سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

متقاضیان زیادی تمایل به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 دارند به همین جهت این روزها یکی از سوالات پرتکراری که از مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پرسیده می شود در رابطه با زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 و همچنین اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به تمامی اطلاعات مربوط به زمان و نحوه دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 بپردازیم. چنانچه شما نیز متقاضی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 

۴۰ درصد جذب نیرو در سال 97 در مقاطع ابتدایی و ۶۰ درصد در سایر رشته های نظری، پایه و فنی انجام خواهد گرفت.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 تا پایان فروردین ماه منتشر خواهد شد و در دفترچه زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 قید خواهد شد. ولی چیزی که به یقین می توانیم خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که این آزمون قبل از شروع سال تحصیلی 97 – 98 برگزار خواهد شد و با وجود تقارن آن با ماه مبارک رمضان نیز تغییری در زمان برگزاری آن اتفاق نخواهد افتاد. و نکته دیگری که می توان گفت این است که آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 همزمان با ثبت نام پنجمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور خواهد بود و برای ثبت نام در آزمون، 15 تا 20 روز به متقاضیان فرصت داده خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، به زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97، رشته‌های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی مورد نیاز برای شرکت در آزمون نیز درج می گردد. بخش عمومی این آزمون شامل دروس معارف، دانش اجتماعی، ادبیات، آمار مقدماتی و ریاضی می باشد. و در واقع منبع طرح سوالات، دروس ذکر شده می باشد. لازم به ذکر است که یک بخش آزمون نیز مختص سوالان هوش می باشد.

رشته‌های مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 عبارتنداز : 

زیست شناسی – علوم تجربی – فیزیک – ریاضی – آموزش کودکان استثنایی – الهیات و معارف اسلامی – ادبیات عرب – آموزگار تربیت بدنی – تربیت کودک – مهندسی صنایع فلزی – مهندسی مکانیک خودرو – مهندسی معدن – مهندسی عمران – ارتباط تصویری – مهندسی صنایع شیمیایی – علوم اجتماعی – مهندسی سرامیک – مهندسی چاپ – زمین شناسی – مهندسی برق – بازیگری – مدیریت خانواده – شیمی – زبان و ادبیات فارسی – ماشین ابزار – مهندسی نقشه کشی – معماری – مهندسی تاسیسات – مهندسی الکترونیک – مهندسی کامپیوتر – تاریخ – آموزش ابتدایی – گرافیک – مهندسی صنایع چوب – عکاسی – زبان انگلیسی – پویانمایی – طراحی دوخت – صنایع دستی – فرش – حسابداری

 

 

 

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

از جمله شرایط عمومی این است که داوطلب دارای ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮانی، معتقد ﺑﻪ دﯾﻦ مبین اﺳﻼم ﯾﺎ ﯾﮑﯽ از ادﯾﺎن الهی شناخته شده در ﻗﺎﻧﻮن اﺳﺎﺳﯽ ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان باشد و همچنین اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ دوره سربازی ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ( برای متقاضیان آقا ) یکی از شرایط شرکت در آزمون می باشد. یکی دیگر از شرایط عمومی مربوط به سن داوطلبان می باشد. شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک دکتری 45 سال، فوق لیسانس 40 سال، شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک لیسانس 30 سال و برای متقاضیان دارای مدرک کاردانی شرط سنی شرکت در آزمون 25 سال می باشد.

شرایط اختصاصی نیز متناسب با رشته تعیین می شود و شامل مصاحبه‌ و معاینات پزشکی می باشد و در نهایت نیز گزینش انجام خواهد شد. در ضمن پذیرش به صورت بومی پذیری انجام می شود یعنی به تناسب شرایط هر استان دامنه‌ پذیرش صورت خواهد گرفت و در دامنه پذیرش چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش باشد. متقاضیان باید یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب کنند.

” در رابطه با میزان تاثیر سهمیه در آزمون استخدامی آموش و پرورش نیز باید بگوییم که ۲۵ درصد جذب نیرو مختص ایثارگران است، ۵ درصد مختص رزمندگانی خواهد بود که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند. ۳ درصد سهمیه نیز نیز به معلولان اختصاص خواهد یافت. “

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

10 روز پس برگزاری آزمون نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 اعلام می شود. البته همانطور که گفته شد فعلا زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش در سال 97 مشخص نیست. ولی به محض مشخص شدن زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج در سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. علاوه بر این تمامی اطلاعات و زمان های مهم در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش که لینک آن را در بخش قبلی قرار داده ایم درج می شود که به محض انتشار، از لینک بالا قابل دریافت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید