تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

تحصیل در مدارس برتر کشور از جمله دغدغه های دانش آموزان و والدین آن ها می باشد چرا که این مدارس می توانند به دلیل برخورداری از امکانات ویژه، بستر آموزشی مناسبی را برای دانش آموزان ایجاد کرده و موجبات شکوفایی استعداد آن ها را فراهم سازند. از همین رو، دانش آموزان ممتاز و واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 می توانند با داشتن سوابق تحصیلی بهتر و کسب حدنصاب نمره در صورت برگزاری آزمون، تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند.

صدور دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مشروط به برگزاری آزمون ورودی آن می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی تا سال 97 از طریق برگزاری آزمون ورودی انجام می شد و داوطلبان می بایست در موعد مقرر با مراجعه به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام می رساندند. اما پس از آن وزارت آموزش و پرورش شیوه پذیرش دانش آموزان در این پایه را تغییر داد و پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم این مدارس بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت گرفت.

با توجه به این که در سال گذشته نیز آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار نشد، انتظار می رود امسال نیز پذیرش دانش آموزان با توجه به سوابق تحصیلی آن ها صورت بگیرد که در این صورت، دفترچه ای برای آن منتشر نخواهد شد. این دفترچه با هدف ارائه نکات مهم پیرامون ثبت نام و برگزاری آزمون ورودی منتشر می شد که در صورت نام نویسی حضوری دیگر نیازی به صدور این دفترچه نمی باشد.

از آن جایی که در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401 مشخص نشده است؛ از همین رو توصیه می کنیم ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی همراهی نمایید تا از آخرین اخبار پیرامون ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مطلع گردید.

توجه داشته باشید که در صورت برگزاری آزمون برای پایه ششم مدارس نمونه دولتی، لینک دانلود دفترچه آن در این مقاله ارائه خواهد شد. شما همراهان گرامی ایران مشاوره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون حذف آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول 

1- چه زمانی برای دفترچه به سایت مراجعه کنم؟

در صورتی که آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار شود، دفترچه مربوطه معمولا همزمان با آغاز ثبت نام و یا چند روز پیش از آن منتشر می شود.

2- از کجا می توانم دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه ششم را تهیه کنم؟

در صورت برگزاری آزمون ورودی، دفترچه آن از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان به نشانی hoosh.medu.ir قابل دریافت خواهد بود.

3- چگونه می توانم از زمان دقیق انتشار دفترچه و آغاز نام نویسی مدارس نمونه دولتی پایه ششم مطلع شوم؟

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره از تمامی اخبار مرتبط با ثبت نام این مدارس مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد