تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

تاریخ اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد 1400
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که تمایل به تحصیل در این مقطع از دانشگاه مذکور را دارند، از مراحل مهم پذیرش به شمار می رود. پس از شرکت در فرآیند گزینش، متقاضیان می توانند در زمان مقرر نتایج مصاحبه دکتری آزاد 1400 خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند. 

شایان ذکر است که در دوره های قبل نتایج نهایی شرکت کنندگان صرفا از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شد اما از سال گذشته اعلام نتایج این مرحله از پذیرش داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه آزاد از طریق دو سامانه سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد. البته توجه داشته باشید که امکان دریافت کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد در موعد مقرر از سایت مربوط به همین دانشگاه فراهم می باشد.

نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال جاری در روز یکشنبه 24 مرداد ماه به صورت اینترنتی از طریق سامانه سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد که پس از فرآیند انتخاب رشته از سوی دانشگاه محل قبولی به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 دعوت شده بودند، می توانند در زمان اعلام نتایج از وضعیت قبولی خود در مرکز آموزشی مورد نظر مطلع شوند. نتایج این مرحله از پذیرش علاقه مندان در روز یکشنبه 24 مرداد ماه و طبق روال سال گذشته از طریق سامانه سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد می بایست جهت اطلاع از زمان، مدارک مورد نیاز و همچنین نحوه ثبت نام خود در دانشگاه محل پذیرش، از روز سه شنبه مورخ 26 مرداد ماه به درگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

همان طور که ذکر شد، نتایج مصاحبه مقطع دکتری دانشگاه آزاد سال جاری به صورت الکترونیکی از طریق دو سامانه مجزا منتشر شد که روند دریافت این نتایج در ادامه مقاله ارائه شده است.

مشاهده نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور

  • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “دکترای تخصصی” از منوی موجود در سمت راست صفحه پیش رو
  • کلیک بر روی عبارت “نتایج نهایی آزمون دکتری سال 1400”
  • ورود به سامانه با یکی از 3 روش زیر
  1. وارد نمودن “شماره پرونده” و “شماره شناسنامه”
  2. ثبت “شماره داوطلبی” و “شماره شناسنامه”
  3. درج اطلاعاتی همچون “شماره پرونده” و “شماره داوطلبی”

مشاهده نتایج از طریق سایت دانشگاه آزاد

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org و یا azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و بر روی لینک فعال “نتیجه نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 1400” کلیک کنید.
  • اکنون به صفحه ای هدایت می شوید که می بایست اطلاعات کاربری خود شامل “کد ملی” و “کد دسترسی” را در کادرهای مربوطه درج نموده و با کلیک بر روی گرینه “ورود” به نتایج خود دسترسی پیدا کنید.

فراموش نکنید داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستند و علاوه بر آن، در دانشگاه آزاد نیز مورد پذیرش قرار گرفته اند، منحصرا می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی خود اقدام به ثبت نام نمایند و به هیچ عنوان مجاز به نام نویسی در هر دو دانشگاه محل پذیرش نمی باشند. توجه داشته باشید در صورت ثبت نام متقاضی در هر دو رشته محل قبولی، مطابق با قوانین با وی رفتار خواهد شد.

همچنین داوطلبانی که با مشاهده کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 متوجه عدم پذیرش خود در رشته محل مورد نظر شده اند، می توانند در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری آزاد در سال جاری، مجددا شانس خود را برای ادامه تحصیل در این مقطع امتحان نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از موارد فوق می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 در چه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج در روز یکشنبه مورخ 24 مرداد ماه در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

2- نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال جاری از چه طریقی اعلام می گردد؟

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه مذکور و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور به این نتایج دسترسی پیدا کنند.

3- برای مشاهده نتایج مصاحبه دکتری در سایت دانشگاه آزاد، به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

جهت دریافت نتایج خود می بایست اطلاعاتی همچون کد ملی و کد دسترسی را در سایت azmoon.org به ثبت برسانید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری