شماره پرونده و کد رهگیری نمایش داده شده را دریافت نمایید.

ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

کسانی که در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اطلاعات خود را به ثبت رسانده و پس از آن قصد ویرایش اطلاعات یا جابجایی در اولویت بندی کد رشته محل ها را دارند نیز می توانند در زمان مهلت مجدد ثبت نام در این آزمون ویرایش و تغییرات لازم را ایجاد کنند. داوطلبان برای انجام این کار بایستی در زمان اعلام شده به ترتیب مراحل زیر اقدام نمایند:

 1. ابتدا وارد سایت سنجش به آدرس sanjesh.org شوید.
 2. سپس از سمت راست سایت به قسمت “کاردانی به کارشناسی” مراجعه کنید.
 3. در زمان مقرر لینک مربوط به اعمال ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در این صفحه بارگذاری خواهد شد که با کلیک روی آن می توانید تغییرات لازم را در اطلاعات ثبت شده ایجاد نمایید.

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن بسیاری از متقاضیانی شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی را به خود مشغول کرده باشد راجع به انتخاب رشته این آزمون می باشد. داوطلبان شرکت در این آزمون بایستی همزمان با انجام فرآیند ثبت نام، کد رشته محل های تحصیلی خود را بر اساس علایق و سایر ملاک های شخصی خود تعیین نمایند بنابراین پروسه ثبت نام و انتخاب رشته همزمان صورت می پذیرد.

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چه زمانی تمدید می شود؟

هنوز اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اعلام نشده اما تا 5 تیر ماه 1401 فرصت ثبت نام وجود دارد.

2- نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به چه صورت است؟

داوطلبان بایستی برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

3- آیا در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در صورت نیاز با ورود به حساب کاربری خود در سایت سازمان سنجش، به ویرایش اطلاعات خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام .
  من چند ساله فارغ التحصیل شدم در گرایش برق صنعتی.
  میخواستم بدونم زمان ثبت نام کنکورکاردانی به کارشناسی ۱۴۰۱کی هست.

  • با سلام و وقت بخیر، مطابق با آخرین اطلاعیه ها، زمان ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ تا ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ می باشد.

دریافت مشاوره