خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد ایلام – مجتمع مادران ۱۴۰۲

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد ایلام – مجتمع مادران ۱۴۰۲

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد ایلام - مجتمع مادران ۱۴۰۲

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می شود. این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور رشته هایی در مقاطع تحصیلی مختلف اعم از کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه داده است.

برای دست یابی به رشته های بدون کنکور مقاطع مذکور، افراد باید دفترچه ثبت نام آن ها را مطالعه نمایند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1402 همزمان با آغاز نام نویسی بر روی سایت azmoon.org قابل دریافت است که البته از طریق لینک مربوطه نیز می توان آن را دریافت کرد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه انجام می شود.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد بندر ایلام – مجتمع مادران ۱۴۰۲

کسانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 را دارند، می توانند در زمان مقرر نسبت به انجام این امر اقدام نمایند. لیست رشته های بدون کنکور سال 1402 از طریق دفترچه هر یک از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) منتشر می شود. در ادامه متن، رشته های دانشگاه آزاد واحد بندر ایلام – مجتمع مادران مهر ماه ۱۴۰۲ است که احتمال تغییر آن برای بهمن ماه وجود دارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد ایلام – مجتمع مادران 1402
کارشناسی پیوسته
روان شناسیحسابداریمهندسی کامپیوترمهندسی معماری

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد بندر ایلام – مجتمع مادران ۱۴۰۲

برای اطلاع رسانی راجب شرایط و ضوابط، لیست رشته ها، دانشگاه ها و… دانشگاه آزاد به ازای هر مقطع تحصیلی یک دفترچه منتشر می کند. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 ضمن مطالعه فایل دفترچه مربوط به مقطع مورد نظر، باید لیست رشته ها را یادداشت نمایند تا در زمان نام نویسی آن ها را در فرم انتخاب رشته وارد نمایند.

فایل دفترچه همزمان با آغاز ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org منتشر می شود. لازم به ذکر است که از طریق لینک های موجود در مطلب دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد نیز می توانید فایل هر یک از دفترچه های مورد نظر خود را دانلود کنید.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره