تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تاریخ اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی 98
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با برگزاری آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 98 در 27 و 28 تیرماه سال جاری ، قبل از انتخاب رشته محل ، برای آگاهی داوطلب از وضعیت علمی خود ، کارنامه اولیه که حائز نمره کتبی آزمون می باشد در نیمه دوم مرداد ماه منتشر می شود.

کارنامه اولیه تمامی داوطلبان در زمان مقرر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار خواهد گرفت که داوطلبان با وارد نمودن کد رهگیری ، قادر خواهند بود کارنامه نتایج خود را ملاحظه نمایند. آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب علمی لازم را کسب کرده اند بر اساس نمره اکتسابی به تعداد چند برابر ظرفیت مجاز به انتخاب رشته خواهند شد. 

همزمان با اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

با آغاز سال 98 به دلیل جاری شدن سیل در برخی از مناطق کشور ، وزارت بهداشت درمان و آموزش کشور برای مساعدت به داوطلبانی که از مناطق سیل زده در این آزمون شرکت کرده اند زمان برگزاری آزمون را (تقریبا یک ماه) به تعویق انداخت. به دنبال همین موضوع ، تمامی فرآیند های اجرایی آزمون با تغییر مواجه شده است .

بر اساس جدول زمان بندی منتشر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی ، کارنامه اولیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 98 در روز شنبه 19 مرداد ماه در سایت رسمی این سازمان منتشر می شود و داوطلبان بعد از مشاهده آن ، چنان چه حد نصاب علمی لازم را برای انتخاب رشته در دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد به دست آورده باشند نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

کارنامه علمی مرحله اول تمامی داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده اند به همراه اسامی دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آن ها در 19 مرداد ماه در سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود لذا داوطلبان برای دریافت آن باید به این سامانه مراجعه نمایند. مراحل گام به گام دریافت نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد که با انتشار کارنامه راهنمای تصویری آن نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir 

از منوی فعال سمت راست گزینه “کارشناسی ارشد – ارشد” را انتخاب نمایید.

با ورود به صفحه جدید بر روی گزینه “دریافت کارنامه علمی – مشاهده پاسخنامه” کلیک نمایید. در این هنگام به صفحه ای هدایت خواهید شد که مجددا می بایست همین گزینه را فعال نمایید.

حال کد رهگیری خود را وارد کرده تا بتوانید وارد صفحه خود شده و کارنامه را دریافت نمایید.

در صورتی که در هنگام دریافت کارنامه با مشکلی مواجه شدید یا به علت عدم دسترسی به کد رهگیری خود قادر به مشاهده نتایج آزمون نیستید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مجری برگزاری آزمون های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی) در رشته های گروه پزشکی می باشد. با توجه به حساسیت این مقاطع تحصیلی تمامی فرآیند های آزمون با نهایت دقت اجرا می شود. اما ممکن است در موارد معدودی خطا یا اشتباهی در مرحله ای از گزینش داوطلبان رخ دهد که در این صورت داوطلبان می توانند نسبت به اعلام اعتراض خود اقدام نمایند.

داوطلبان برای ثبت اعتراضات خود می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه کرده و از بخش “تماس با ما” اطلاعات خواسته شده را وارد نمایند و با درج متن اعتراض منطقی خود ، آن را ارسال نمایند.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ، از روز شنبه 19 مرداد ماه آغاز و تا 10 صبح روز سه شنبه 22 مرداد ماه ادامه دارد. داوطلبان می بایست ابتدا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 را دانلود و مطالعه نمایند تا با آگاهی کامل نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. متقاضیان دارای سهمیه که تمایل دارند از میزان تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 اطلاع یابند می توانند با کلیک بر روی لینک مربوطه ، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره