تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی بخش خصوصی یک فرصت بسیار مناسب برای تمامی افراد جویای کار می باشد. داوطلبان برای شرکت در این آزمون نیازی به معدل بالا، مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا سابقه کار ندارند، چرا که تنها توانایی افراد جهت استخدام مدنظر است. بسیاری از شرکت های دانش بنیان و خصوصی، در عناوین شغلی گسترده ای از طریق همین آزمون، اقدام به جذب نیروی انسانی می کنند. توصیه می شود پیش از اقدام به نام نویسی و پرداخت هزینه آن، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 را برای آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 و سایر ضوابط مربوطه، به طور کامل مطالعه نمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی، به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

تمامی آزمون های استخدامی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، دارای یک دفترچه راهنما می باشند که به منظور اطلاع رسانی درباره شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در هر یک از آن ها، منتشر می شوند. پس از اطلاعیه دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی مبنی بر برگزاری چهارمین دوره این آزمون، ثبت نام آن از تاریخ 21 تیر ماه آغاز می شود. همزمان با شروع نام نویسی آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان، دفترچه راهنمای ثبت نام آن در سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir قرار می گیرد.

نحوه دریافت و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

پیش از تکمیل مراحل ثبت نام خود در سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی، حتما دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نموده و محتویات آن را به طور کامل بررسی نمایید. این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان و نحوه برگزاری آزمون، شرایط نام نویسی، مشاغل مورد نیاز برای شرکت های مختلف و… می باشد که مطالعه آن برای علاقه مندان شرکت در این آزمون، توصیه می شود.

داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام به سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه نمایند. برای دریافت دفترچه ابتدا وارد سایت www.inre.ir شوید و در صفحه پیش رو بر روی گزینه “دفترچه راهنمای آزمون” کلیک نمایید. جهت سهولت دسترسی به دفترچه راهنمای ثبت نام برای شما همراهان گرامی، لینک دانلود آن را در کادر زیر قرار داده ایم.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

(برای دریافت دفترچه بر روی لینک کلیک کنید.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدمی بخش خصوصی 99

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی شامل اطلاعات زیر می باشد.

  • تعاریف مربوط به برخی اصطلاحات به کار رفته در دفترچه
  • شرایط عمومی ثبت نام و نکات مهم آزمون که پذیرش متقاضیان تنها بر اساس شایستگی شغلی و بدون در نظر گرفتن مدرک تحصیلی و سابقه کاری وی، از جمله نکات قابل توجه این بخش می باشند.
  • مراحل ثبت نام به دو روش استفاده از کامپیوتر و موبایل به طور کامل شرح داده شده است.
  • جدول زمان بندی آزمون شامل زمان شروع و پایان ثبت نام، تاریخ برگزاری دو آزمون شخصیت شناسی و تخصصی، اعلام نتایج مرحله غیرحضوری، تاریخ شروع مرحله حضوری و در نهایت اعلام اسامی برگزیدگان می باشد.
  •  بخش تعاریف و عناوین شغلی حاوی اطلاعاتی از قبیل کد شغل، عنوان شغلی و یک تعریف مختصر از هر یک از مشاغل می باشد. هر یک از داوطلبان مجاز به انتخاب حداکثر دو دسته و از هر دسته نهایتا چهار عنوان شغلی، برای ثبت نام و شرکت در آزمون می باشند.
  • مواد آزمون (آزمون استخدامی بخش خصوصی در مرحله غیرحضوری شامل سه بخش آزمون های شخصیت شناسی، دانش و مهارت های عمومی و تخصصی می باشد.)
  • لیست شرکت های دانش بنیان و خلاق، شهرک های صنعتی و همچنین پارک های علم و فناوری کشور
  • در یک پیوست نیز لیست شرکت هایی که از گذشته تا کنون متقاضی آزمون استخدامی بخش خصوصی بوده اند، به همراه کد و عناوین شغلی انتخابی آن ها، به صورت جداولی در دفترچه ارائه شده اند.
  • بخش آخر هم مربوط به قانون کار که شامل یک سری اصول کلی و تعاریف مرتبط با آن می باشد.

درباره هر یک از موارد فوق، توضیحات کاملی در دفترچه ثبت نام آزمون ارائه شده است. پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و کسب اطمینان از داشتن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 می توانید به سامانه نام نویسی این آزمون مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از موضوعات مذکور و همچنین آشنایی با مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99، روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی