خانه نمونه دولتی دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

 دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1403 - 1404

تحصیل در مدارس برتر کشور از جمله دغدغه های دانش آموزان و والدین آن ها می باشد چرا که این مدارس می توانند به دلیل برخورداری از امکانات ویژه، بستر آموزشی مناسبی را برای دانش آموزان ایجاد کرده و موجبات شکوفایی استعداد آن ها را فراهم سازند. از همین رو، دانش آموزان ممتاز و واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند با داشتن سوابق تحصیلی بهتر و کسب حد نصاب نمره در صورت برگزاری آزمون، تحصیلات خود را در این مدارس ادامه دهند.

صدور دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مشروط به برگزاری آزمون ورودی آن می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1403 – 1404

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی تا سال 97 از طریق برگزاری آزمون ورودی انجام می شد و داوطلبان می بایست در موعد مقرر با مراجعه به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام می رساندند. اما پس از آن وزارت آموزش و پرورش شیوه پذیرش دانش آموزان در این پایه را تغییر داد و پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم این مدارس بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت گرفت.

بنابراین دفترچه ای برای آزمون نمونه ششم به هفتم منتشر نخواهد شد. از آن جایی که در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ مشخص نشده است؛ از همین رو توصیه می کنیم ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی همراهی نمایید تا از آخرین اخبار پیرامون ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مطلع گردید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی برای دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ به سایت مراجعه کنیم؟

در صورتی که آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار شود، دفترچه مربوطه معمولا همزمان با آغاز ثبت نام و یا چند روز پیش از آن منتشر می شود.

2- از کجا می توان دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه ششم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ را تهیه کرد؟

در صورت برگزاری آزمون ورودی، دفترچه آن از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان به نشانی hoosh.medu.ir قابل دریافت خواهد بود.

3- چگونه می توان از زمان دقیق انتشار دفترچه و آغاز نام نویسی مدارس نمونه دولتی پایه ششم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ مطلع شد؟

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره از تمامی اخبار مرتبط با ثبت نام این مدارس مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد