تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / انتخاب رشته / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

زمان انتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 99
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله افراد زیادی تمایل به شرکت در آزمون دکترای تخصصی را داشته و به همین منظور در آزمونی که اسفند ماه برگزار می شود ، شرکت می کنند. پس از برگزاری این آزمون نتایج اولیه آن از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده است. تمامی داوطلبان جهت مشاهده وضعیت مجاز یا غیر مجاز بودن خود به انتخاب رشته ، می توانند در موعد مقرر ، به سایت مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند. پس از اعلام نتایج اولیه ، بازه انتخاب رشته دکتری 99 برای آن دسته از داوطلبان که مجاز به انتخاب رشته شده اند ، آغاز شده و در نهایت نتایج انتخاب رشته این آزمون معمولا سه الی چهار هفته پس از ثبت لیست انتخابی در سامانه ، منتشر می شود.

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ، اصولا به فاصله یک ماه پس از ثبت انتخاب ها و از طریق سایت سازمان سنجش ، منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری 99

همان طور که اشاره شد ، آزمون دکتری در روزهای آغازین اسفند ماه ، در رشته های متعددی بین داوطلبان سراسر کشور برگزار می شود. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند ، می توانند در اواخر فروردین ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در موعد مقرر ، اقدام به انتخاب رشته کرده و پس از ثبت نهایی آن ، باید در انتظار انتشار نتایج بمانند. نتایج انتخاب رشته دکتری معمولا به فاصله سه الی چهار هفته پس از ثبت آن در سامانه یا به عبارت دیگر اوایل خرداد ماه ، منتشر خواهد شد و داوطلبان به واسطه آن می توانند وضعیت دعوت به مصاحبه خود را در کد رشته محل های انتخابی بررسی نمایند.

داوطلبانی که از سوی دانشگاه های مورد نظر ، جهت مصاحبه دعوت شده اند ، باید خود را برای حضور در جلسه آماده کرده و به موجب آن اطلاعات خود را در زمینه هزینه مصاحبه دکتری و یا زمان و نحوه مصاحبه دکتری 98 تقویت نمایند. توجه داشته باشید که بازه زمانی ذکرشده تنها برای دانشگاه های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، غیر انتفاعی و پیام نور بوده و زمان انتخاب رشته و یا سایت اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 99 متفاوت است. حتی مهلت انتخاب رشته آن نیز مجزا بوده و پس از انتخاب رشته دانشگاه های سراسری آغاز می شود. داوطلبانی که تمایل به پذیرش در دانشگاه های آزاد دارند ، باید مراحل بعدی پس از اعلام نتایج اولیه را از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org سپری نمایند.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ، داوطلبانی که به مصاحبه دعوت شده اند باید خود را جهت حضور در این مصاحبه ها آماده نمایند. با در نظر گرفتن این که در کدام دانشگاه ها به مصاحبه دعوت شده اند ، هزینه های مصاحبه آن ها نیز فرق می کند. جهت آگاهی از این هزینه ها می توانید از لینک های هزینه مصاحبه دکتری 98 ، هزینه مصاحبه دکتری پردیس خودگردان ، هزینه مصاحبه دکتری غیرانتفاعی یا هزینه مصاحبه دکتری آزاد استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره