خانه پذیرش بدون کنکور ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99
ممکن است بدانید که 85 درصد از رشته محل های دانشگاه های سراسری ، نیازی به شرکت در کنکور سراسری ندارند و داوطلبان می توانند تنها با استفاده از سوابق تحصیلی خود نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود در کد رشته محل های موجود اقدام نمایند.

جالب است بدانید که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ، بر خلاف آنچه که بسیاری از افراد متصور می شوند ، علاوه بر دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی و پیام نور ، می توانید در کد رشته محل های بدون آزمون دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه های دولتی نیز ثبت نام نمایید. البته ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ها نیز شرایط خاص خود را دارد ؛ در این مطلب قصد داریم توضیحاتی را در خصوص شرایط و چگونگی ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان ، در دو دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) ارائه دهیم.

دانشگاه هنر اصفهان در سال 99 ، تنها در یک کد رشته محل و در دوره روزانه اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو می نماید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99 – 1400

زمان ثبت نام نیمسال اول تحصیلی 99 – 1400

دانشجویانی که قصد دارند نسبت به ثبت نام خود در رشته محل های بدون کنکور اقدام نمایند می بایست ابتدا از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری آگاه شده و سپس نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند. شرایط عمومی و اختصاصی نام نویسی بدون آزمون این دانشگاه ها در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری به طور کامل درج شده است.

این دفترچه ثبت نام بیشتر از یک ماه قبل از آغاز ثبت نام منتشر می شود. مطابق آنچه در دفترچه ثبت نام سال 99 منتشر شده بود ، بنابر آن بود که نام نویسی اینترنتی جهت پذیرش بدون آزمون ، از تاریخ 20 اسفند ماه 98 آغاز شود و تا 31 شهریور ماه 99 نیز ادامه داشته باشد ؛ اما با توجه به اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان ثبت نام به تعویق افتاده و زمان دقیق آن نیز طی اطلاعیه ای که در تاریخ 18 فروردین ماه 99 منتشر خواهد شد به استحضار داوطلبان خواهد رسید.

شما عزیزان جهت آگاهی از آخرین اخبار مربوط به نام نویسی و پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری می توانید به عضویت کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره درآیید.

زمان ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی 99 – 1400

داوطلبانی که به هر دلیلی در نام نویسی بدون کنکور ورودی مهر این دانشگاه اقدام نکرده اند و یا در رشته انتخابی خود پذیرفته نشده اند نیز نگران نباشند ، زیرا معمولا یک بار دیگر فرصتی در اختیار داوطلبان گذاشته می شود تا با شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ، شانس خود را در پذیرش رشته یا رشته محل های مورد نظرشان بیازمایند.

ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های بر اساس سوابق تحصیلی سال 98 ، از اواخر آبان ماه آغاز شد و تا اواخر دی ماه نیز ادامه داشت. پیش بینی می شود که برای سال 99 نیز این فرصت تقریبا دو ماهه در اختیار داوطلبان قرار داده شود.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99 – 1400

داوطلبانی که قصد دارند تا بدون شرکت در کنکور سراسری ، در رشته های ارائه شده و در یکی از دوره های روزانه و یا شبانه دانشگاه هنر اصفهان ثبت نام نمایند ؛ می بایست شرایطی را نیز دارا باشند تا امکان ثبت نام اولیه برای آن ها فراهم شود. در ادامه به بیان شرایط عمومی و اختصاصی لازم جهت نام نویسی کدرشته محل های دفترچه پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می پردازیم.

شرایط عمومی 

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه عضویت در سازمان های غیر قانونی ، فراماسونری و وابستگان آن ها
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم مخالفت و دشمنی نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم برخورداری از فساد اخلاقی

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید و یا گواهینامه پیش دانشگاهی دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) (این مدارک می بایست حداکثر تا آخرین روز ثبت نام یعنی 31 شهریور ماه سال 99 اخذ شوند.)
 • آن دسته از داوطلبانی که در دوره روزانه دانشگاه های سراسری سال 98 به صورت با آزمون یا بدون آزمون پذیرفته شده اند ، تنها در صورت انصراف قطعی تا تاریخ 31 مرداد 99 ، می توانند فقط رشته های تحصیلی دوره های غیر روزانه شامل نوبت دوم (شبانه) ، نیمه حضوری ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، پردیس خودگردان و مجازی را انتخاب کنند.
 • دانشجویان دوره روزانه (ورودی سال 97 و قبل از آن) برای حضور در این مرحله از پذیرش ، باید تا تاریخ 31 مرداد ماه 99 نسبت به انصراف قطعی خود از تحصیل اقدام نمایند.
 • دانشجویان نوبت دوم (شبانه) ، نیمه حضوری ، مجازی و پردیس خودگردان یا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بین المللی ، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند ، مجاز به نام نویسی در این مرحله از ثبت نام می باشند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان می بایست در صورت پذیرش ، از رشته قبلی خود انصراف قطعی داده و گواهی آن را به موسسه آموزش عالی مربوطه تحویل دهند.

هر یک از آقایانی که دانشجوی یکی از دوره های غیر روزانه فوق می باشند و از معافیت تحصیلی استفاده می کنند ، جهت ثبت نام و انتخاب رشته ، می بایست واجد شرایط مربوطه مطابق با مقررات نظام وظیفه عمومی باشند.

نحوه ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99 – 1400

پذیرش دانشگاه هنر اصفهان در رشته محل های بدون آزمون ، برای پذیرش مهر ماه به صورت اینترنتی و برای پذیرش ورودی بهمن ماه نیز معمولا به صورت حضوری انجام می پذیرد. در ادامه به طور کامل روند نام نویسی در هر دو نیمسال تحصیلی را شرح خواهیم داد.

راهنمای ثبت نام نیمسال اول تحصیلی

ثبت نام ورودی مهر ماه 99 جهت پذیرش دانشجویان در رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان ، به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان می بایست مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله ، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. بهتر است داوطلبان پیش از مراجعه به سایت و اقدام به ثبت نام ، مدارک و اطلاعات مورد نیاز ، از جمله کد رشته های مدنظر خود را آماده کنند تا در روند نام نویسی دچار مشکل نشوند. مراحل ثبت نام اینترنتی در ادامه بیان می شوند.

 1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
 2. انتخاب گزینه ” سراسری “ ، از منوی سمت راست صفحه
 3. کلیک روی لینک فعال ” ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری مهر ماه 99) “
 4. پرداخت هزینه ثبت نام با انتخاب گزینه ” خرید کارت اعتباری “ از منوی اصلی سمت راست صفحه
 5. واریز هزینه ثبت نام به مبلغ 37 هزار و 600 تومان از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و دریافت شماره پیگیری پرداخت
 6. بازگشت به صفحه اول سامانه و کلیک روی لینک ” ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری مهر ماه 99) “
 7. وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری و کد امنیتی موجود در صفحه
 8. بارگذاری عکس داوطلب مطابق با مشخصات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته
 9. تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و درج حداکثر 100 کد رشته

پس از این طی این مراحل ، شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی از سوی سامانه ، به داوطلبان ارائه می شود. فراموش نکنید که حتما از فرم انتخاب رشته خود پرینت تهیه کرده و آن را به همراه دو کد دریافتی ، تا پایان مراحل پذیرش نزد خود نگه دارید.

راهنمای ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری برای نیمسال دوم تحصیلی معمولا به صورت حضوری انجام می شود. بدین ترتیب که ابتدا داوطلبان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و مبلغی را بابت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت می نمایند. پس از واریز وجه ، متقاضیان می بایست دفترچه مربوطه را نیز از سایت مذکور دانلود کرده و با توجه به رشته های ارائه شده ، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در قسمت انتهایی دفترچه ، یک فرم تقاضانامه قرار داده شده است که داوطلبان بایستی از آن پرینت تهیه نموده و به تکمیل اطلاعات و درج کد رشته های مورد نظر خود بپردازند. هم چنین داوطلبان برای پیگیری روند ثبت نام خود می بایست در موعد مقرر ، این فرم را همراه با دیگر مدارک مورد نیاز به دانشگاه مدنظر خود ارائه داده و سایر مراحل نام نویسی را به صورت حضوری به انجام برسانند.

لیست رشته های بدون کنکور ارائه شده در دانشگاه هنر اصفهان سال 99

اگر شما نیز قصد نام نویسی در رشته های بدون کنکور این دانشگاه را دارید ، بهتر است ابتدا از رشته های ارائه شده و ظرفیت هر یک از آن ها در دانشگاه هنر اصفهان مطلع شده و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه ها ، در دفترچه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان رشته های بدون کنکور ارائه شده دانشگاه هنر اصفهان را به همراه ظرفیت پذیرش آن ها در جدول زیر قرار داده ایم.

لازم به ذکر است که پذیرش نیمسال دوم در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی که همان مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال اول نیز نام دارد ، معمولا از همان رشته های ارائه شده در نیمسال اول می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان 99 – 1400
عنوان رشتهگروه تحصیلینوع دورهظرفیت نیمسال تحصیلی اول 99
کتابت و نگارگریهنرروزانه24


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۶ نظر
 1. L

  سلام وقت بخیر
  من دوازدهم ریاضی هستم
  برای دانشگاه می‌خوام معماری یا مرمت بخونم باید حتما کنکور هنر هم بدم؟ و اینکه معدل حداقل باید چقدر باشه که قبول بشم؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، هر دو رشته ی تحصیلی در دانشگاه ها بدون کنکور هم ارائه می شوند.

 2. یگانه

  سلام،من پارسال کنکور دادم و دانشگاه نرفتم،دیپلم تجربی دارم ولی ب رشته ی طراحی لباس علاقه دارم،میخوام بدونم بدون کنکور میتونم در دانشگاه هنر اصفهان تحصیل کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام, رشته ی طراحی لباس بدون کنکور به صورت محدود در دانشگاه های سراسری ارائه می شود و تحصیل در این رشته در سایر دوره های دانشگاهی امکان پذیر است.

 3. Mahsa

  سلام …
  ببخشید من رشته تجربی میخونم و سال دوازدهم هستم اما ب شدت ب فوتوگرافیک و عکاسی علاقه مند هستم
  اما نمیدونم چه دانشگاه هایی در اصفهان پذیرا میشن و نمیدونم کنکور داره یا نه؟حتی نمیدونم اصلا میشه از تجربی به فوتوگرافیک رفت یا نه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید✨️

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، این رشته در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی و دانشکده های فنی و حرفه ای روزانه ارائه می شوند و ورود شما به این رشته بلامانع و بدون کنکور است.

 4. Zahra

  سلام وقت بخیر میگم من رشته ام ادبیاته امسالم دوازدهم
  چطور میتونم دانشگاه هنر موسیقی بخونم حتما باید کنکور هنر بدم؟
  چهار ساله که پیانو میزنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، رشته ی موسیقی در دانشگاه هنر اصفهان بدون کنکور ارائه نمی شود و شما لازم است در کنکور سراسری هنر شرکت کنید و دروس تخصصی گروه آزمایشی هنر را مطالعه کنید.

 5. مهشید

  سلام از کجا میتوانیم بفهمیم که دانشگاه هنر چه رشته هایی را با شرط معدل قبول میکند برای امسال؟

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   شما می توانید از طریق دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی از این موضوع اطلاع پیدا کنید.

 6. Parisa

  سلام وقتتون بخیر
  رشته کتابت نگارگری برای سال ۱۴۰۳باز هم بدون ازمونه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، اظهار نظر قطعی نمیتوان داشت اما احتمالا بدون کنکور باشد.

 7. Samin

  سلام میخواستمبدونم دانشگاه هنر اصفهان و‌دانشگاه صنعتی اصفهان رشته “معماری داخلی”‌دارند یا نه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   هر دوی این دانشگاه ها پذیرش بدون آزمون در چنین رشته هایی را دارا نمی باشند.

 8. زهره

  ببخشید رشته گرافیک با معدل ۱۹ یا ۲۰ بدون کنکور برای مقطع کاردانی ، ارائه میشه؟

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   بله، این رشته جزو رشته های دارای ازمون در کنکور فنی حرفه ای نمی باشد.

 9. ساناز

  سلام
  من خواهرم دیپلم انیمیشن دارند و کنکور سراسری هم شرکت نکردند
  میتونند با سوابق تحصیلیشون با اینکه از مهر ماه چند روز گذشته
  رشته موسیقی دانشگاه هنر اصفهان شرکت کنند؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، شما می توانید برای ورودی بهمن ماه رشته های بدون کنکور دانشگاه ها، ثبت نام خود را انجام دهید.

 10. فاطمه

  سلام وقت بخیر ببخشید من فارغ تحصیل رشته کاردانی معماری دانشگاه سمیه نجف آباد هستم میخواستم بدونم میتونم داخل دانشگاه هنر اصفهان برای مقطع کارشناسی ناپیوسته معماری ثبت نام کنم ؟!

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود دانشگاه هنر اصفهان مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه نمی دهد.

 11. سهیل

  سلام من هنرستان خوندم رشته معماری داخلی میتونم با شرط معدل بیام دانشگاه هنر اصفهان؟همین رشته معماری میخام بیام

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   چنانچه این دانشگاه پذیرش سوابق این رشته را امسال داشته باشد و شما شرایط دیگر را نیز دارا باشید می توانید انتخاب رشته نمایید.

 12. Elahe

  سلام وقت بخیر
  بنده با دیپلم تجربی و لیسانس بیولوژی جانوری امکانش هست در رشته ی موسیقی دانشگاه اصفهان بدون کنکور ثبت نام کنم؟و حتما باید کارشناسی باشه یا امکان شرکت در ارشد این رشته رو هم دارم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   تمامی رشته های دانشگاه هنر اصفهان ( دانشکده روزانه) بر اساس کنکور سراسری است.
   شما میتوانید در مقطع کارشناسی و نیز کارشناسی ارشد ثبت نام کنید.

 13. نگین

  سلام وقفتون بخیر من دیپلم انسانی دارم میتونم رشته معماری داخلی و یا طراحی لباس دانشگاه ازاد نجف آباد که جز رشته های بدون کنکورشون هست و با شرط معدلم میشه ثبت نام کرد ثبت نام کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   بله این امکان برای داوطلبانی که دیپلم آنها غیرمرتبط است نیز فراهم می باشد.

  • یلدا

   سلام وقت بخیر با معدل ۱۸ و یا ۱۹ رشته گرافیک امکان ثبت نام در دانشگاه برایادامه گرافیک وجود داره؟ شرایط ثبت نام به چه صورت هست ؟ و هزینه یک ترم شهریه چگونه هستند ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، رشته ی ارتباط تصویری در دانشگاه هنر اصفهان مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور ارائه نمی شود و این رشته بیشتر در دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور بدون کنکور ارائه می شود.

 14. مرضیه

  سلام خسته نباشید
  رشته من تجربی هست و سال اخرم
  میخواستم بدون ایا در دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه سراسری میشه بدون کنکور معماری خوند
  و شرایطش برای ثبت نام چیه
  ممنون میشم توضیح بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، رشته ی معماری در دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور بدون کنکور ارائه می شود، برای ثبت نام در رشته های براساس سوابق تحصیلی، معدل کتبی شما ملاک پذیرش می باشد. رشته ی معماری جزو رشته های تحصیلی گروه ریاضی می باشد و اگر هدف شما پذیرش در دانشگاه های سراسری می باشد لازم است کنکور گروه ریاضی را شرکت کنید و دروس تخصصی مربوط به رشته ی ریاضی را مطالعه کنید.

 15. Somaieh

  سلام وقت بخیر، من رشته انسانی هستم و میخوام رشته طراحی دکوراسیون داخلی رو انتخاب کنم (بدون کنکور) کدوم یک از دانشگاا های (شبانه)اصفهان میتونم پذیرش بشم و هزینش چقدره؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، رشته ی معماری در دانشگاه های شبانه معمولا بدون آزمون ارائه نمی شود ولی در سایر دوره های دانشگاهی بدون آزمون ارائه می شود و شهریه ی سایر دوره ها با یکدیگر متفاوت می باشند.

 16. ندا

  سلام با عرض خسته نباشید و خداقوت
  من دیپلم ادبیات دارم ، میخوام بدونم من میتونم برای دانشگاه هنر اصفهان کنکور بدم ؟ و ایا این دانشگاه کاردانی ناپیوسته هم دارد ؟ چون من از جایی شنیدم فقط از رشته های هنر و ریاضی پذیرش میکنند
  ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام ، مشکلی برای ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری نخواهید داشت.

  • مینا

   سلام
   من هنرستان معماری داخلی خوندم میخواستم ببینم دانشگاه هنر اصفهان برای مقطع کاردانی رشته ی معماری داخلی داره یا نه؟
   و اینکه اگر داره میتونم با شرط معدل وارد بشم؟
   ممنون میشم کامل جواب بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام, دانشگاه هنر اصفهان رشته های بدون کنکور ارائه نمی دهد و رشته ی معماری معمولا در دانشگاه های آزاد, پیام نور و غیرانتفاعی بدون کنکور ارائه می شود.

 17. جعفری

  سلام من کاردانی معماری دانشگاه فنی نجف اباد هستم میتونم کارشناسی ناپیوسته را بیام این دانشگاه
  اگه نیونگ با کنکور هست یا شرط معدل ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، بر اساس دفترچه های پذیرش کاردانی به کارشناسی که در تابستان ۱۴۰۱ منتشر شد، چند رشته ی پیراپزشکی صرفاً با آزمون همراه بود؛ ولی بیشتر رشته ها بدون آزمون و بر اساس معدل کاردانی پذیرش داشته اند.

 18. مهدی

  سلام رشته ادبیات داستانی را دارید؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق با دفترچه های مندرج در سایت سنجش، دوره ی لیسانس، رشته ی ادبیات بدون گرایش ارائه می شود. در دوره های ارشد و دکتری نیز گرایشی به نام ادبیات داستانی در فهرست ادبیات فارسی وجود ندارد.

 19. عسل اعتصامی

  سلام وقت تون بخیر من رشتم گرافیک هستش و معدلم بالا میتونم با شرط معدل
  وارد دانشگاه هنر اصفهان بشم

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در صورت ارائه رشته مورد نظر به صورت بدون کنکور و دارا بودن سایر شرایط، محدودیتی بابت ادامه تحصیل نخواهید داشت.

 20. Negar

  سلام من دیپلم چهره سازی دارم الان دارم فوق دیپلم نقاشی میخونم میخواستم بپرسم من میتونم از کاردانی نقاشی برم کارشناسی رشته کتابت و نگارگری و دروس مشترک را تطبیق بدم یا حتما باید از دیپلم کارشناسی پیوسته بخونم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای تحصیل در کارشناسی ناپیوسته، محدودیتی از بابت نوع و مرتبط بودن رشته ندارید و در صورت عدم ارتباط کاردانی با کارشناسی، تعدادی واحد جبرانی از کاردانی رشته ی مورد نظر در مقطع کارشناسی، برایتان درنظر گرفته می شود.

 21. Sahar

  سلام وقت بخیر با دیپلم وشرط معدل ثبت نام رشته نقاشی میشه شد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی باشید.

 22. Dina

  سلام ایا میشود برای رشته طراحی فرش بدون کنکور در دانشگاه هنر اصفهان ثبت نام کرد؟!

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی باشید.

  • فریبا

   سلام من نقشه کشی ساختمان خوندم هنرستان میتونم با شرط معدل بالا بیام رشته معماری؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، بله، رشته ی مهندسی معماری بدون کنکور در دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی و پیام نور ارائه می شود.

 23. فاطمه

  سلام ببخشین من الان سال دوم رشته گرافیک هستم و میخواستم ببینم شرایط ورود به دانشگاه های هنر چه نقاشی و چه طراحی لباس چجورهستش و معدل باید چجوری باشه

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای ورود به رشته های براساس سوابق تحصیلی عوامل مختلفی از جمله: معدل کل و کتبی نهایی دیپلم، ظرفیت های رشته مدنظر و تعداد متقاضیان بستگی دارد، لازم به ذکر است حداقل معدل مشخص نمیشود.

 24. فاطمه

  سلام. آیا از رشته انسانی میشه رفت رشته موسیقی بدون کنکور؟یا حتما باید کنکور هنر بدیم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، در صورتی که رشته مورد نظر شما به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش داشته باشد، شما با مدرک دیپلم انسانی، مجاز به تحصیل در آن می باشید.

 25. سپیده

  سلام دانشگاه دولتی هنر اصفهان رشته گرافیک یا تصویر سازی برای ارشد رو ارائه نکرده؟ ۱۴۰۱

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد باشید.

 26. سهیل کیانی

  سلام برای زیر گروه پنج نوازندگی و آهنگ سازی پذیرش بدون کنکور دارن ؟ اصلا رشته های زیر گروه پنجو دارن؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه های سراسری بر اساس سوابق تحصیلی منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی باشید.

 27. زهرا مهرابی

  سلام وقت بخیر، حداقل معدل برای پذیرش شرط معدل رشته نگارگری دانشگاه هنر اصفهان، چقدر باید باشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای پذیرش در رشته های براساس سوابق تحصیلی عوامل مختلفی از جمله: معدل کل، کتبی نهایی شما و سایر داوطلبین، ظرفیت های رشته ی مدنظر، تعداد داوطلبین و … دخیل می باشد.

 28. Zeinab

  سلام وقتتون بخیر چه زمانی دفترچه منتشر میشه

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر زمان ثبت نام براساس سوابق تحصیلی منتشر نشده است. جهت اطلاع ا زآخرین خبرها می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی شوید.

 29. :)

  ممکنه رشته معماری رو بدون کنکور ارائه بدن؟ یا ممکنه با کنکور تجربی بشه رفت معماری دانشگاه هنر اصفهان؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به شرایط پذیرش براساس سوابق تحصیلی سال ۱۳۹۹، رشته معماری در برخی از دانشگاه ها در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

 30. فافا

  سلام وقتتون بخیر . ببخشید چه رشته هایی دانشگاه اصفهان بدون کنکور داره ؟ و هزینه هر ترم چقدره

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر دفترچه راهنمای انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در سال ۱۴۰۰، منتشر نشده است.

دریافت مشاوره