تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / اپلیکیشن شاد

اپلیکیشن شاد

برنامه شاد
اپلیکیشن شاد

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه بروزرسانی، تغییرات و سایر اطلاعیه های مربوط به برنامه شاد می توانید در کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام مدارس ایران مشاوره عضو شوید.

پس از انتشار ویروس کرونا در جهان و نیز در سطح کشور، تصمیم به ارائه بخش اعظم آموزش ها به روش الکترونیکی و مجازی گرفته شد. با نزدیک شدن به زمان بازگشایی مدارس آموزش و پرورش نیز در این راستا دست به اقداماتی زده و با فراهم کردن بستری برای آموزش از راه دور، راه حلی برای جبران عقب افتادن روند آموزش دروس در نظر گرفت. در این روش کلاس های درس به صورت آنلاین و از طریق نرم افزاری با عنوان برنامه شاد برگزار شده و دانش آموزان موظف اند طبق برنامه زمانی که مدارس برای آن ها تنظیم کرده اند، در گروه مربوطه حاضر باشند، چرا که در غیر این صورت برای آن ها غیبت ثبت خواهد شد.

برای این که دانش آموزان و معلمان بتوانند از این برنامه استفاده نمایند، لازم است همزمان با دانلود نسخه جدید برنامه شاد، اقدام به یادگیری نحوه ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش نمایند تا مشکلی در روند آموزش و همچنین برگزاری امتحانات در برنامه شاد ایجاد نشود.

فرآیند احراز هویت دانش آموز باید از طریق اپلیکیشن شاد انجام شود.

دانلود اپلیکیشن شبکه آموزشی دانش آموزی

نرم افزار سامانه شاد از سایت shaddl.medu.ir قابل دریافت می باشد اما برای سهولت دسترسی به آن، لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن را در ادامه قرار داده ایم که یک کلیک بر روی آن، دانلود خودکار نرم افزار را آغاز می کند. پس از دریافت این برنامه نوبت به نصب برنامه می رسد که در این بخش قصد داریم به منظور سهولت انجام آن توسط کاربران، به ارائه راهنمایی های لازم بپردازیم.

 دانلود مستقیم نسخه جدید اپلیکیشن شاد 2.8.3

دانلود دفترچه راهنمای استفاده از نسخه جدید اپلیکیشن شاد

لینک مستقیم ورود به سامانه شاد – نسخه تحت وب

راهنمای ورود به سامانه شاد

سیستم عامل مورد نیاز برای استفاده از برنامه شاد، اندروید با نسخه 4.4 به بالا می باشد و به زودی اپلیکیشن شاد نسخه ios این نرم افزار نیز راه اندازی می گردد. برای ورود به این برنامه می بایست مطابق با راهنمای تصویری زیر عمل نمایید.

 • پس از وارد شدن به اپلیکیشن شاد، در صفحه اول دکمه “ورود به برنامه” را بفشارید.

مرحله اول نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 

 • در صفحه پیش رو، شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی کلید “ورود” کلیک کنید.

مرحله دوم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • پس از انتخاب و ورود به بخش سرویس ها می بایست گزینه “ورود به مدرسه من” را برگزینید.

مرحله سوم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • در مرحله بعد بر روی آیکون “افزودن کاربر” کلیک کنید.

مرحله چهارم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • اکنون به انتخاب نقش خود از میان سه گزینه “مدیر”، “معلم” و “دانش آموز” بپردازید.

مرحله پنجم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • در پنجره ای که گشوده می گردد، کد ملی خود را ثبت نموده و گزینه “تایید” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • در کادر بعدی لازم است سال تولد خود را وارد کرده و آن را تایید کنید.

مرحله هفتم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 • حالا باید ماه تولد خود را در قسمت مشخص شده ثبت کنید.

مرحله هشتم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 

 • چنانچه ثبت نام شما در اپلیکیشن شاد با موفقیت انجام شود، با پیغام “احراز هویت با موفقیت انجام شد” روبه رو خواهید شد که پس از کلیک روی گزینه “باشه” لیست کلاس ها برایتان نمایش داده می شود.

مرحله دوازدهم نصب نسخه جدید نرم افزار شاد

 

در صفحه ای که برای ورود مدیران و معلمان به برنامه شاد نشان داده می شود، مسئولان آموزشی باید کد ملی خود را وارد کنند تا اطلاعات مربوط به آن ها نمایان گردد همچنین برای دانش آموزان نیز، به همین صورت امکان ورود به حساب کاربری فراهم می گردد.

در صورتی که پس از انجام تمامی ماحل فوق، با پیغام “اطلاعات وارد شده معتبر نیست” مواجه شدید، لازم است از مدیر خود بخواهید که اطلاعات ثبت شده شما در سامانه سناد را مجددا بررسی نماید. به منظور دریافت راهنمایی های دقیق تر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز شما را در جهت رفع مشکل موجود هدایت کنند.

چنانچه قبلا مراحل مربوط به احراز هویت خود را انجام داده باشید، با پیام “احراز هویت شما قبلا انجام شده است” مواجه خواهید شد که کافی است روی گزینه “باشه” کلیک کرده و از امکانات برنامه شاد بهره مند شوید.

پس از تکمیل فرآیند احراز هویت، دانش آموزان به طور رسمی در سامانه شاد شناخته می شوند و گروه های درسی برای آن ها قابل مشاهده خواهد بود.

راهنمای ورود به نسخه تحت وب سامانه شاد

دانش آموزانی که به هر دلیل به نسخه اندروید اپلیکیشن شاد دسترسی ندارند، می توانند از برنامه شاد تحت وب آن استفاده کنند. در این راستا ابتدا باید وارد سایت shadweb.iranlms.ir شوید که لینک آن در ادامه مشاهده می گردد. توجه داشته باشید که به تازگی امکان احراز هویت از نسخه وب برنامه شاد حذف شده است و دانش آموزان می بایست در ابتدا، فرآیند احراز هویت خود را از طریق اپلیکیشن شاد انجام دهند و سپس از نسخه وب استفاده نمایند.

لینک مستقیم ورود به سامانه شاد – نسخه تحت وب

 • ابتدا از طریق لینک فوق وارد سامانه شوید و سپس در محل مشخص شده شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید و گزینه “مرحله بعد” را انتخاب نمایید.
مرحله اول ثبت نام نسخه وب سامانه شاد
 • در این مرحله، پیامکی که حاوی یک کد فعال سازی می باشد برای شما ارسال می شود. این کد را ثبت کرده و بر روی گزینه “مرحله بعد” کلیک کنید.
مرحله دوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد
 • پس از انتقال به صفحه جدید، گرینه “ورود دانش آموز” را از قسمت راست صفحه انتخاب نمایید.
مرحله سوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

 

در صورت صحت اطلاعات وارد شده و احراز هویت از طریق اپلیکیشن، لینک ورود به گروه های کلاسی برای دانش آموزان فعال می گردد. پس از تکمیل فرآیند مذکور، دانش آموزان به طور رسمی در سامانه شاد شناخته می شوند و گروه های درسی برای آن ها قابل مشاهده می گردند.

راهنمای ورود مدیران به نرم افزار شاد

به سبب این که ایجاد کاربری برای دانش آموزان و معلمان در این اپلیکیشن و سایر فعالیت های مرتبط ازقبیل ساخت کانال در نرم افزار شاد توسط مدیران مدارس انجام می گیرد، لذا کسب اطلاعات و آگاهی های لازم در این خصوص برای مدیران حائز اهمیت می باشد. در این بخش به ارائه راهنمای ورود مدیران به برنامه شاد می پردازیم.

در قدم اول لازم است که مدیر به ثبت اطلاعات معلمان و دانش آموزان مدرسه خود در سامانه سناد دانش آموزی اقدام نموده و نرم افزار شاد را دانلود و نصب نماید. (چنانچه از قبل این اطلاعات به ثبت رسیده است، نیازی به انجام دوباره آن نیست.) بعد از تکمیل این مرحله، مدیر باید مطابق مراحل زیر برای دانش آموزان و معلمان عضویت ایجاد کند.

 • ثبت شماره تلفن همراه خود (مدیر) در برنامه شاد
 • درج کد تایید ارسال شده به تلفن همراه در کادر مربوطه
 • ثبت نام و نام خانوادگی
 • تکمیل احراز هویت در برنامه از طریق انتخاب نقش خود به عنوان “مدیر” از قسمت “ورود مدیر / معلم / دانش آموز”
 • ثبت کد ملی و فشردن دکمه “تایید”
 • انتخاب مدرسه خود از بخش “مشاهده لیست مدارس”
 • دعوت به عضویت معلمان در اپلیکیشن در تاریخ اعلام شده از سوی آموزش و پرورش
 • دعوت از دانش آموزان برای پیوستن به برنامه در زمان تعیین شده

تذکر 1: مدیر دقیقا باید همان شماره ای که در سامانه سناد برای خود و اعضا ثبت کرده است را در برنامه شاد وارد نماید.

تذکر 2: عضویت مدیران همواره در تمامی گروه های کلاسی ثابت خواهد بود.

پیش از راه اندازی سامانه شاد، آموزش دروس برای دانش آموزان از طریق رسانه ملی، انجام می شد و این روند همچنان نیز ادامه دارد. لازم به ذکر است که اگر ساعت و زمان پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون با ساعات برگزاری کلاس های درسی آن ها تداخل داشته باشد، می توان محتوای آموزشی ذخیره شده در سامانه شاد را دریافت کرد و نگران از دست دادن مباحث درسی در آن ساعت نبود. ممکن است تعدادی از دانش آموزان مخاطب این اپلیکیشن، ایرانی نباشند که در این صورت می بایست از نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در اپلیکیشن شاد مطلع گردند.

یکی از مشکلاتی که دانش آموزان برای استفاده از برنامه شاد با آن مواجه هستند، دسترسی به اینترنت با حجم و سرعت مناسب می باشد که طبیعتا ممکن است به طور یکسان در سراسر کشور وجود نداشته باشد. در همین راستا، آموزش و پرورش تمهیداتی برای ارائه بسته اینترنت رایگان برنامه شاد اندیشیده است که می توانید برای اطلاع از جزئیات آن بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- آیا دانش آموزان می توانند با دو شماره تلفن همراه، وارد اپلیکیشن شاد شوند؟

بله، دانش آموزان می توانند به عنوان مثال این برنامه را روی گوشی پدر و مادر خود نصب نمایند و در صورت در دسترس نبودن یکی از آن ها از گوشی دیگری جهت ورود به این برنامه استفاده کنند.

2- آیا امکان برقراری ارتباط بین دانش آموزان و معلمان در محیط اپلیکیشن شاد وجود دارد؟

بله، برنامه شاد دارای قابلیت ایجاد ارتباط دو سویه بین معلمان و دانش آموزان می باشد.

3- آیا امکان ذخیره سازی محتوای آموزشی در اپلیکیشن شاد وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد و دانش آموزان می توانند پس از برگزاری کلاس های درسی به آن ها دسترسی داشته باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷۲ نظر

 1. امان الله زمانزاده

  سلام خسته نباشیدمن تاسال دوم راهنمایی ادمه دادم وقبولی دوم راهنمایی روسال۷۶,۷۷گرفتم دوست داشتم ادامه تحطیل بدم به دلیل شرایط مالی پدرم ترک تحطیل کردم ومیخوام ادامه تحطیل بدم آیادوباره بایدازاول راهنمایی شروع کنم یاازسوم راهنمایی واحتمال اینکه کارنامه پایه دوم روگم کرده باشم خیلی زیادهست میشه درخواست گرفتن کارنامه روازآموزش وپرورش محل زندگیم گرفت یاخیرمن متاهل هستم بچه رودبارولی آمل زندگی میکنم ،سوال بعدی اینکه میتونم هرسه کلاس روباهم بخونم یاخیر؟

  • با سلام و درود، برای ادامه ی تحصیل می بایست به آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه نموده و درخواست خود را مطرح نمایید.

 2. سلام.امتحانات نوبت دوم حضوریه؟پایه یازدهم

 3. سلام امتحانات نوبت دوم پایه دهم حضوریه؟؟

 4. سلام گوشی من اپل هستش و من هر کاری کردم وارد برنامه شاد بشم نمی‌شود تمام احراز هویت هامم درست زدم داخل سایت اما باز نشد مشکلش چیه؟

 5. سلام چرا نسخه ی ویندوز شاد رو نمیدن نسخه ی وبش تو کامپیوتر یا کلا کار نمیکنه یا ضعیفه

 6. سلام چرا پخش زنده روی نسخه تحت وب نمی یاد

  • با سلام، نسخه تحت وب شاد، قابلیت اتصال به پخش زنده را ندارد، می بایست از نسخه اپلیکیشن شاد استفاده نمایید.

 7. سلام
  نسخه تحت وب که شبیه چت کردن است و نه می توان کلاس لایو برگزار کرد و نه نظرسنجی و وویس و… داره.
  اگه برای نسخه تحت وب این امکانات وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر

 8. سلام .. آیا امکان دارد به طور همزمان از نسخه وب و نسخه اندروید استفاده کرد؟

 9. گوشیم ایفونه هر کاری میکنم شادو نصب نمیکنه

 10. سلام میشه رو شاد دو دانش اموز به طور هم زمان فعالیت کنن (رو یک تلفن همراه شاد هر دو نصب باشه)

  • با سلام، بله شما می توانید دو بار احراز هویت انجام دهید. برای انجام این کار یک بار با مشخصات یک دانش آموز احراز هویت انجام دهید و وارد برنامه شوید سپس از طریق قسمت ” افزودن کاربر” احراز هویت مجدد با مشخصات دانش آموز دیگر انجام دهید.

 11. با سلام
  متاسفانه وقتی برای احراز هویت وارد شاد میشویم جواب می‌دهد که درست نمیباشد و ما همه جواب هارا با عدد نوشتیم ولی باز هم جواب نداد.
  موبایل من اندروید نمیباشد و آیفون است و از داخل اینترنت وارد شدم.

 12. سلام خوب هستین
  خانواده من به این اتقاد دارن ک دختر نباید گوشی داشته باشه بخاطر درسام ک گرفتن قراره سه نفری از گوشی استفاده کنیم
  من خودم قبلا اهراز هویت کردم الان میخام با ی شماره دیگ بدم میشه

  • با سلام، شما باید ابتدا شماره ی جدید را به مدیر مدرسه بدهید تا در سامانه ثبت نماید، و سپس می توانید احراز هویت را انجام دهید.

 13. سلام. اگه شاد رو پاک کنیم ( حالا به هر دلیلی) میتونیم دوباره مثل پیام رسان هایی مثل تلگرام و واتساپ واردش بشیم؟

  • سلام، بله شما پس از نصب دوباره برنامه می توانید با همان شماره تماس، مجدد وارد حساب کاربری خود شوید.

 14. همسایمون میگه من گوشی ندارم ومیخواد با گوشی من واس امتحانات برنامه شاد نصب کنه مشکلی نیست؟؟لطفا جواب بدین

  • با سلام،
   منعی بابت استفاده از تلفن همراه شما جهت ورود به سامانه نیست، ولیکن می بایست با اطلاعاتی که در سامانه سناد ثبت شده است (شماره تماس ثبت شده در سامانه) نسبت به ورود و انجام احراز هویت اقدام نمایند.

 15. سلام ببخشید من شاد رو نصب کردم تمام مراحل رو هم انجام دادم ولی هر کاری می کنم لینک گروه های درسی رو باز نمی کنه عضو بشم چی کار کنم لطفاً راهنمایی کنید ممنون

  • با سلام،
   درصورتی که با این مشکل مواجه شدید می بایست از مدیر و یا معلم خود بخواهید مجددا لینک صحیح گروه کلاسی را برای شما ارسال کند و یا اینکه به طور مستقیم شما را عضو گروه کلاسی نماید.

 16. سلام. ایامیتوان حذف احراز هویت کنم؟ لطفا جواب؟

 17. آقا من از توی شاد وقتی میخوام صحت سنجی کنم اطلاعات رو وارد میکنم ولی میگه اطلاعات نا معتبر است مشکل از چیه
  ماه تولد من تیر هست باید بزنم ۰۴؟

  • با سلام،
   درصورتی که از طریق نسخه اندروید برنامه شاد احراز هویت خود را انجام می دهید و اطلاعات شما را تایید نمی کند و از صحت اطلاعات خود اطمینان دارید ، می توانید از طریق نسخه های تحت وب وارد شده و احراز هویت انجام داده و ثبت نمایید.

 18. سلام آیا میشه روی دستگاه اندروید دوتا برنامه شاد نصب کرد

  • با سلام ، خیر امکان نصب دو اپلیکیشن در یک تلفن همراه وجود ندارد ، لازم به ذکر است شما می توانید احراز هویت و عضویت در گروه های کلاسی دو یا چند دانش آموز را با استفاده از یک شماره تلفن همراه و یک برنامه انجام دهید ، پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به راهنمای ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش مراجعه نمایید.

 19. سلام من اتباع هستم اوایل برنامه شاد اینطوری بود که میزدیم افزودن دانش آموز مستقیم وصل میشد به صفحه آموزش پرورش برای پر کردن فرم احراز هویت.الان نمیشه و فقط کد ملی میخواد وماهم نداریم ازطریق صفحه تحت وب اقدام کردم فرم برام اومد و همه چی انجام شد ولی توی برنامه شاد هیچی به لیست دانش آموزان اضافه نشد ولیست کلاسی هم نیومد.لطفا راهنمایی کنید.

  • باسلام، در صورتی که احراز هویت خود را تکمیل کرده و لیست گروه های کلاسی برای شما نمایش داده نشود، دبیر می تواند لینک گروه کلاسی را ارسال و یا با توجه به احراز هویت انجام شده ، شما را عضو گروه کلاسی کنند.

 20. سلام
  سوالم این بود که ، وقتی شماره کد ملی و تاریخ وسال تولدم وارد میکنم .سامانه میگه اطلاعات نامعتبر است ؟ باید چیکار کنم

  • با سلام. چنانچه با نسخه اندروید برنامه شاد برای احراز هویت اقدام کرده و با خطای اطلاعات نامعتبر است مواجه می شوید ، می توانید یک بار با نسخه تحت وب احراز هویت خود را انجام داده و بعد از عضویت در گروه های کلاسی از نسخه تحت وب خارج شده و صرفا با نسخه اندروید وارد برنامه شاد شوید.

 21. من و خوارم با یه شماره وارد شاد شدیم البته با گوشی های متفاوت
  الان پیام هایی که برامون ارسال میشه هر دوتامون می تونیم به بینیم
  و اینکه نام کاربری که برای همه به نمایش گذاشته می شه نام خواهرم هست که قبل از من نصب کرده
  چی کار کنم ؟

  • با سلام. شما می توانید از قسمت تنظیمات گزینه ویرایش نام را انتخاب کرده و در بخش نام ، اسم کوچک هر دو دانش آموز را وارد کنید تا هر دو در گروه های کلاسی خود قابل شناسایی باشند.

 22. اتباع خارجه چگونه میتوانند ثبت نام کنند؟

  • با سلام ،
   اتباع خارجی جهت انجام احراز هویت می بایست کد ۱۱ رقمی خود را به جای کد ملی در سامانه ثبت نمایند و پس از این مرحله عضو گروه کلاسی خود شوند.

 23. من نمیتونم احزار هویتم رو بنویسم یا بکلی میاره یا میگه اینترنت نیست همه کار هم کردم با فیلتر شکن و بدون فیلتر نمیشه چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

  • با سلام ،
   درصورت بروز این مشکل شما می بایست مرورگر خود را به روز رسانی نمایید و چنانچه پس از به روز رسانی مجدد این خطا را دریافت کنید مشکل از سرعت اینترنت شما می باشد و می بایست نسبت به رفع این موضوع اقدام نمایید.

 24. سلام
  چرا برنامه شاد روی بعضی از موبایل ها نصب نمیشه

  • با سلام ،
   در حال حاضر این نرم افزار بر روی تلفن های همراه دارای سیستم عامل اندروید(نسخه ۴.۴ به بالا) قابل اجرا می باشد ، ولی متاسفانه امکان نصب این برنامه در تلفن های همراه دارای سیستم عامل ios هم اکنون وجود ندارد و در این صورت شما می توانید از نسخه تحت وب استفاده نمایید.

 25. سلام.من بعد از احراز هویت میزنم میگ برای اطلاعات شما با مدرسه تماس بگیرین
  باید چی کار کنم

  • با سلام ،
   چنانچه در حین ثبت اطلاعات هویتی خود با این خطا روبه رو می شوید ، می بایست از مدیر مدرسه درخواست کنید تا اطلاعات شما را در سامانه سناد ویرایش کرده و اطلاعات صحیح را مطابق با موارد درج شده در شناسنامه دانش آموز ثبت نماید.

 26. سلام خسته نباشید من مشخصات احرازهویتودرست واردمیکنم ولی ارورمیده
  همه قسمتهارودرست پرمیکنم

  • با سلام. شما می بایست با شماره تلفن همراهی که توسط مدیر مدرسه داخل سامانه سناد ثبت شده است وارد برنامه شاد شوید و اطلاعات مربوط به دانش آموز را وارد کرده تا احراز هویت انجام شود. چنانچه مشکل شما رفع نشد می توانید با مدرسه تماس گرفته تا اطلاعات شما در سامانه سناد مجددا مورد بررسی قرار بگیرد.

 27. سلام برا من وقتی کلید احراز هویت رو فشار میدم خطای ۴۱۷ رو بالا میاره مشکلش چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • با سلام. شما معمولا در صورت استفاده از فیلترشکن با ارور ۴۱۷ مواجه خواهید شد و چنانچه بدون استفاده از فیلترشکن مجددا با خطای ۴۱۷ مواجه شدید می بایست تلفن همراه خود را یک بار ری استارت کنید؛ همچنین در صورت استفاده از مودم ADSL مودم خود را یک بار خاموش و روشن کرده و مجددا برای احراز هویت اقدام کنید.

 28. سلام ارور ۴۱۷میدی بدونه فیلتر شکن وارد میشم

  • با سلام ،
   چنانچه بدون فیلترشکن وارد نرم افزار می شوید و این خطا را دریافت می نمایید می بایست یک بار دستگاه مورد استفاده خود را ری استارت (restart) کنید ، و در صورت استفاده از اینترنت ADSL ، مودم خود را یک بار خاموش و روشن کنید و در آخر مجدد امتحان نمایید.

 29. سلام توبرنامه شاد نمیشه به مخاطبینت پی ام فرستاد ؟؟؟

  • با سلام ، خیر متاسفانه تا کنون امکان گفتگوی شخصی با مخاطبان خود در سامانه شاد فراهم نشده است . شما می بایست در انتظار اطلاعیه های بعدی از پشتیبانی سامانه شاد ( شبکه اجتماعی دانش آموزان ) باشید .

 30. با سلام چرا من نمیتوانم کانال بزنم در این اپلیکیشن? مرتب اعلام خطا میکنه

  • با سلام ، متاسفانه تاکنون امکان تشکیل کانال و گروه جدید به جز گروهای کلاس درسی که توسط مدیر مدرسه و یا هنرستان ایجاد می شود ، امکان پذیر نمی باشد .

 31. سلام ایا میشه این برنامه شاد از روی کامپیوتر عکس بفرسته

  • با سلام ،
   درصورتی که تمایل به ارسال عکس از طریق نسخه تحت وب نرم افزار شاد را داشته باشید ، می بایست از طریق attach و یا پیوست (سنجاق) فایل موردنظر خود را انتخاب و سپس ارسال نمایید.

 32. سلام و خسته نباشی ، آیا والدین دانش آموزان می توانند در برنامه شاد درسی با گوشی خود جهت نظارت و اطلاعات بیشتر شرکت کنند.

  • سلام ، بله با توجه به اینکه امکان عضویت در گروه با استفاده از یک شماره تلفن همراه ، در چند تلفن امکان پذیر می باشد . بنابراین شما می توانید بر گروه کلاسی و فعالیت های فرزندتان نظارت داشته باشید .

 33. سلام
  میشه اپلیکیشن رو روی لپ تاپ هم دانلود کرد

  • سلام و درود. در حال حاضر نسخه دسکتاپ (ویندوز، مک، لینوکس)، در دسترس نمی باشد و صرفا نسخه اندروید در دسترس است.

 34. سلام نسخه ویندوز کی میاد؟

 35. سلام من گوشیم اندرویده ولی نمیتونم این برنامرو دانلود کنم چرا

  • باسلام شما می توانید از طریق آدرس اینترنتی Shaddl.medu.ir به صورت مستقیم و به راحتی این برنامه را دانلود کنید.

 36. سلام.نسخه ios پس کی میاد.هنوز نیومده؟

  • سلام. در حال حاضر این سیستم عامل امکان ورود به سامانه را ندارد و احتمالا طی روزهای آینده این امکان فراهم خواهد شد.

دریافت مشاوره برنامه شاد