شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام می کنند، جهت حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه هستند. چرا که اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی داوطلب، شماره داوطلبی و همچنین عکس داوطلب بر روی کارت درج گردیده است و چنانچه داوطلبی کارت ورود به جلسه خود را به مسئولین حوزه نشان ندهد، از حضور وی در جلسه آزمون ممانعت خواهد شد. به همین دلیل این موضوع را به مطلب ” کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ” اختصاص داده ایم و  در آن به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 پرداخته ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا تمامی اطلاعات لازم در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 را کسب نمایید.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست در زمان مقرر به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

کارت ورود به جلسه نیز چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. فعلا زمان دقیق انتشار دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان دقیق انتشار کارتورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 ، این متن بروز رسانی و تاریخ دقیق در همین قسمت درج خواهد شد. ضمنا تاریخ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 از طریق کانال تلگرامی ایران مشاوره نیز اطلاع رسانی خواهد شد بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز می توانید در جریان آخرین اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 قرار بگیرید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

پس از قرار کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست به سایت مذکور مراجعه کنید. پس از ورود به سایت سنجش، از منوی سمت راست صفحه، گزینه ” پیام نور ” را انتخاب کنید. سپس در صفحه ای که باز می شود بر روی لینک ” کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد بهمن 97 ” کلیک نمایید. سپس در صفحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد، اطلاعات ثبت نامی خواسته شده را وارد کنید تا کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 برای شما به نمایش درآید. پس از به نمایش در آمدن کارت آزمون، می توانید اقدام به چاپ کارت خود نمایید.

فعلا لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 در سایت سنجش فعال نگردیده است، به محض فعال شدن لینک دریافت کارت در سایت سنجش، حتما راهنمای تصویری دریافت کارت را برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان، در همین صفحه قرار خواهیم داد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

در حال حاضر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 ولی از آن جا که آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال گذشته، در تاریخ 8 دی 96 برگزار شد، احتمال می رود که آزمون امسال نیز دی ماه برگزار گردد. به محض مشخص شدن زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور و زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور حتما از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید