تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

داوطلبانی که ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 را به انجام رسانده اند و در جلسه آزمون حاضر شده اند، مدتی پس از زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج هستند تا بتوانند به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 بپردازند.

کارنامه اولیه تمامی متقاضیان در زمان مقرر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد که داوطلبان با وارد نمودن کد رهگیری، قادر خواهند بود نتایج خود را ملاحظه نمایند. این کارنامه نشان دهنده وضعیت علمی فرد از جمله نمره کتبی آزمون می باشد. همچنین افراد پس از مشاهده کارنامه خود متوجه خواهند شد که در چه دوره هایی مجاز شده اند و امکان انتخاب رشته خواهند داشت.

همزمان با اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

همان طور که می دانید، داوطلبان پس از ثبت نام و شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت می بایست از با دریافت کارنامه خود از وضعیت مجاز بودن جهت انجام انتخاب رشته آگاه شوند که این نتایج اولیه به صورت الکترونیکی از طریق سایت sanjeshp.ir قابل دریافت می باشد.

مطابق آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی، نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400 در تاریخ 31 مرداد ماه بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد از به روز ترین اطلاعات از جمله زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و … در اسرع وقت آگاه شوید.

نحوه دریافت نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

کارنامه علمی مرحله اول تمامی متقاضیانی که در آزمون شرکت کرده اند، به همراه اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آن ها در در تاریخ مشخصی از طریق سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود لذا داوطلبان برای دریافت آن باید به این سامانه مراجعه نمایند. مراحل گام به گام دریافت نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 به شرح زیر می باشد که با انتشار کارنامه، راهنمای تصویری آن نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

  • در ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir وارد شوید. 
  • از منوی فعال سمت راست گزینه “کارشناسی ارشد – ارشد” را انتخاب نمایید.
  • با ورود به صفحه جدید بر روی عبارت “دریافت کارنامه علمی – مشاهده پاسخنامه” کلیک کنید. در این هنگام به صفحه ای هدایت خواهید شد که مجددا می بایست همین گزینه را بفشارید.
  • حال کد رهگیری خود را وارد نموده تا بتوانید وارد صفحه خود شده و کارنامه را دریافت نمایید.

در صورتی که در هنگام دریافت کارنامه با مشکلی مواجه شدید یا به علت عدم دسترسی به کد رهگیری خود قادر به مشاهده نتایج آزمون نیستید، می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.

اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مجری برگزاری آزمون های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) در رشته های گروه پزشکی می باشد. با توجه به حساسیت این مقاطع تحصیلی تمامی فرآیند های آزمون با نهایت دقت اجرا می شود. اما ممکن است در موارد معدودی خطا یا اشتباهی در مرحله ای از گزینش داوطلبان رخ دهد که در این صورت داوطلبان می توانند نسبت به اعلام اعتراض خود اقدام نمایند.

افراد برای ثبت اعتراضات خود می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کرده و از بخش “تماس با ما” اطلاعات خواسته شده را وارد کنند. سپس متن اعتراض خود را به صورت منطقی بیان نمایند و دکمه ارسال را بفشارند.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400، بعد از اعلام نتایج اولیه آغاز می شود که متقاضیان واجد شرایط در صورت مجاز شدن و کسب رتبه لازم می توانند با توجه به زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 نسبت به انتخاب رشته در سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

برای این کار داوطلبان می بایست ابتدا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 را دانلود کنند و با آگاهی کامل از لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، گزینش خود را انجام دهند. همچنین افراد دارای سهمیه که تمایل دارند از میزان تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 اطلاع یابند، می توانند با کلیک بر روی لینک مربوطه، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای سال 1400 در چه تاریخی اعلام می گردد؟

نتایج ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 31 مرداد ماه 1400 در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

2- داوطلبان چگونه می توانند به نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 اعتراض نمایند؟

برای ثبت اعتراضات افراد بایستی طبق مراحل ذکر شده در این مقاله، به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

3- کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 شامل چه اطلاعاتی می شود؟

این کارنامه نشان دهنده وضعیت علمی داوطلب و اطلاعاتی از قبیل نمره کتبی آزمون و مجاز بودن یا نبودن او جهت انتخاب رشته می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد