خانه کنکور زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی ۱۴۰۲

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی ۱۴۰۲

بعد از برگزاری کنکور سراسری، نتایج کنکور در مدت زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در هر یک از دوره های روزانه، غیر روزانه و دانشگاه آزاد شده باشند، می توانند اقدام به انتخاب کد رشته های مورد نظر خود نمایند که برای این امر، ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته را دریافت کرده و آن به دقت مطالعه کنند. این دفترچه که برای هر گروه آزمایشی به صورت جداگانه صادر می گردد، در موعد مقرر بر روی سایت انتخاب رشته کنکور سراسری قرار می گیرد.

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دی ماه و تیر ماه گروه آزمایشی علوم انسانی در تاریخ 28 مرداد ماه از طریق sanjesh.org منتشر شد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری انسانی 1402

اهمیت نحوه صحیح انجام انتخاب رشته کنکور سراسری بر کسی پوشیده نیست، چرا که بی دقتی و سهل انگاری در این زمینه موجب اشتباه در انتخاب رشته می گردد و می تواند زمینه ساز آسیب های جدی بر روحیه و سرنوشت تحصیلی داوطلبان باشد. از این رو پیشنهاد می شود قبل از آغاز هرکاری در این زمینه، نسبت به کسب اطلاعات کافی از طریق دفترچه انتخاب رشته، اقدام نمایید. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم انسانی برای کنکور سراسری دی ماه و تیر ماه 1402، 28 مرداد ماه منتشر شده است.

صفر تا 100 انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 1402

داوطلبان می توانند جهت دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور  در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و فایل pdf دفترچه گروه آزمایشی مورد نظر خود را دانلود نمایند. لازم به ذکر است با توجه به عدم انتشار این دفترچه در سال 1402 جهت آشنایی شما با نکات و رشته های احتمالی ارائه شده، دفترچه انتخاب رشته برای سال گذشته قرار داده شده است.

 

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، شما می توانید با مطالعه دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی انسانی با لیست رشته های کنکور انسانی آشنا شوید و با توجه به اولویت هایی که در ذهن خود دارید، به چینش کد رشته های مورد نظر خود بپردازید. لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور و همچنین مشاوره انتخاب رشته کنکور می تواند در این مسیر سرنوشت ساز بسیار مفید باشد. جهت آشنایی بیشتر با هریک از موارد عنوان شده می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور دی ماه گروه علوم انسانی ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه انتخاب رشته کنکور دی و تیر گروه علوم انسانی 28 مرداد ماه 1402 منتشر شده است.

2- دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۲ از چه سایتی امکان پذیر است؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

3- دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی دانشگاه سراسری ۱۴۰۲ شامل چه مندرجاتی است؟

در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته، ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه ها، نکات و الزامات و همچنین تمامی کد رشته ها ارائه شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کنکور پیج کنکور