خانه علمی کاربردی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز 1401

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز 1401

راهنمای نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز 1401
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز 1401

ادامه تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک تحصیلی نه تنها دغدغه دانش آموزان، بلکه دغدغه بسیاری از کارمندان و اقشار دیگر جامعه برای ارتقای جایگاهشان می باشد. این افراد ممکن است فرصت شرکت در آزمون را نداشته و مایل باشند تحصیل در رشته های بدون کنکور را برگزینند. دانشگاه های علمی کاربردی از آن دسته دانشگاه هایی هستند که این امر را برای شما میسر می سازند و می توانید ضمن مطالعه شرایط ثبت نام علمی کاربردی، جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه ها تصمیم گیری کنید. در این صورت می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و اطلاع از قوانین، برای ثبت نام خود اقدام نمایید.

داوطلبان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401

دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور در دو نیمسال مهر و بهمن در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته، بدون انجام آزمون ورودی، دانشجو می پذیرند. برای ثبت نام در این دانشگاه ها، در زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش، می توانید به صورت اینترنتی اقدام به نام نویسی نمایید.

زمان ثبت نام ترم مهر ماه

داوطلبانی که مایل هستند در ترم مهرماه در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند، می بایست طبق جدول زمان بندی زیر، اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام افراد براساس معدل دوره های پیشین می باشد.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز مهر ماه 1401
مقطعمهلت اولیه ثبت نامتمدید مهلتمهلت مجدد
کاردانی31 خرداد تا 7 تیر ماه7 تیر تا 14 تیر ماه1 تا 4 شهریور

و

4 تا 8 شهریور

کارشناسی ناپیوسته14 تیر تا 21 تیر ماه21 تیر تا 26 تیر ماه

زمان ثبت نام ترم بهمن ماه

آن دسته از متقاضیانی که در پی ثبت نام در ترم بهمن ماه می باشند، باید در انتظار اعلام زمان نام نویسی بهمن بمانند، زیرا که هنوز تاریخ دقیقی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما در سال کذشته این تاریخ، اواخر دی ماه بود. شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ترم بهمن و اخبار مربوطه در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره، عضو شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مراحل مختلفی دارد و ممکن است ثبت نام نیمسال اول با دوم متفاوت باشد. در ادامه به تفکیک ثبت نام مهر و بهمن، تمام مراحل را به طور کامل توضیح می دهیم.

نحوه ثبت نام ترم مهر ماه

نام نویسی برای ترم مهرماه طبق اعلام سازمان سنجش به صورت اینترنتی خواهد بود. داوطلبان می بایست از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام افدام نمایند. مراحل دقیق آن را به صورت تصویری برای شما بازگو می کنیم.

 • پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه ” جامع علمی کاربردی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • سپس در این قسمت روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی ناپیوسته / کارشناسی ناپیوسته) فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال تحصیلی 1401 “ کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اکنون می توانید با انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در این صفحه می بایست کلید عبارت “سریال ثبت نام پذیرش دوره مهندسی و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” را فعال نموده و گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اطلاعات خواسته شده را در کادر های مربوطه در این صفحه درج نموده و مجددا کلید “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • حالا پس از فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام.”گزینه “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

 • در این بخش اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و کلید “پرداخت” را برگزینید.

مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در ادامه لازم است مجددا به مرحله سوم بازگشته و روی عبارت “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک کنید.

مرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • اکنون شماره سریال ثبت نام خریداری شده را در کادر مربوط به آن وارد نموده و گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سپس در مراحل بعدی اطلاعات فردی، تحصیلی و کد رشته محل های موردنظر خود را وارد کرده و تا انتها عملیات و دربافت کد پیگیری 16 رقمی ادامه می دهید. لازم به ذکر است که باید شماره پرونده و کد پیگیری را نزد خود نگه داشته یا ذخیره نمایید.

ثبت نام هردو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپبوسته در ترم مهرماه مراحل یکسانی دارد.

نحوه ثبت نام ترم بهمن ماه

در سال های گذشته ثبت نام نیمسال دوم و ترم بهمن به صورت حضوری بوده است اما چنانچه اعلام شود که در سال جاری به صورت اینترنتی انجام می شود، مراحل آن مشابه ثبت نام نیمسال اول خواهد بود و تنها باید در سایت سازمان سنجش، بر روی ترم بهمن ماه 1401 کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد اهواز 1401

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مرتبط با رشته انتخابی الزامی نمی باشد و داوطلبان می توانند با داشتن دیپلم یا کاردانی، در هر رشته ای که مورد علاقه آن ها باشد، نام نویسی کنند. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید رعایت شود.

شرایط عمومی

 • معتقد بودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان بیان شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عمل کردن به احکام اسلامی (اقلیت های دینی ملزم به اجرای این بند نمی باشند در صورتی که به صورت علنی به نقص آن نپردازند.)
 • نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن سابقه عضویت در گروه های فراماسونری، ساواک و فساد اخلاقی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • نداشتن اعمال خلاف شان در هنگام تحصیل و در زمان اشتغال

شرایط اختصاصی مقطع کاردانی

 • دارا بودن دیپلم سه ساله نظام جدید (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا دیپلم سه ساله نظام ترمی / سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 • احراز شرایطی که هر موسسه زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی اعلام می کند.
 • داشتن قوای جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته

 • ارائه مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و یا معادل آن، از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش برای شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته (مدرک داخلی تمامی مراکز و و موسسات، قابل قبول نبوده و مدرک معادل محسوب نمی گردد. همچنین صرفا افرادی که تا پایان شهریور ماه سال پذیرش (برای ورودی مهر) و تا پایان بهمن ماه سال پذیرش (برای ورودی بهمن) مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.)
 • داوطلبان سهمیه آزاد می توانند بر حسب ضوابط، بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک کاردانی خود و بر اساس علاقه مندی به هر یک از رشته های تحصیلی، جهت ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. (افرادی که در رشته متفاوتی از مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند، لازم است تمامی دروس پیشنیاز و یا جبرانی رشته ای که در آن پذیرفته شده اند را با در نظر گرفتن گروه آموزشی مربوط و مطابق سر فصل مصوب بگذرانند.)
 • دانشجویان مقطع کاردانی می بایست در صورت پذیرفته شدن، به هنگام ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدرک مربوطه را به مراکز آموزشی مورد نظر تحویل دهند.
 • داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • مشخص شدن شرایط نظام وظیفه برای داوطلبان آقا

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، حضوری و بخشی از آن اینترنتی می باشد. در هرکدام از این مراحل نیاز است مدارکی را ارائه دهید که به تفصیل آن ها را بیان می کنیم.

مدارک ثبت نام اینترنتی

در مرحله اینترنتی باید فرم اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل کنید و نیازی به بارگزاری تمام مدارک نیست. این اطلاعات شامل اطلاعات شناسنامه ای، مشخصات فردی و اطلاعات تحصیلی می باشد که هرکدام از این قسمت ها خود شامل موارد دیگری است و صحت آن ها در مرحله حضوری بررسی خواهند شد. پس دقت کافی در این امر داشته باشید.

مدارک ثبت نام حضوری

در قسمت حضوری ثبت نام نیاز است که مدارک بارگذازی شده و یک سری مدارک دیگر را برای بررسی به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. در ذیل به این مدارک اشاره می کنیم.

 • 6 قطعه عکس 4×3 (تمام رخ مربوط به سال جاری)
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند
 • کارت پایان خدمت یا معافیت مشمولان نظام وظیفه
 • اصل گواهی اشتغال به کار
 • اصل و کپی فرم تاییدیه معدل (برای فارغ‌التحصیلانی که گواهینامه پایان تحصیلات برای آن ها صادر نشده است.)
 • اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه نظری، فنی حرفه ای و کاردانش یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم (برای داوطلبان کارشناسی شامل اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی می باشد.)
 • اگر بیمه دارید، کپی صفحه اول دفترچه بیمه

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401

پیش از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، اکثر متقاضیان درصدد هستند که از رشته های ارائه شده در هر واحد دانشگاهی اطلاع پیدا کنند. لذا در جدول زیر به تقکیک مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، لیست رشته های این دانشگاه را بیان نمودیم. به محض انتشار دفترچه نیمسال دوم و ترم بهمن، رشته های آن در این قسمت قرار خواهد گرفت.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز مهر ماه 1401
مقطع کاردانی ناپیوسته
کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)کاردانی فنی برق – الکتریک نیروگاهکاردانی فنی برق – برق صنعتی
کاردانی فنی برق – توزیعکاردانی فنی کنترلکاردانی فنی مخابرات – ارتباطات داده ها
کاردانی فنی الکترونیک صنعتیکاردانی فنی انرژی های تجدیدپذیرکاردانی فنی بازرسی جوش
کاردانی فنی متالورژی – ریخته گریکاردانی فنی آسانسور و پله برقیکاردانی فنی ابزار دقیق
کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتیکاردانی فنی مکانیک – ماشین افزارکاردانی فنی مکانیک – نیروگاه حرارتی
کاردانی فنی مکانیک خودروکاردانی فنی مکانیک – پمپ و کمپرسورکاردانی فنی روانکاری ماشینآلات
کاردانی فنی مکانیک – تعمیر و نگهداری گیربکسکاردانی فنی تعمیر و بهره برداری دستگاه های آب شیرین کنکاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهرکاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتریکاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری
کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالیکاردانی فنی پشتیبانی سیستمهای رایانه ایکاردانی فنی تست سامانه های نرم افزاری
کاردانی فنی تست نفوذ شبکه های رایانه ایکاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالیکاردانی فنی شبکه های رایانهای
کاردانی فنی تعمیر کامپیوتر و لپ تاپکاردانی فنی مرکز عملیات امنیت شبکه های رایانه ایکاردانی فنی شهرسازی
کاردانی فنی عمران – امور پیمان هاکاردانی فنی عمران – سازه های آبیکاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه فاضلاب
کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیرکاردانی فنی معماری – معماری شهریکاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اتاق عملکاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتیکاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر
کاردانی فنی آب و خاک – انتقال و توزیع آب کشاورزیکاردانی فنی مکانیزاسیون کشاورزیکاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
کاردانی حرفه ای تاکسیرانیکاردانی حرفه ای امور دفتریکاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی دستگاه های اجراییکاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضاییکاردانی حرفه ای حقوق خدمات مالی
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعیکاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانوادهکاردانی حرفه ای مشارکت های مردمی
کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودککاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری
کاردانی حرفه ای امداد سوانحکاردانی حرفه ای امداد و نجات شهریکاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی
کاردانی حرفه ای توانمندسازی آسیب دیدگان در حوادثکاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدماتکاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره تامین
کاردانی حرفه ای عملیات ویژه انتظامیکاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکیکاردانی حرفه ای عملیات مرزبانی (زمینی)
کاردانی حرفه ای امور بانکیکاردانی حرفه ای امور بیمهکاردانی حرفه ای بازاریابی
کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداریکاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کارکاردانی حرفه ای حسابرسی
کاردانی حرفه ای حسابداری امور مالیکاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمام شدهکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه پرورش اندامکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبالکاردانی حرفه ای مربیگری پایه نجات غریق
کاردانی حرفه ای آرایش زنانهکاردانی حرفه ای امور فرهنگیکاردانی حرفه ای روابط عمومی
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمیکاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبیکاردانی حرفه ای طلا و جواهر – ساخت زیورآلات با دست
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلیکاردانی حرفه ای طراحی گرافیککاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
کاردانی حرفهای طراحی لباسکاردانی حرفه ای گردشگریکاردانی حرفه ای هتلداری
کارشناسی ناپیوسته
مهندسی فناوری شبکه های توزیع برقمهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیقمهندسی فناوری مکاترونیک صنعتی
مهندسی فناوری انرژی های تجدیدپذیرمهندسی فناوری شبکه های هوشمند برقمهندسی فناوری برق صنعتی
مهندسی فناوری بازرسی جوشمهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزاتمهندسی فناوری بهره برداری نیروگاه
مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی (CNC)مهندسی فناوری مکانیک خودرومهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
مهندسی فناوری مکانیک – ماشین افزارمهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعات – خدمات رایانه ای در شهرداری
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری معماری و مدیریت امنیت اطلاعاتمهندسی فناوری شبکه های رایانه ای
مهندسی فناوری ارزیابی امنیتی فناوری اطلاعات و ارتباطاتمهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالیمهندسی فناوری سامانه های نرم افزاری
مهندسی فناوری طراحی و مدیریت پایگاه دادهمهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالیمهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات
مهندسی فناوری محیط زیست – بازیافت پسماندمهندسی فناوری عمران – آب و فاضلابمهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداریمهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسودهمهندسی فناوری شهرسازی
مهندسی فناوری صنایع شیمیاییمهندسی فناوری تجهیزات پزشکی – اتاق عملمهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE)
مهندسی فناوری گیاه پزشکی – مدیریت تلفیقی آفاتمهندسی فناوری آبیاری – شبکه های آبیاری و زهکشیکارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانوادهکارشناسی حرفه ای مددکاری روانی – اجتماعی در بحران (سوانح طبیعی)کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اموال
کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازیکارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کارکارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالی
کارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شدهکارشناسی حرفه ای حسابرسیکارشناسی حرفه ای مدیریت دفتری
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانیکارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی ارشاد و معاضدت قضاییکارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاک
کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضاییکارشناسی حرفه ای حقوق اصنافکارشناسی حرفه ای حقوق بیمه
کارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازیکارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکارشناسی حرفه ای روانشناسی ورزشی
 کارشناسی حرفه ای مدیریت اماکن ورزشیکارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانیکارشناسی حرفه ای مربیگری پرورش اندام
کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتبالکارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعیکارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث
کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در اماکنکارشناسی حرفه ای پدافند غیرعاملکارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در عملیات انتظامی
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگیکارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوختکارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401

مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در هر دوره می توانند کمک های بسیاری برای اطلاع از جزئیات رشته های ارائه شده همچون ظرفیت پذیرش آن ها و همین طور اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط اختصاصی مراکز مختلف آموزشی نیز به داوطلبان ارائه دهد.

به همین دلیل در جداول زیر لینک دانلود این دفترچه ها قرار داده شده است. البته دفترچه بهمن ماه هنوز منتشر نشده است، اما لینک دانلود فایل پی دی اف آن به محض انتشار فعال خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اهواز 1401
 مهر ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل مورد نظر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

آن دسته از متقاضیانی که در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نموده باشند، می توانند به صورت اینترنتی در موعد مقرر پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش، نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 را مشاهده کرده و چنانچه اسامی آن ها در لیست پذیرفته ها نباشد، امکان ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 1401، در صورت برگزاری، برای آن ها فراهم است.

 

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اهواز برای نیمسال اول کارشناسی ناپیوسته سال 1401 تا چه زمانی تمدید شد؟

نام نویسی شرکت کنندگان دوره کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تا تاریخ 8 شهریور تمدید شد.

2- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اهواز به چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی برای داوطلبان ورودی مهر ماه به صورت غیرحضوری بوده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مدرک مرتبط امکان پذیر است؟

بله، داوطلبان بدون داشتن مدرک دیپلم و یا کاردانی مرتبط نیز می توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره