9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه نمونه دولتی دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1402 - 1403
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1402 – 1403

تحصیل در مدارس برتر کشور از جمله دغدغه های دانش آموزان و والدین آن ها می باشد چرا که این مدارس می توانند به دلیل برخورداری از امکانات ویژه، بستر آموزشی مناسبی را برای دانش آموزان ایجاد کرده و موجبات شکوفایی استعداد آن ها را فراهم سازند. از همین رو، دانش آموزان ممتاز و واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند با داشتن سوابق تحصیلی بهتر و کسب حدنصاب نمره در صورت برگزاری آزمون، تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند.

صدور دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مشروط به برگزاری آزمون ورودی آن می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1402 – 1403

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی تا سال 97 از طریق برگزاری آزمون ورودی انجام می شد و داوطلبان می بایست در موعد مقرر با مراجعه به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام می رساندند. اما پس از آن وزارت آموزش و پرورش شیوه پذیرش دانش آموزان در این پایه را تغییر داد و پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم این مدارس بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت گرفت.

با توجه به این که در سال گذشته نیز آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار نشد، انتظار می رود امسال نیز پذیرش دانش آموزان با توجه به سوابق تحصیلی آن ها صورت بگیرد که در این صورت، دفترچه ای برای آن منتشر نخواهد شد. این دفترچه با هدف ارائه نکات مهم پیرامون ثبت نام و برگزاری آزمون ورودی منتشر می شد که با نام نویسی حضوری دیگر نیازی به صدور این دفترچه نمی باشد.

از آن جایی که در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1402 – 1403 مشخص نشده است؛ از همین رو توصیه می کنیم ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی همراهی نمایید تا از آخرین اخبار پیرامون ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مطلع گردید.

توجه داشته باشید که در صورت برگزاری آزمون برای پایه ششم مدارس نمونه دولتی، لینک دانلود دفترچه آن در این مقاله ارائه خواهد شد. شما همراهان گرامی ایران مشاوره می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون حذف آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول 

1- چه زمانی برای دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به سایت مراجعه کنیم؟

در صورتی که آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار شود، دفترچه مربوطه معمولا همزمان با آغاز ثبت نام و یا چند روز پیش از آن منتشر می شود.

2- از کجا می توان دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه ششم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ را تهیه کرد؟

در صورت برگزاری آزمون ورودی، دفترچه آن از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان به نشانی hoosh.medu.ir قابل دریافت خواهد بود.

3- چگونه می توان از زمان دقیق انتشار دفترچه و آغاز نام نویسی مدارس نمونه دولتی پایه ششم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ مطلع شد؟

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره از تمامی اخبار مرتبط با ثبت نام این مدارس مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد