تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401
دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تامین نیروی انسانی متخصص و متعهد در مقطع دکتری تخصصی (ph.D) و دکتری پژوهشی علوم پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. کسب اطلاع در خصوص تمامی جزئیات مربوط به این آزمون، یکی از اقدامات اصلی و ضروری پیش از اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و انجام نام نویسی می باشد. هر آن چه که متقاضیان می بایست در رابطه با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و ضوابط پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه ها از آن مطلع باشند در قالب یک دفترچه منتشر شده و همزمان با شروع نام نویسی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان دارای مدرک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

همان طور که گفته شد، متقضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت می بایست از شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 به طور کامل اگاهی یابند. این شرایط به همراه سایر جزئیات مربوط به ثبت نام و اجرای آزمون در دفترچه راهنمای آن بیان شده اند. این دفترچه به طور همزمان با آغاز مهلت نام نویسی در روز 12 اسفند ماه 99 منتشر گشت.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

با توجه به اینترنتی بودن فرآیند ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، دفترچه راهنمای مربوطه نیز به صورت الکترونیکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir منتشر می گردد. داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 به سامانه نام برده مراجعه نموده و این دفترچه را دریافت نمایند. همچنین لینک مربوط به دانلود پی دی اف دفترچه مذکور را در جدول زیر قرار داده ایم که می توانید مورد استفاده قرار دهید.

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت شامل اطلاعات جامعی در زمینه تمامی امور مربوط به این آزمون می باشد که موارد مندرج در ان به شرح لیست زیر می باشند.

  • ضوابط و شرایط ثبت نام
  • سهمیه های مختلف
  • مدارک مورد نیاز برای نام نویسی
  • زمان بندی اجرای آزمون
  • شرایط خاص برخی از رشته ها و دانشگاه ها
  • اطلاعات مربوط به گواهی مدارک زبان انگلیسی
  • منابع آزمون
  • فرم پیش نویس ثبت نام
  • و…

در دفترچه ثبت نام این آزمون به ضرورت کامل بودن مدارک مورد نیاز داوطلبان اشاره شده است. پس از مطالعه و بررسی کامل این دفترچه، می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 و ثبت اطلاعات خود در سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عناوین ذکر شده، بر روی لینک های مربوطه کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام ازمون دکتری وزارت بهداشت 1400 چه زمانی منتشر می گردد؟

این دفترچه همزمان با شروع نام نویسی در 12 اسفند ماه 99 منتشر می شود.

2- در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت چه اطلاعاتی درج می گردد؟

این دفترچه شامل تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آزمون مذکور از جمله شرایط، هزینه، زمان و نحوه ثبت نام، زمان برگزاری، رشته های ارئه شده و... می باشد.

3- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی کدام سایت منتشر می شود؟

دفترچه مذکور در موعد مقرر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری