تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 98
زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بسیار متعدد و متنوع هستند و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می توانند بدون شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و براساس سوابق تحصیلی خود وارد رشته های بدون کنکور این دانشگاه شوند. پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، دانشگاه قبولی داوطلبان مشخص خواهد شد و می توانند از نیمسال دوم تحصیلی (ترم بهمن) وارد دانشگاه شوند. پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دیگر نیازی به گذراندن دروس ترم اول ندارند ، زیرا این دروس را با پذیرفته شدن در آزمون پاس کرده اند و در هنگام ورود به دانشگاه ، دانشجوی ترم دوم محسوب خواهند شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 می بایست  به سایت سنجش مراجعه کنید.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 آذر ماه برگزار می شود و پذیرفته شدگان از بهمن ماه مشغول به تحصیل می شوند ، بنابراین نتایج آزمون تا اوایل بهمن ماه اعلام می شود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سنجش و وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، کارنامه خود را دریافت نمایند. چنانچه پس از اعلام نتایج ، داوطلبان در بین پذیرفته شدگان باشند باید به همراه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری در واحد دانشگاهی پذیرفته شده اقدام نمایند.

جدول زمان بندی آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97

موضوع  تاریخ
زمان ثبت نام 97/07/29 الی 97/08/06
دریافت کارت ورود به جلسه 97/09/21 الی 97/09/22
زمان برگزاری آزمون جمعه 97/09/23
زمان اعلام نتایج نهایی دهه اول بهمن ماه 97

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

جهت مشاهده نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بایستی به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید. سپس به ترتیب مراحل زیر می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید:

  • کلیک بر روی گزینه « پیام نور » در منوی قرار داده در سمت راست سایت

  • انتخاب عبارت « اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 »

  • حال می توانید با یکی از روش های زیر کارنامه خود را دریافت نمایید:

چنانچه شماره پرونده خود را فراموش یا گم کرده اید می توانید از طریق روش اول و شماره داوطلبی ، از نتیجه آزمون خود آگاه شوید. همچنین می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، درخواستی مبنی بر بازیابی شماره پرونده ثبت کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش بر روی لینک کلیک کنید.

تاثیر معدل در پذیرش آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

داوطلبان برای پذیرش در دوره ها کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ، باید علاوه بر کسب حدنصاب لازم در آزمون معدل لازم را نیز داشته باشند. به عبارت دیگر معدل کل دوره کارشناسی داوطلبان به میزان 20 درصد در پذیرش آن ها موثر خواهد بود و 80 درصد مابقی مربوط به نمره کسب شده در آزمون می باشد. البته برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ناپیوسته ، میانگین معدل کارشناسی ، حاصل میانگین معدل دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد. و در صورت مغایرت معدل واقعی داوطلب با معدل های درج شده در فرم ثبت نام ، از ثبت نام او ممانعت می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره