سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مدارس / ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 99
ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دبیرستان البرز یکی از مراکز آموزشی معتبر و قدیمی تهران است که دارای سوابق درخشان علمی ، آموزشی و فرهنگی می باشد. قدمت تاریخی این مدرسه به سال 1277 باز می گردد، اما این مدرسه از سال 1385 از طریق برگزاری آزمون علمی اقدام به جذب دانش آموز در مقاطع اول متوسطه و دوم متوسطه می کند. به دلیل بالا بودن متقاضیان و کمبود ظرفیت ، دانش آموزان برای پذیرش درمدرسه باید آزمون ورودی را با موفقیت سپری کنند. ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز برای دوره دوم متوسطه از اواخر بهمن ماه 97 آغاز و تا پایان فروردین 98 نیز ادامه خواهد داشت ، لازم به ذکر است که در سال گذشته هیچ آزمون علمی برای ورود دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزار نشده است اما شرایط جذب دانش آموزان این مقطع تحصیلی به زودی از طریق سایت رسمی همین مدارس اعلام می گردد.

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش به نشانی azmoon.tehranedu.ir انجام خواهد شد.

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه 98 – 99

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد ثبت نام آزمون دوره دوم متوسطه مدارس ماندگار البرز از بهمن ماه آغاز و تا اواخر فروردین ماه نیز ادامه خواهد داشت. ثبت نام این آزمون فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش کشور به نشانی Azmoon.tehranedu.ir انجام می شود ، لذا داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این مدارس هستند می توانند در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام در آزمون این مدارس 16/500 هزار تومان می باشد که باید از طریق کارت های عضو شبکه شتاب (دارای رمز دوم) پرداخت شود. پس از پرداخت وجه مورد نظر باید وارد سامانه ثبت نام اینترنتی شده و نام کاربری و رمز عبور خود را جهت تکمیل فرایند ثبت نام دریافت نمایید. داوطلبان باید توجه داشته باشند که هنگام ثبت نام باید رشته و مدرسه مورد نظر خود را ثبت کنند و دانش آموزان در صورت قبولی ، فقط در رشته انتخابی می توانند ثبت نام کنند.

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره اول متوسطه 98 – 99

در سال های گذشته آزمون دبیرستان ماندگار البرز در دوره های اول و و دوم متوسطه انجام می گرفت ، اما در سال تحصیلی 97 – 98 این آزمون فقط برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه برگزار شده است ، انتظار می رود که آزمون سال تحصیلی 98 – 99 نیز به همین روال برگزار شود و برای داوطلبان دوره اول متوسطه هیچ آزمون علمی برگزار نشود بنابراین اگر دبیرستان ماندگار البرز پذیرش برای این مقطع تحصیلی داشته باشد به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.tehranedu.ir انجام خواهد شد و داوطلبان موظف به پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 16/500 هزار تومان می باشد. پس از پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و تکمیل فرایند ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبور خود را جهت مراحل بعدی ثبت نام دریافت کنید.

شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی می توانند برای ثبت نام آزمون اقدام نمایند.

  • داشتن تابعیت ایرانی از شرایط اصلی ثبت نام این مدارس می باشد.
  • متقاضیان ثبت نام در دوره اول متوسطه (پایه هفتم) باید مشغول به تحصیل در پایه ششم باشند و در تمامی دروس نوبت دوم نمره خیلی خوب یا حداکثر در دو درس نمره خوب و در بقیه دروس نمره خیلی خوب کسب نمایند.
  • متقاضیان ثبت نام در دوره دوم متوسطه (پایه دهم) باید مشغول به تحصیل در پایه نهم باشند و حداقل معدل 18 را در امتحانات نوبت اول کسب نمایند.

یکی از مدارس بسیار معتبر استان تهران دبیرستان ماندگار البرز می باشد که در پایه های اول و دوم متوسطه اقدام به جذب دانش آموز می نماید. با توجه به تعداد بسیار زیاد داوطلبان این مدارس داوطلبانی مجاز به تحصیل در این مدارس می باشند که در آزمون ورودی شرکت نموده و نمره قابل قبول دریافت کنند. ثبت نام این آزمون از بهمن ماه آغاز و تا فروردین نیز ادامه خواهد داشت. دبیرستان ماندگار البرز 10 درصد از ظرفیت پذیرش خود را به دانش آموزان شاهد اختصاص داده است. این داوطلبان در صورتی که حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد قبول شده را کسب کنند در این مدرسه پذیرفته خواهند شد. 10 درصد از ظرفیت دبیرستان ماندگار البرز نیز در صورت کسب حداقل 90 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده به فرزندان فرهنگیان تعلق می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برنامه شاد جدید