خانه آزمون استخدامی جزوه زبان انگلیسی آزمون های استخدامی 1402 + لغات پرتکرار

جزوه زبان انگلیسی آزمون های استخدامی 1402 + لغات پرتکرار

 

برای خرید جزوه اکسیر و وردباکس فرم زیر را تکمیل نمایید:

نام بسته انتخابی*
انتخاب پرداخت*

 

 

نمونه صفحات جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی
✅️ دانلود چند نمونه از صفحات جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی

(به جهت دانلود نمونه، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

 

همچنین تعدادی از صفحات این جزوه و بسته لغات پرتکرار را نیز می توانید در ادامه مقاله ببینید.

چند صفحه از جزوه

چند صفحه از Word Box

 

زبان انگلیسی همواره یکی از مهم ترین دروس عمومی تمامی آزمون های استخدامی بوده که یادگیری آن دغدغه بسیاری از داوطلبان می باشد. از آن جایی که کسب حدنصاب علمی در آزمون های کتبی استخدام ارگان ها و سازمان های مختلف تاثیر بسیار زیادی در پذیرش نهایی افراد خواهد داشت، بنابراین لازم است شرکت کنندگان آمادگی لازم برای رقابت در این امر را داشته باشند. یکی از عوامل تاثیرگذار برای تسلط به این درس عمومی در آزمون های فوق الذکر تهیه و مطالعه جزوات و منابع مفید زبان انگلیسی می باشد.

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مواد عمومی تمامی آزمون های استخدامی می باشد که یادگیری آن در مرحله مصاحبه نیز می توانید مثمر ثمر باشد.

اهمیت مطالعه جزوه زبان انگلیسی برای قبولی در آزمون استخدامی

درس زبان انگلیسی یک پای ثابت تمامی آزمون های استخدامی بوده و در دسته بندی دروس عمومی جای دارد. با توجه به این که امتیاز کسب شده در این آزمون های کتبی تاثیر 70 درصدی داشته بنابراین داوطلبان می بایست به اندازه کافی به محتوای دروس اختصاصی، عمومی و همچنین نوع سوالات آشنایی لازم را داشته باشند. به همین منظور می توانید با استفاده از جزوه های زبان انگلیسی مهارت های خود را افزایش دهید:

 • آشنایی با نوع سوالات آزمون
 • آگاهی از نحوه طرح سوالات
 • تسلط بر گرامر و لغات کاربردی زبان
 • تسهیل روخوانی مطالب زبان انگلیسی
 • تمرین تست زنی
 • جلوگیری از اتلاف وقت و تمرکز بر روی مطالب مهم

معرفی جزوه اکسیر زبان انگلیسی + بسته ووردباکس

همان طور که اشاره شد، داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و سایر آزمون ها، موظف به مطالعه تمامی دروس عمومی و اختصاصی هستند چراکه هریک از آن ها تاثیر بسزایی در رتبه کسب شده این افراد خواهد داشت. بسیاری از متقاضیان به دلیل عدم علاقه مندی به مطالعه زبان انگلیسی از آن غافل می شوند و همین امر موجب پسرفت آن ها و جلو روی رقبا می گردد.

کارگروه تخصصی ایران مشاوره به منظور موفقیت شرکت کنندگان در آزمون های استخدامی، بسته ای کامل و جامعی طراحی کرده که با تهیه آن می توانند به تمامی قوائد و دستور زبان، نکات طلایی یادگیری و حفظ لغات و لغات کاربردی دسترسی داشته و با بهره مندی از روش های ارائه شده احتمال پذیرش در آزمون و استخدام خود را افزایش دهند. سطح علم و مهارت در زبان انگلیسی داوطلبان نه تنها در آزمون کتبی بلکه در زمان مصاحبه نیز مورود بررسی قرار می گیرد به همین منظور فراگیری آن یکی از ملزومات استخدام در سازمان های دولتی می باشد.

جزوه اکسیر

این جزوه یک منبع کامل آموزش زبان انگلیسی آزمون های استخدامی بوده که با مطالعه آن می توانید به قوائد و گرامرهای زبان به همراه آموزش تکنیک های حل سوالات درک مطلب دست یابید. با تسلط به این موارد می توانید به راحتی و طبق زمانبدی، پاسخ صحیح سوالات تستی را بیابید. محتویات جزوه مذکور به شرح زیر می باشد:

 • نکات قوائدی زبان انگلیسی
 • ارائه روش های صحیح یادگیری و کسب مهارت تست زنی
 • حل نمونه سوالات تمرینی

بسته وورد باکس

ای بسته شامل لغات مهم و پرتکرار آزمون های استخدامی چند سال اخیر بوده که یادگیری آن ها می توانید عملکرد شما در حل سوالات زبان به ویژه بخش درک مطلب را بهبود بخشد. با استفاده از روش و تکنیک های موجود در این بسته می توانید تمامی این کلمات را به راحتی در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید.محتویات wordbox عبارت است از:

 1. سوالات شناسنامه دار + پاسخنامه
 2. آزمون های جامع
 3. ارائه تکنیک های حفظ لغات
 4. والپیپر برای تسریع در یادگیری کلمات
 5. جدول فونتیک

البته این جزوه زبان انگلیسی آزمون های استخدامی صرفا یکی از جزوه آزمون های استخدامی می باشد که برای اطلاع از باقی جزوات دروس مختلف این آزمون ها می توانید بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

دانلود چند نمونه از صفحات جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی

به منظور آشنایی با جزوه زبان انگلیسی و همچنین بسته لغات پرتکرار، در ادامه مطلب چند صفحه به عنوان نمونه قرار داده شده تا بررسی محتویات و فرم آن ها با اطمینان خاطر نسخه های اصلی را تهیه و خریداری نمایید. از آنجا که زبان انگلیسی ضعف بسیاری از شرکت کنندگان می باشد به همین دلیل از مطالعه آن فرار می کنند اما غافل از این که هر تست درست می تواند تاثیر چشم گیری در نمره و قبولی آن در آزمون کتبی داشته باشد

 

نمونه صفحات جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی
✅️ دانلود چند نمونه از صفحات جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی

(به جهت دانلود نمونه، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

 

شما می تونید سوالاتتون رو درباره این بسته ها از طریق شماره تماس 02191018024 با ما درمیون بذارید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما