تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

تاریخ انتشار نتیجه اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

هر ساله وزارت آموزش و پرورش به صورت هماهنگ با دیگر دستگاه های اجرایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می نماید. متقاضیان علاقه مند به حوزه تدریس طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری گزینش می گردند که نتایج آن ها تحت عناوین نتیجه اولیه و نهایی منتشر خواهد شد.

مرحله اول اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا دوماه پس از تاریخ برگزاری آزمون می باشد که به صورت چندبرابر ظرفیت بوده و نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد. در نهایت نتایج نهایی پذیرش یا عدم پذیرش این آزمون پس از برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 در اواخر خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان طور که بیان شد، پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش نیازمند کسب نمره قبولی در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه می باشد که بدون شک اطلاع از زمان اعلام نتایج این دو مرحله برای داوطلبان دارای اهمیت خواهد بود.

زمان اعلام نتایج اولیه

داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که تمامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارا هستند، می توانند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، با مراجعه به سامانه سازمان سنجش نام نویسی خود را انجام دهند. برای متقاضیانی که در جلسه آزمون شرکت می نمایند، حدود دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 کارنامه نتایج اولیه منتشر می گردد.

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 در اواخر خرداد ماه از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر خواهد شد اما در حال جاضر تاریخ دقیق آن مشخص نشده است. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مذکور می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

زمان اعلام نتایج نهایی

پس از عبور از مرحله آزمون کتبی و شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج نهایی فرا خواهد رسید. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 هنوز مشخص نمی باشد اما با توجه به اطلاعات زمانی سال های گذشته می توان گفت تقریبا سه ماه پس از انتشار نتایج اولیه، لیست نهایی پذیرفته شدگان از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در صورت انتشار هرگونه اطلاعیه در این زمینه مقاله پیش رو به روز رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در قسمت “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” بارگذاری خواهد شد. دریافت نتایج کاملا به صورت اینترنتی و با استفاده از اطلاعات ثبت نامی یا فردی صورت می پذیرد و داوطلبان می توانند مطابق مراحل زیر نتیجه عملکرد خود را مشاهده نمایند.

  • پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” را از منوی سمت راست انتخاب نمایید.
  • در این مرحله می بایست روی لینک فعال “کارنامه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 1401” کلیک کنید.
  • در صفحه پیش رو، یکی از دو روش زیر را جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش انتخاب نمایید.
  1. جستجو نتیجه با شماره پرونده: در این روش باید شماره پرونده، شماره شناسنامه و کد امنیتی را وارد نمایید.
  2. جستجو نتیجه با اطلاعات فردی: افرادی که شماره پرونده آن ها در دسترس نیست می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی، نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در بخش های مربوطه، به کارنامه خود دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است داوطلبانی که به نتیجه اعلام شده معترض هستند، می توانند از طریق سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش آموزش کشور، اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود را به ثبت برسانند. همچنین افرادی که اسامی آن ها تحت عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شود، می توانند پس از گذراندن دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش به مدت یک سال، فعالیت خود را در مدارس آغاز کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نمی باشد اما احتمالا در اواخر خرداد ماه این نتایج در اختیار داوطلبان قرار گیرد.

2- نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه صورت می باشد؟

جواب اولیه و نهایی این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

3- برای دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه اطلاعاتی نیز داریم؟

برای دسترسی به نتیجه آزمون نیاز به اطلاعات ثبت نامی و فردی می باشد که در متن مقاله به طور دقیق به آن ها اشاره شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی