تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مدارس / ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر

ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر

ثبت نام المپیاد کامپیوتر 98 - 99
ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از جمله المپیادهای دانش آموزی که هر ساله داوطلبان زیادی از پایه های دهم و یازدهم مایل به ثبت نام و شرکت در آن هستند ، می توان به المپیاد کامپیوتر اشاره کرد. ثبت نام این آزمون که رقابتی مهم برای دانش آموزان تلقی می شود ، از 30 آذر ماه آغاز شده است و داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 – 99 هستند ، می توانند نسبت به نام نویسی خود از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی اقدام نمایند. المپیاد کامپیوتر را می توان یکی از مفهومی ترین المپیادهای علمی دانست که دانش آموزان زیادی علاقه مند به شرکت در آن هستند.

ثبت نام المپیاد کامپیوتر به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی انجام می شود.

راهنمای ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99

المپیادهای علمی دانش آموزی ، توسط باشگاه دانش پژوهان جوان ، برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم برگزار می شوند و شامل چندین مرحله تا رسیدن به المپیاد جهانی می باشند. المپیاد کامپیوتر یکی از 14 رشته المپیادهای علمی دانش آموزی است و دانش آموزان واجد شرایط که قصد دارند در این آزمون نام نویسی کنند ، می توانند در بازه زمانی مقرر ، مطابق دستورالعملی که در ادامه بیان می شود ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 

نام نویسی المپیاد علمی کامپیوتر همانند ثبت نام المپیاد ریاضی 98 – 99 ، ثبت نام المپیاد فیزیک 98 – 99 و یا سایر رشته های المپیاد علمی دانش آموزی ، از 30 آذر ماه آغاز شده و پس از تمدید مهلت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99 تا 8 دی ماه ادامه دارد.

نحوه ثبت نام آزمون المپیاد علمی کامپیوتر

ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی انجام می گیرد. جهت نام نویسی در المپیاد کامپیوتر ، می بایست مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

 • پیش از آغاز نام نویسی بهتر است تا نسبت به دانلود دفترچه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 – 99 و مطالعه کامل آن اقدام کنید.
 • به سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به آدرس oly.medu.ir مراجعه نمایید.
 • برای ورود به سامانه ، لازم است تا کدملی و رمز ورود همگام دانش آموز را وارد نمایید. (رمز ورود همگام برای هر دانش آموز به صورت جداگانه تعریف شده است و از مدرسه وی قابل دریافت می باشد.)
 • پس از ورود به صفحه نام نویسی ، فرم ها و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و عکس خود را در سامانه بارگذاری نمایید.
 • در پایان و پس از ثبت نام موفقیت آمیز در سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 – 99 ، از سوی سامانه یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد. این کد را یادداشت نموده و تا پایان مراحل ثبت نام نزد خود نگه دارید.

شرایط ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99

نام نویسی و شرکت در آزمون المپیاد علمی کامپیوتر مانند سایر آزمون ها شرایطی دارد. از شرایط ثبت نام در این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 • دانش آموزان می بایست در پایه دهم یا یازدهم دوره دوم متوسطه مشغول به تحصیل باشند.
 • داوطلبان واجد شرایط می توانند علاوه بر شرکت در المپیاد علمی کامپیوتر ، در المپیاد سایر رشته ها نیز شرکت نمایند.
 • دانش آموزان پایه دهم که موفق به کسب مدال نقره کشوری المپیاد کامپیوتر در دوره آموزشی تابستان سال گذشته شده اند ، در صورتی که تمایل دارند مجددا در آزمون این المپیاد ثبت نام کنند ، با ارائه برگ خلاصه وضعیت و گواهی اشتغال به تحصیل مورد تایید مدرسه و اداره کل آموزش و پرورش ، می توانند بدون شرکت در مراحل اول و دوم آزمون ، در دوره آموزشی تابستان حضور پیدا کنند.
 • از میان دانش آموزان پایه دهم ، افرادی که موفق به کسب مدال برنز در المپیاد علمی کامپیوتر در دوره قبل شده اند ، در صورتی که تمایل داشته باشند تا در المپیاد کامپیوتر سال جاری نیز شرکت کنند ، از امتیازی برخوردار نخواهند بود و می بایست همه مراحل را مانند سایر شرکت کنندگان از ابتدا بگذرانند.

برگزیدگان المپیاد کامپیوتر ، در صورتی که شرایط لازم را دارا باشند ، می توانند از امتیازات و تسهیلات در نظر گرفته شده جهت ورود به دانشگاه استفاده کنند. شرط بهره مندی از این امتیاز آن است که رشته دیپلم داوطلبان با رشته ای که در المپیاد آن شرکت کرده اند (کامپیوتر) تناسب داشته باشد. هم چنین دارندگان مدال طلای آزمون المپیاد کامپیوتر ، می توانند در رشته های گروه پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند.

مدارک ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر 98 – 99

هر دانش آموزی پیش از آن که بخواهد نسبت به ثبت نام خود در المپیاد کامپیوتر اقدام کند ، بهتر است ابتدا مدارک ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 – 99 را آماده نماید تا در هنگام نام نویسی در سامانه مربوطه به مشکل برنخورد. مدارک مورد نیاز جهت نام نویسی در این آزمون شامل موارد زیر می باشد.

 • اطلاعات کارت ملی و شناسنامه دانش آموز
 • اسکن عکس داوطلب (عکس داوطلب می بایست دارای زمینه سفید ، فرمت JPG ، حجمی کمتر از 70 کیلوبایت و مربوط به سال جاری دانش آموز باشد.)
 • پرداخت هزینه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی 98 – 99 معادل 30 هزار تومان

توجه داشته باشید که وجه ثبت نام آزمون المپیاد باید به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت شود. بنابراین داشتن رمز دوم یا پویا برای پرداخت وجه الزامی می باشد.

همان طور که بیان شد ، دانش آموزان واجد شرایط می توانند علاوه بر شرکت در آزمون المپیاد کامپیوتر ، نسبت به ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 – 99 در سایر رشته ها نیز اقدام کنند. نام نویسی تمامی رشته های المپیاد علمی دانش آموزی از طریق سایت ثبت نام المپیادهای دانش آموزی 98 – 99 انجام می گیرد. متقاضیانی که در المپیاد کامپیوتر ثبت نام کرده اند ، می بایست علاوه بر داشتن یک برنامه ریزی جامع ، بلند و کوتاه مدت ، با آگاهی از منابع آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99 و مطالعه آن ها ، خود را تا زمان برگزاری المپیاد دانش آموزی 98 – 99 آماده کنند. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هر یک از موارد گفته شده ، می توانید روی لینک آن ها کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99