سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در دو روز متوالی 14 و 15 تیر ماه با بیش از 75 هزار نفر در دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار شد. داوطلبان کلیه رشته ها 160 دقیقه برای پاسخگویی به سوالات فرصت داشتند و هیچ داوطلبی 90 دقیقه اول و 15 دقیقه انتهای زمان آزمون، حق خروج از جلسه آزمون را نداشتند. پس از اتمام زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مشاوران مرکز با تماس های مکرری از سوی داوطلبان شرکت کننده در آزمون مواجه شدند که خواستار اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بودند به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 اختصاص دهیم و در آن به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 و همچنین زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا اطلاعات لازم را کسب کنید. چنانچه در پایان باز هم سوال یا ابهامی باقی ماند می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند.

همزمان با اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی سایت سنجش مرکز آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir قرار می گیرد. برای مشاهده نتایج، پس از مراجعه به سایت مذکور از منوی سمت راست گزینه ” کارشناسی ارشد ” را انتخاب کنید. پس از باز شدن زیر منوی کارشناسی ارشد، گزینه ” ارشد ” را انتخاب کنید. سپس در صفحه ای که در سمت چپ صفحه باز می شود گزینه ” نتیجه اولیه ” را انتخاب کنید. پس از آن صفحه ای باز می شود که می بایست کد ملی و کد رهگیری که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید را در فیلد مربوطه وارد کنید و با کلیک بر روی گزینه ” جستجو ” کارنامه خود را مشاهده نمایید. در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیز لازم به ذکر است که چون آزمون در تیر ماه برگزار شده و حدودا یک ماه زمان برای اعلام نتایج نیاز است، پس نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیمه اول مرداد ماه اعلام خواهد شد البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 را در همین صفحه درج خواهیم کرد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوط بهاعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 باشید.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

طبق اطلاعاتی که در دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 درج شده، نتایج آزمون 31 تیر ماه منتشر خواهد شد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیز از 1 مرداد آغاز و تا 14 مرداد ماه ادامه خواهد یافت. البته امکان تغییر این تاریخ ها وجود دارد. بنابراین چنانچه تاریخ اعلام نتایج و انتخاب رشته تغییر یابد حتما در سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. جهت انجام انتخاب رشته می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنید. با وارد کردن کد رهگیری امکان ورود شما به سامانه امکان پذیر خواهد شد و شما پس از ورود به سامانه می توانید رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب و وارد سامانه نمایید. نکته مهم این است که پس از اتمام انتخاب رشته محل های مورد نظر خود بایستی حتما بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید در غیر این صورت انتخاب رشته شما ثبت و نهایی نخواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید