شنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

به دلیل کیفیت آموزشی و امکانات بالای مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر هر ساله دانش آموزان زیادی تمایل دارند در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند. این آزمون برای دو پایه تحصیلی ششم و نهم برگزار می شود. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دارای دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان با آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنند توجه داشته باشید که اگر قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97 را دارید رعایت این شرایط برای ثبت نام در آزمون الزامی می باشد. به این نکته نیز توجه کنید که برای ثبت نام آزمون نمرات نیمسال اول ملاک ثبت نام می باش . به دلیل اهمیت این آزمون قصد داریم در این مقاله به تمامی نکات لازم جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97 بپردازیم نکاتی مانند زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 98 – 97 ، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بپردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 27 / 1 / 97 می باشد و تا 5 اردیبهشت 97 نیز ادامه می یابد. جهت ثبت نام در آزمون می بایست به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل نمایید به این ترتیب ثبت نام اولیه شما در آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 97 انجام می شود. در ضمن از طریق تماس با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره نیز می توانید از زمان های دقیق ثبت نام مدارس  تیزهوشان مطلع شوید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97

ثبت نام در همه ی آزمون های مهم از جمله کنکور سراسری، آزمون ورود به مدارس نمونه و دولتی و همچنین آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارای شرایطی می باشد که فقط دانش آموزان واجد شرایط مجاز به ثبت نام خواهند بود. در این قسمت قصد داریم شرایط ثبت نام در آزممون ورودی مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم در سال تحصیلی 98 – 97 را بیان کنیم.

  • داشتن تابعیت ایرانی ( البته دانش آموزان غیر ایرانی نیز می توانند با شرایط خاص در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند. )
  • معدل پایه هشتم دانش آموز باید بالای 19 باشد.

 “ داوطلبانی که در پایه ششم و هفتم نیز دانش آموز مدارس تیزهوشان بوده اند اگر معدل هفتم و هشتم آنها بالای 17 باشد بدون آزمون می توانند در پایه نهم به دهم نیز در مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند. ” 

منابع سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم از کتاب های پایه نهم طرح می شود و سوالات به دو دسته ی سوالات تحصیلی و تحلیلی تقسیم می شوند.سوالات تحصیلی کاملا از کتاب های پایه نهم طرح می شود ولی منبع سوالات تحیلی کتاب های درسی نمی باشد. جهت آشنایی با نوع سوالات تحلیلی می توانید سوالات تحلیلی چند سال اخیر آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید. لازم به ذکر است که سوالات این آزمون به صورت تستی و چهار گزینه ای می باشد و هر پاسخ صحیح دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه دارای یک امتیاز منفی می باشد. و اگر در یک سوال دو گزینه را به عنوان جواب انتخاب کنید نیز یک امتیاز منفی به شما تعلق می گیرد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 – 97 ، روز جمعه 11 خرداد 97 خواهد بود. این آزمون ساعت 9 صبح به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره   دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 ، منابع آزمون تیزهوشان نهم ،  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید