خانه علمی کاربردی زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

تاریخ اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی
زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های شهریه پرداز بوده که هر ساله در دو نوبت برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. تمامی رشته های این دانشگاه به صورت بدون کنکور ارائه می گردد که داوطلبان می توانند در زمان های مقرر نسبت به نام نویسی برای رشته مورد نظر خود اقدام کرده تا پس از تکمیل فرآیند ثبت نام و بررسی سوابق تحصیلی توسط دانشگاه، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش افراد در سایت سازمان سنجش منتشر می گردد.

لینک مستقیم مشاهده نتایج دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 1401 

لینک مستقیم مشاهده نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401 

نتایج پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی مهر ماه برای مقطع کاردانی در روز سه شنبه مورخ 5 مهر ماه و همچنین برای کارشناسی ناپیوسته در روز چهارشنبه مورج 6 مهر 1401 منتشر می گردد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

دانشگاه های علمی کاربردی در سال جاری در هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن برای مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون آزمون دانشجو پذیرش می کنند. به همین منظور، داوطلبان کافی است نسبت به ثبت نام در رشته دلخواه خود با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند. اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت برای نیمسال های مهر و بهمن از طریق سامانه مذکور منتشر شده که متقاضیان با مراجعه به این سامانه می توانند از وضعیت خود آگاه شوند.

زمان اعلام نتایج نوبت مهر ماه

با توجه به اطلاعیه ای که از سوی سایت سازمان سنجش منتشر شده،  زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای نیمسال اول سال جاری به صورت جداگانه بر روی سامانه مذکور قرار گرفته است که طبق جدول زیر می باشد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیمسال مهر ماه 1401
زمان نتایج پذیرش مقطع کاردانیزمان نتایج پذیرش مقطع کارشناسی
روز سه شنبه مورخ 5 مهر ماه 1401روز چهارشنبه مورخ 6 مهر ماه 1401

زمان اعلام نتایج نوبت بهمن ماه

پس از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه ، نتایج نام نویسی متقاضیان برای نیمسال دوم سال 1401 نیز مطابق نیمسال اول، در زمان اعلام شده از سوی سامانه سازمان سنجش کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. با توجه به این که هنوز فرآیند نام نویسی برای نیمسال دوم 1401 آغاز نشده انتظار می رود نتایج نوبت دوم نیز چند هفته پس از ثبت نام تا دی ماه سال جاری منتشر گردد. به محض تعیین زمان دقیق اعلام نتایج نیمسال دوم، اخبار مربوطه از طریق همین مقاله و کانال تلگرام دانشگاه علمی کاربردی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ماه 1401
زمان نتایج پذیرش مقطع کاردانیزمان نتایج پذیرش مقطع کارشناسی
 (هنوز منتشر نشده است.) (هنوز منتشر نشده است.)

نحوه مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

پس از انتشار نتایج پذیرش متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی، این افراد می بایست با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به مشاهده وضعیت قبولی خود اقدام نمایند. در ادامه، مراحل مشاهده این نتایج به صورت گام به گام ذکر شده است.

  • برای مشاهده نتایج نیمسال مهر ماه، پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org از منوی سمت راست در صفحه اصلی، گزینه “جامع علمی کاربردی” را انتخاب نمایید.

  • در صفحه بعد، برای مشاهده نتایج پذیرش کاردانی مهر ماه گزینه “اعلام نتایج دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” انتخاب کنید.

  • همچنین برای مشاهده پذیرش مقطع کارشناسی گزینه “اعلام نتایج دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” را انتخاب نمایید.

  • در این مرحله، با انتخاب یکی از مراحل زیر کادر های مورد نظر را تکمیل کرده و بر روی گزینه “مشاهده نتایج” کلیک نمایید.

  • پس از انجام مراحل فوق، نتایج برای شما نمایش داده می شود.

نحوه مشاهده نتایج نیمسال دوم سال جاری نیز پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه، از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و روند دریافت آن به همین صورت که در بالا ذکر شده، انجام پذیر است با این تفاوت که می بایست بر روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

نکات مهم تکمیلی 

  • چنانچه داوطلبان پس از اعلام نتایج به نتیجه حاصل شده اعتراض داشته باشند، این امکان را دارند که با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org و “ورود به قسمت پاسخگویی”، درخواست خود را ارسال نمایند.
  • توجه داشته باشید که شماره پرونده داوطلبی که در مراحل مشاهده نتایج از شما درخواست می شود در هنگام ثبت نام برای شما صادر شده و در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سامانه سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن اقدام کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج پذبرس نیمسال مهر ماه 1401 در چه تاریخی منتشر می گردد؟

این نتایج در برای مقطع کاردانی در روز سه شنبه 5 مهر و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته د روز چهارشنبه 6 مهر ماه منتشر شد.

2- نتاج دانشگاه علمی کاربردی در چه سایتی قابل مشاهده است؟

بدین منظور می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایید.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج دانشگاه علمی کارردیوجود دارد؟

بله، به منظور ثبت درخواست خود می توانید به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره