شنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

داوطلبان شرکت کننده در آزمون انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از تاریخ 26 اردیبهشت تا 4 خرداد فرصت داشتند تا در انتخاب رشته شرکت کنند و با یک انتخاب رشته مناسب در بهترین رشته محل ممکن پذیرفته شوند. داوطلبان زیادی پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته دکتری با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 می پرسند. به همین ذلیل این مطلب را تحت عنوان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد آماده کرده ایم تا در آن به موضوعاتی همچون نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 و مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد بپردازیم. بنابراین پیشنهاد ما به شما داوطلبان گرامی این است که این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا اطلاعات لازم را بدست آورید و چنانچه پس از مطالعه این مطلب باز هم سوال یا ابهامی وجود داشت می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته ( نتایج نهایی ) دکتری آزاد 97 می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهیم کرد به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایید.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

پس از قرار گرفتن اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد برای مشاهده نتایج می بایست به سایت مذکور ( azmoon.com ) مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت بایستی بر روی لینک ” نتیجه آزمون دکتری تخصصی 1397 ” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی گزینه ” نتیجه آزمون دکتری تخصصی 1397 ” دو روش جهت مشاهده نتایج، پیش روی شما قرار می گیرد. در روش اول با وارد کردن کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه و در روش دوم  با وارد کردن اطلاعات شخصی همچون نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره شناسنامه می توانید نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده کنید. در این مرحله با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری مشخص خواهد شد که شما در کدام یک از رشته محل های انتخابیتان دعوت به مصاحبه شده اید.

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

پس از مشخص شدن نتایج آزمون دکتری 97 ابتدا انتخاب رشته انتخاب رشته دکتری سراسری و پس از آن با فاصله زمانی نسبتا زیادی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد انجام شد. به احتمال زیاد نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 اواخر خرداد و یا تیر ماه منتشر خواهد شد. ولی در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج، این متن بروز خواهد شد و از طریق سایر راه های ارتباطی مرکز ایران مشاوره، همچون کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری، از آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری آزاد 97 مطلع گردید.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد لازم به ذکر است که شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 نسبت به سال های گذشته تغییراتی یافته است مثلا در سال های گذشته داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد می بایست جهت انجام مصاحبه از سرتاسر کشور به تهران مراجعه می کردند که ایرادات زیادی بر این روش مصاحبه وارد بود مثلا علاوه بر تحمیل هزینه سنگین بر داوطلبان جهت مراجعت به تهران، خطرات احتمالی راه نیز وجود داشت. به همین جهت قرار است تمام واحد های دانشگاهی به 10 منطقه آمایشی تقسیم شوند و داوطلبان چند استان بایستی به یک منطقه مشخص شده مراجعه نمایند. در واقع مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چند واحد دانشگاهی در یک واحد دانشگاهی مشخص برگزار خواهد شد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست همه داوطلبان به تهران مراجعه کنند بلکه هر داوطلب می بایست به نزدیکترین واحد دانشگاهی که انجام مصاحبه را برعهده خواهد داشت مراجعه کند. از اهمیت مصاحبه غافل نشوید چرا که قبولی شما در آزمون کتبی ضامن پذیرش شما نخواهد بود چرا که نمره آزمون کتبی 60 درصد و نمره ای که از مصاحبه بدست می آورید تاثیر 40 درصدی در پذیرش شما خواهد داشت.

” ضمنا در کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته مشخص خواهد شد که شما برای انجام مصاحبه می بایست به کدام یک از مناطق آمایشی ده گانه مراجعه کنید. “

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید