خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور عنبر آباد 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور عنبر آباد 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور عنبر آباد
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور عنبر آباد 1401

همانطور که می دانید موفقیت در کنکور سراسری، تلاش و پشتکار زیادی را می طلبد؛ اما به هر حال ممکن است داوطلبان علی رغم زحماتی که کشیده اند بازهم نتوانند در سر جلسه آزمون نتیجه دلخواه را کسب نمایند. خوشبختانه برای رفع این مشکل دانشگاه های متعددی به صورت بدون کنکور نیز دانشجو می پذیرند؛ از جمله دانشگاه پیام نور.

لازم به ذکر است که هر ساله رشته های دارای پذیرش از طریق دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 مشخص می گردند و داوطلبان ثبت نام دانشگاه پیام نور می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به نام نویسی نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد عنبر آباد 1401

از مهم ترین دغدغه های متقاضیان، می توان به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در هر شهر و واحد دانشگاهی اشاره کرد. عناوین رشته ها از طریق دفترچه سازمان سنجش مشخص گردیده است و در صورتی که داوطلبان تمایل به ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 داشته باشند، این فرآیند صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

دانشگاه پیام نور واحد عنبر آباد برای مهرماه 1401، پذیرش دانشجو نداشته است. البته ممکن است در نیمسال دوم اقدام به نام نویسی دانشجویان نماید که در این صورت مقاله به روز خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد عنبر آباد 1401

احتمالا پس از اطلاع از رشته های ارائه شده دانشگاه پیام نور، برای داوطلبان ابهامات دیگری مانند ظرفیت پذیرش رشته ها، شرایط اختصاصی، نکات مربوط به وضعیت نظام وظیفه و… ایجاد شود. پاسخ تمامی این موارد در دفترچه منتشر شده توسط سایت سازمان سنجش موجود می باشد و به همین منظور به تمامی داوطلبان توصیه می شود تا این دفترچه را مطالعه نمایند.

لینک دانلود PDF تمامی دفترچه ها در جدول زیر قرار گرفته است. دفترچه بدون کنکور (لینک در ردیف اول جدول) شامل تمامی دوره های بدون آزمون در دانشگاه های سراسری، پیام نور و غیر انتفاعی است. دفترچه های مخصوص به هر گروه آزمایشی (لینک در ردیف دوم و سوم جدول) نیز شامل رشته های با کنکور و بدون کنکور مختص به همان گروه می باشد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد عنبر آباد 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره