تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

تاریخ انتشار کارنامه مصاحبه دکتری آزاد 1400
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 برای داوطلبانی که تمایل به تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های آزاد را دارند، از مراحل مهم پذیرش به شمار می رود. پس از شرکت در فرآیند گزینش، داوطلبان می توانند در زمان مقرر نتایج مصاحبه دکتری آزاد 1400 خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند. 

شایان ذکر است که در دوره های گذشته نتایج افراد از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شد اما در سال 99 اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در زمان های مختلف از طریق دو سامانه سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه و همچنین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفت، بنابراین پیش بینی می شود که در سال جاری نیز کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد به همین روش در دسترس متقاضیان قرار بگیرد.

نتایج مرحله آخر دکتری دانشگاه آزاد 1400 به صورت اینترنتی در اواخر خرداد ماه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد که پس از انتخاب رشته از سوی دانشگاه محل قبولی به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 دعوت شده بودند، می توانند در زمان اعلام نتایج از وضعیت قبولی خود در مرکز آموزشی مورد نظر مطلع شوند. لازم به ذکر است که تاکنون تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری آزاد برای سال 1400 مشخص نشده است اما به احتمال زیاد در اواخر خرداد ماه این نتایج منتشر گردد.

البته لازم به ذکر است که در سال 99 نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد یک بار از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و بار دیگر از سوی سایت دانشگاه آزاد در دو تاریخ متفاوت اعلام شد. توجه نمایید در صورتی که اطلاعیه ای در خصوص بازه زمانی اعلام نتایج منتشر شود، جزئیات لازم از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره در اختیار شما گذاشته خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

همان طور که ذکر شد، نتایج مصاحبه مقطع دکتری آزاد در دوره قبلی به صورت الکترونیکی و از طریق دو سامانه مجزا منتشر شد. در صورتی که نتیجه این فرآیند برای سال 1400 نیز به همین طریق در دسترس داوطلبان قرار گیرد، مراحل دریافت آن به شرح ذیل خواهد بود.

مشاهده نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور

با توجه به این که یکی از راه های دستیابی به نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، افراد می بایست برای مشاهده نتایج مرحله مصاحبه خود در زمان اعلام نتایج نهایی مطابق راهنمای زیر عمل کنند.

  • رجوع به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “دکترای تخصصی” از منوی سمت راست
  • کلیک بر روی عبارت “کارنامه نهایی آزمون دکتری سال 1400 (رشته محل های تابعه وزارت علوم + دانشگاه آزاد اسلامی)”
  • ورود به سامانه با یکی از 3 روش زیر
  1. در روش اول، کادرهای “شماره پرونده” و “شماره شناسنامه”را تکمیل کنید.
  2. در روش دوم، با وارد کردن اطلاعات خود در “شماره داوطلبی” و “شماره شناسنامه” نتایج مصاحبه دکتری سراسری 1400 را مشاهده نمایید.
  3. و یا با وارد کردن “شماره پرونده” و “شماره داوطلبی” به نتایج دست یابید.

مشاهده نتایج از طریق سایت دانشگاه آزاد

همان طور که اشاره کردیم، دریافت نتایج نهایی آزمون دکتری آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد نیز امکان پذیر است که مراحل آن به ترتیب موارد زیر می باشد.

  • به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و بر روی لینک فعال “کارنامه نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 1400” کلیک کنید.
  • به صفحه ای هدایت می شوید که می بایست اطلاعات کاربری خود شامل “کد ملی” و “کد دسترسی” را در کادرهای مربوطه درج نموده و با کلیک بر روی گرینه “ورود” به کارنامه خود دسترسی یابید.

داوطلبانی که با مشاهده کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 خود در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد متوجه عدم پذیرش خود در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد شوند، می توانند در صورت ارائه شدن دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 نسبت به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 1400 اقدام نمایند و شانس قبولی خود را به طور مجدد امتحان کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 از چه طریقی اعلام می گردد؟

این نتایج به طور اینترنتی از طریق سایت azmoon.org منتشر می شوند که مراحل آن در این مقاله ذکر شده است.

2- نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 در چه تاریخی اعلام می شود؟

تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی دکتری آزاد برای سال 1400 مشخص نمی باشد.

3- آیا انتشار نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری 1400 همزمان می باشد؟

خیر، اعلام نتایج مصاحبه دکتری آزاد و سراسری 1400 در زمان های متفاوت انجام می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج دکتری