تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز خود را در بخش های مختلف (غیر از هیات علمی) از طریق آزمون کتبی و برای برخی از مشاغل همراه با مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، به صورت پیمانی استخدام می نمایند.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، می بایست در زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از واریز هزینه، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین مربوط به نام نویسی و برگزاری آزمون، در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

(برای دانلود دفترچه، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

پیش از آن که هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 انجام دهید، لازم است از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و ضوابط آن مطلع شوید. هر آنچه نیاز است درمورد ثبت نام آزمون و شرایط آن بدانید در دفترچه ثبت نام قید شده است. به دلیل این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی از احراز شرایط مندرج در دفترچه مطمئن شوید و سپس هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.

از طرفی با توجه به این که پس از برگزاری آزمون مدارک پذیرفته شدگان مورد بررسی قرار می گیرد و در بسیاری از مشاغل، داوطلبان برای حضور در مصاحبه حضوری دعوت می شوند، چنانچه به هر دلیل دارای شرایط تعیین شده توسط هر موسسه در بخش “شرایط اختصاصی” نباشند، از حضور در دیگر مراحل استخدام محروم شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بنابراین متقاضیان بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 دریافت کرده و سپس با دقت مطالعه نمایند تا در دیگر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند.

تا کنون زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 مشخص نشده است اما با توجه به دوره گذشته که نسخه پی دی اف دفترچه نام نویسی آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تاریخ 15 دی ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت، احتمال اینکه در سال جاری در زمان مشابه باشد، زیاد است.

همچنین ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته باشید و از به روز ترین اخبار در این زمینه اطلاع یابید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

همان طور که اشاره شد، دفترچه مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر گشته است. داوطلبان می توانند به صفحه اصلی سایت مذکور مراجعه کنند و پس از انتخاب گزینه آزمون استخدامی از سمت راست صفحه و همچنین ورود به پنجره جدید، از بخش اخبار و اطلاعیه بر لینک مربوط به دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 کلیک نمایند تا دفترچه ثبت نام قابل دریافت شود.

دفترچه سال 1401 هنوز منتشر نشده است، شما می توانید با بررسی دفترچه سال گذشته با مندرجات این فایل راهنما آشنا شوید. لینک دانلود دفترچه سال جاری نیز در زمان انتشار آن از طریق جدول زیر قابل دسترسی خواهد بود.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

(برای دانلود دفترچه، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

بنا بر آنچه در بخش قبل بیان شد، تمامی شرایط و مقررات ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دفترچه راهنمای ثبت نام آن اعلام شده است. محتویات دفترچه فوق عبارت اند از:

در بخشی از دفترچه که مربوط به نام موسسات و مشاغل مورد نیاز آن ها می باشد، برای هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 یک سری شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده است و تنها داوطلبان واجد شرایط، مجاز به ثبت نام و انتخاب کد شغل محل مربوطه می باشند. بعد از ثبت نام، داوطلبان می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 در زمان مقرر، نسبت به شرکت در جلسه آزمون اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟

در حال حاضر تاریخی مبنی بر زمان دقیق این فرآیند اعلام نشده است اما شما می توانید با عضویت در کانال آزمون های استخدامی ایران مشاوره در اسرع وقت از اخبار مربوطه مطلع شوید.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 را چگونه می توان دریافت نمود؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد که لینک دانلود آن در این مقاله نیز قرار داده شده است.

3- فرآیند ثبت نام دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 از طریق کدام سایت انجام می شود؟

سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی