پنجشنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

راه حل دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام ارشد 99
نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ، داوطلبان جهت دریافت کارنامه خود می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و با استفاده از اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی ، نتایج را مشاهده کنند. برای دریافت کارنامه ، داوطلبان می توانند از دو طریق شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام یا شماره پرونده + کد ملی اقدام کنند. شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام در فرم ثبت نام اولیه درج می گردد اما ممکن است برخی از داوطلبان آن ها را فراموش کرده و یا دسترسی نداشته باشند. این دسته از داوطلبان می توانند برای دریافت شماره پرونده و شماره پیگیری ، به سایت سنجش مراجعه کنند و از طریق “سیستم پاسخگویی” درخواست خود را ثبت نمایند.

بدون اطلاع از شماره پرونده ، امکان دریافت کارنامه کارشناسی ارشد وجود ندارد.

نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

مراحل دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی برای افرادی که به هر دلیلی آن ها را گم کرده و یا دسترسی ندارند به صورت گام به گام ، در ادامه قابل مشاهده است.

  • در ابتدا وارد صفحه اصلی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و بر روی عبارت “ارسال درخواست” کلیک کنید.

مرحله اول ارسال درخواست ارشد

  • داوطلبانی که در این سامانه عضو نیستند ، باید “عضویت در سایت” را انتخاب کرده و اطلاعات خود را ثبت نمایند. گزینه “ورود به سیستم” برای آن دسته از داوطلبانی است که دارای پروفایل کاربری در این سامانه می باشند.

مرحله دوم ارسال درخواست ارشد

  • با کلیک بر روی عبارت “عضویت در سایت” صفحه زیر قابل مشاهده خواهد بود که لازم است اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایید. تیک عبارت پایین صفحه را فعال کنید تا دکمه تایید پایین صفحه نیز فعال شود. در حین تکمیل فرم ، باید یک پست الکترونیکی معتبر و فعال در کادر ثبت نام درج کنید. زیرا پس از تایید نهایی ثبت نام ، یک رمز عبور به حساب ایمیل وارد شده ارسال می شود که جهت ورود به سامانه الزامی است.

مرحله سوم ارسال درخواست ارشد

  • پس از دریافت رمز عبور ، می توانید به صفحه اصلی سیستم ارسال درخواست بازگردید ، بر روی عبارت “ورود به سیستم” کلیک کرده و ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه ورود ، وارد حساب کاربری خود در این سامانه خواهید شد.

مرحله چهارم ارسال درخواست ارشد

  • برای ارسال درخواست خود ، مبنی بر دریافت شماره پرونده و یا داوطلبی لازم است یک درخواست جدید به ثبت برسانید. بنابراین از منوی موجود در قسمت راست صفحه ، گزینه “درخواست جدید” را انتخاب کنید.

مرحله پنجم ارسال درخواست ارشد

  • در صفحه پیش رو ، آزمون را “کارشناسی ارشد” و سال را “سال شرکت خود در کنکور” وارد کرده و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا درخواست های مجاز این مقطع برای شما نمایان شود.

مرحله ششم ارسال درخواست ارشد

  • در صفحه باز شده گزینه “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” را مشاهده می کنید. دکمه “انتخاب” را بفشارید.

مرحله هفتم ارسال درخواست ارشد

  • در این مرحله اطلاعات شخصی شما اعم از نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد و کد ملی خود را مشاهده می کنید. برای ثبت درخواست خود ، دکمه تایید را بفشارید.

مرحله هشتم ارسال درخواست ارشد

  • در نهایت درخواست شما ثبت شده و در لیست درخواست ها قرار می گیرد.مرحله نهم ارسال درخواست ارشد

زمان پاسخگویی به درخواست داوطلبان

معمولا 24 الی 72 ساعت پس از ارسال درخواست ، کارشناسان مربوطه آن را برسی کرده و پاسخ می دهند. جهت اطلاع از پاسخ درخواست خود می بایست وارد سیستم ارسال درخواست شده و از وضعیت آن آگاه شوید. اگر متن “عنوان درخواست” به رنگ آبی باشد یعنی مورد بررسی قرار نگرفته است ، رنگ زرد نشان دهنده بررسی درخواست بوده و رنگ سبز که در تصویر فوق نیز مشاهده می شود ، بیانگر درخواستی است که پاسخ داده شده است.

پس از دریافت کارنامه و مشاهده نتایج ، می توانید برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد اقدام کنید. با اعلام نتایج کارشناسی ارشد ممکن است بعضی از داوطلبان به برخی اطلاعات مندرج در کارنامه خود اعتراض داشته باشند ، آن ها می توانند اعتراض خود را نیز از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمایند. همچنین جهت اطلاع از ثبت درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد از لینک قرار داده شده ، استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره