دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

داوطلبانی که ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خود را در این آزمون انجام داده و در آن شرکت کرده اند، مدتی پس از زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت مشتاقانه اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج را دنبال کرده تا بتوانند به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بپردازند. کارنامه اولیه تمامی داوطلبان در زمان مقرر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد که داوطلبان با وارد نمودن کد رهگیری، قادر خواهند بود کارنامه نتایج خود را ملاحظه نمایند. این کارنامه نشان دهنده وضعیت علمی داوطلب از جمله نمره کتبی آزمون می باشد. افراد پس از مشاهده کارنامه خود متوجه خواهند شد که در چه دوره هایی مجاز شده اند و امکان انتخاب رشته خواهند داشت.

همزمان با اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

با آغاز سال 99 به دلیل بیماری ناشی از ویروس کرونا، وزارت بهداشت درمان و آموزش کشور برای مساعدت به داوطلبان، زمان برگزاری آزمون را تقریبا یک ماه به تعویق انداخت. به دنبال همین موضوع، تمامی فرآیند های اجرایی آن، از جمله زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 نیز با تغییر مواجه شده است.

مطابق آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت 99، در روز یکشنبه مورخ 30 شهریور ماه، بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد از به روز ترین اطلاعات از جمله زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و … در اسرع وقت آگاه شوید.

نحوه دریافت نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

کارنامه علمی مرحله اول تمامی داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده اند، به همراه اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آن ها در زمان مقرر در سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود لذا داوطلبان برای دریافت آن باید به این سامانه مراجعه نمایند. مراحل گام به گام دریافت نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد که با انتشار کارنامه، راهنمای تصویری آن نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

  • در ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir وارد شوید. 
  • از منوی فعال سمت راست گزینه “کارشناسی ارشد – ارشد” را انتخاب نمایید.
  • با ورود به صفحه جدید بر روی گزینه “دریافت کارنامه علمی – مشاهده پاسخنامه” کلیک نمایید. در این هنگام به صفحه ای هدایت خواهید شد که مجددا می بایست همین گزینه را بفشارید.
  • حال کد رهگیری خود را وارد کرده تا بتوانید وارد صفحه خود شده و کارنامه را دریافت نمایید.

در صورتی که در هنگام دریافت کارنامه با مشکلی مواجه شدید یا به علت عدم دسترسی به کد رهگیری خود قادر به مشاهده نتایج آزمون نیستید، می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مجری برگزاری آزمون های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) در رشته های گروه پزشکی می باشد. با توجه به حساسیت این مقاطع تحصیلی تمامی فرآیند های آزمون با نهایت دقت اجرا می شود. اما ممکن است در موارد معدودی خطا یا اشتباهی در مرحله ای از گزینش داوطلبان رخ دهد که در این صورت داوطلبان می توانند نسبت به اعلام اعتراض خود اقدام نمایند.

داوطلبان برای ثبت اعتراضات خود می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کرده و از بخش “تماس با ما” اطلاعات خواسته شده را وارد کنند. سپس متن اعتراض خود را به صورت منطقی بیان نمایند و دکمه ارسال را بفشارند.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، بعد از اعلام نتایج اولیه آغاز می شود که داوطلبان واجد شرایط در صورت مجاز شدن و کسب رتبه لازم می توانند با توجه به زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نسبت به انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

برای این کار داوطلبان می بایست ابتدا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را دانلود نمایند و با آگاهی کامل از لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، گزینش خود را انجام دهند. متقاضیان دارای سهمیه که تمایل دارند از میزان تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 اطلاع یابند می توانند با کلیک بر روی لینک مربوطه، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای سال 99 در چه تاریخی اعلام می گردد؟

نتایج ارشد وزارت بهداشت برای سال 99 در روز یکشنبه مورخ 30 شهریور ماه، بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد.

2- داوطلبان چگونه می توانند به نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعتراض نمایند؟

برای ثبت اعتراضات خود می بایست طبق مراحل ذکر شده در این مقاله، می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کرد.

3- کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل چه اطلاعاتی می شود؟

این کارنامه نشان دهنده وضعیت علمی داوطلب و اطلاعاتی از قبیل نمره کتبی آزمون و مجاز بودن یا نبودن او جهت انتخاب رشته می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد