تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا سمپاد که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان فعالیت می کنند، هر ساله در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق آزمون ورودی، دانش آموزان پر تلاش را جذب می کنند. در نتیجه، داوطلبان در صورت تمایل و دارا بودن شرایط لازم می توانند به صورت اینترنتی ثبت نام خود را در این آزمون انجام دهند.

بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها اطلاعی از جزئیات ثبت نام تیزهوشان ششم 1400 – 1401 ندارند. به همین دلیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با انتشار دفترچه ای جامع تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، شرایط، مدارک مورد نیاز، مراحل و سایر موارد لازم را جهت ثبت نام مشخص می کند.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

دانلود دستورالعمل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

(در صورت انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه راهنمای نام نویسی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

کسانی که می خواهند فرآیند ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 برای تحصیل در پایه هفتم را آغاز کنند، می بایست ابتدا با مطالعه و بررسی دفترچه راهنمای نام نویسی از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آگاه شوند، سپس در مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 که از سوی سایت مربوطه تعیین می گردد، اقدامات لازم را به انجام برسانند.

مطالعه دفترچه از آن جهت اهمیت دارد که علاوه بر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 و سایر جزئیات مربوط به امتحان ششم به هفتم شرح داده شده است.

نسخه pdf دستور العمل یا ابلاغیه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم که شامل جزئیات نام نویسی و برگزاری می شود، در تاریخ 20 اسفند ماه 99 از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. در صورت انتشار نسخه pdf دفترچه راهنما ثبت نام از طریق سایت ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir لینک دانلود آن در این مطلب قرار خواهد گرفت.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

جذب دانش آموز برای تحصیل در مدارس تیزهوشان، مطابق با شرایط ذکر شده در دفترچه انجام می گیرد. بنابراین به داوطلبان توصیه می شود پس از مطالعه کامل دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم 1400 – 1401 و اطلاع از تمام جزئیات لازم، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

البته همان طور که ذکر شد، در دفترچه نام نویسی آزمون تیزهوشان جزئیاتی مانند ضوابط و شرایط پذیرش دانش آموز، مراحل ثبت نام، زمان توزیع کارت ورود به جلسه و جزئیات زمانی برگزاری آزمون، مواد امتحان و سایر موارد مربوطه ذکر شده است. بنابراین توصیه می شود قبل از انجام هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون مذکور، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آن را فراموش نکنید.

توجه نمایید که این دفترچه از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قابل دریافت است که بعد از انتشار آن برای سال تحصیلی 1400 – 1401، لینک دانلود نسخه پی دی اف آن در جدول ذیل قرار داده خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

دانلود دستورالعمل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 

(در صورت انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

پس از مطالعه دفترچه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401، داوطلبان باید با استفاده از نام کاربری و رمز ورود همگام خود وارد سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شوند. سپس با دریافت فرم ثبت نام، اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود را در آن درج نمایند.

پس از تکمیل فرم مذکور و الصاق یک قطعه عکس 4*3 در محل مشخص شده، متقاضی باید هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 1400 – 1401 را توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کند و در پایان مراحل نام نویسی و تایید نهایی، از فرم ثبت نام و کد پیگیری ارائه شده توسط سامانه پرینت تهیه نماید. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت کد پیگیری، ثبت نام دانش آموز ناقص خواهد ماند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام در دسترس نمی باشد.

2- دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را چگونه می توان دریافت نمود؟

این دفترچه از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر می شود که لینک دانلود آن در این مقاله نیز قرار داده شده است.

3- دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه حاوی اطلاعاتی مانند مراحل و هزینه ثبت نام، زمان برگزاری، شرایط و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره