خانه آزمون استخدامی آموزش و پرورش زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳

 زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳

با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ در بهمن ماه 1402 مشخص گردید که دو آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال به شکل جداگانه برگزار می گردد؛ که دو بخش مهم از این آزمون ها شامل جذب دبیر و هنرآموز و نیز جذب آموزگار ابتدایی و استثنایی می باشد؛ که هریک از آنها در زمان مختلف برگزار می شوند. همچنین با توجه به یکی بودن زمان ثبت نام آزمون، زمان انتشار دفترچه هر دو آزمون یکسان می باشد.

در عین حال  پیش بینی می شود شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا حدودی مشابه یک دیگر باشند. همچنین شما با بررسی دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ می توانید از مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاع پیدا نمایید.

از روز دوشنبه مورخ 9 بهمن ماه 1402، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳

داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ می توانند اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام به دست آورند. دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی همزمان یا پیش از شروع فرایند ثبت نام از طریق سایت برگزار کننده آزمون یعنی سایت سازمان سنجش منتشر می گردد.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی در روز دوشنبه مورخ 9 بهمن ماه 1402 منتشر شد و از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org در دسترس داوطلبان قرار گرفت. مطالعه این دفترچه داوطلبان را نسبت به شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطلع می کند. علاوه بر مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون مطالعه اصلاحیه ها نیز بسیار مهم و دارای اهمیت می باشند. شما می توانید اطلاعات جدید در را از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی دنبال نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 1403

داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزگاری دسترسی پیدا کنند. متقاضیان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 1403 با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام می توانند نسبت به شرایط و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آگاهی کسب نمایند.

 

در ادامه لینک دانلود دفترچه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ برای مطالعه داوطلبان آزمون در دسترس قرار گرفته است. همچنین طی اخبار منتشر شده از سازمان اموزش و پرورش، انتظار می رود آزمون آموزگاری در سال 1403 مجددا برگزار گردد که به محض انتشار لینک مربوط به آن فعال می شود.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (آموزگاری) 1403 (نوبت دوم)

تاریخ انتشار :

به محض انتشار لینک فعال می شود

1- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه همزمان با اغاز فرآیند ثبت نام منتشر خواهد شد.

2- چگونه می توان به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ دسترسی داشت؟

از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله می توانید دفترچه مربوطه را مشاهده نمایید.

3- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ۱۴۰۳ شامل چه اطلاعاتی است؟

حاویه اطلاعاتی در رابطه با شرایط و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره