تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

 آزمون استخدامی بخش خصوصی یک فرصت مناسب برای افراد جویای کار می باشد. داوطلبان برای شرکت در این آزمون استخدامی نیازی به معدل بالا، مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا سابقه کار ندارند، چرا که تنها توانایی افراد جهت استخدام مدنظر است. بسیاری از شرکت های دانش بنیان و خصوصی، در عناوین شغلی گسترده ای از طریق همین آزمون، اقدام به جذب نیروی انسانی می کنند.

البته توصیه می شود پیش از اقدام به نام نویسی و پرداخت هزینه آن، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 و سایر جزئیات مربوطه، به طور کامل مطالعه نمایید که امکان دسترسی به این فایل، در همین مطلب برای شما فراهم شده است.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.)

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی، پذیرفته شدگان دوره های پیشین نیز امکان شرکت در آزمون سال جاری به قصد ارتقای شغلی را دارند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

تمامی آزمون های استخدامی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، دارای یک دفترچه راهنما می باشند که به منظور اطلاع رسانی درباره شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در هر یک از آن ها منتشر می شوند.

معمولا همزمان با شروع نام نویسی آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان، دفترچه راهنمای ثبت نام آن در سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir قرار می گیرد. با توجه به آغاز فرصت ثبت نام متقاضیان آزمون سال جاری از  روز شنبه 18 تیر ماه 1401، علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و طی کردن مراحل راهنمایی که در بخش بعد ارائه شده است، نسبت به دریافت این دفترچه اقدام نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

پیش از تکمیل مراحل ثبت نام خود در سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی، حتما دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نموده و محتویات آن را به طور کامل بررسی نمایید. این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان و نحوه برگزاری آزمون، شرایط نام نویسی، مشاغل مورد نیاز برای شرکت های مختلف و… می باشد.

داوطلبان می توانند جهت دریافت دفترچه راهنمای نام برده به سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی inre.ir مراجعه نمایند. همچنین امکان دسترسی آسان تر به فایل pdf این دفترچه، با کلیک بر روی لینک موجود در جدول زیر برای شما فراهم شده است.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون استخدامی علاوه بر این که شامل رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می شود، اطلاعات زیر را نیز در بر می گیرد.

 • تعاریف مربوط به برخی اصطلاحات به کار رفته در دفترچه
 • شرایط عمومی ثبت نام و نکات مهم آزمون که پذیرش متقاضیان تنها بر اساس شایستگی شغلی و بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی و سابقه کاری وی، از جمله نکات قابل توجه این بخش می باشند.
 • مراحل ثبت نام به دو روش استفاده از کامپیوتر و موبایل به طور کامل شرح داده شده است.
 • جدول زمان بندی آزمون شامل زمان شروع و پایان ثبت نام، تاریخ برگزاری دو آزمون شخصیت شناسی و تخصصی، اعلام نتایج مرحله غیرحضوری، تاریخ شروع مرحله حضوری و در نهایت اعلام اسامی برگزیدگان می باشد.
 •  بخش تعاریف و عناوین شغلی حاوی اطلاعاتی از قبیل کد شغل، عنوان شغلی و یک تعریف مختصر از هر یک از مشاغل است.
 • هر یک از داوطلبان مجاز به انتخاب حداکثر دو دسته و از هر دسته نهایتا چهار عنوان شغلی، برای ثبت نام و شرکت در آزمون می باشند.
 • مواد آزمون (آزمون استخدامی بخش خصوصی در مرحله غیرحضوری شامل سه بخش آزمون های شخصیت شناسی، دانش و مهارت های عمومی و تخصصی می باشد.)
 • لیست شرکت های دانش بنیان و خلاق، شهرک های صنعتی و همچنین پارک های علم و فناوری کشور
 • در یک پیوست نیز لیست شرکت هایی که از گذشته تا کنون متقاضی آزمون استخدامی بخش خصوصی بوده اند، به همراه کد و عناوین شغلی انتخابی آن ها، به صورت جداولی در دفترچه ارائه شده اند.
 • بخش آخر هم مربوط به قانون کار که شامل یک سری اصول کلی و تعاریف مرتبط با آن می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

قبل از شرکت در هر آزمون استخدامی ابتدا نیاز است که داوطلبان از شرایط آن آزمون اطلاع کامل داشته باشند و سپس برای نام نویسی اقدام نمایند. این شرایط دارای دو بخش عمومی و اختصاصی می باشد که از بخش های مهم دفترچه به حساب می آید اما به صورت استثناء این آزمون تنها دارای شرایط عمومی می باشد و ما به اختصار به توضیح این موارد پرداخته ایم:

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام
 • داشتن تابعیت ایرانی
 • پیروی از جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه فساد اخلاقی
 • داشتن حداقل 15 سال سن
 • برخورداری از توانایی های جسمی و روحی لازم

پس از بررسی دفترچه راهنمای نام نویسی و کسب اطمینان از داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می توانید به سامانه مربوطه مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، نام نویسی خود را تکمیل نمایید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از موضوعات مذکور روی لینک های موجود کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 در چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه مربوط به آزمون سال جاری در روز شنبه 18 تیر ماه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را چگونه می توان دریافت نمود؟

دریافت این دفترچه از طریق سایت inre.ir و همچنین لینک موجود در همین مقاله امکان پذیر می باشد.

3- مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 شامل چه مواردی می شود؟

در این دفترچه به بیان اطلاعاتی از قبیل زمان و نحوه برگزاری آزمون، شرایط نام نویسی، مشاغل مورد نیاز و... پرداخته شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

 1. باسلام..آزمون شخصیت شناسی چه تاریخی برگزار میشه

 2. با سلام برای کارشناس کنترل کیفیت چه منابعی رو باید بخونی؟

  • با سلام و درود، مواد آزمون برای هر دسته شغلی در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی مشخص شده است.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی