تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 1400
زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

بعد از برگزاری این آزمون، نتایج کنکور در مدت زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در هر یک از دوره های روزانه، غیر روزانه و دانشگاه آزاد شده باشند، می توانند اقدام به انتخاب کد رشته های مورد نظر خود نمایند که برای این امر، ابتدا باید دفترچه انتخاب رشته را دریافت کرده و آن به دقت مطالعه فرمایند. این دفترچه که برای هر گروه آزمایشی به صورت جداگانه صادر می گردد، در موعد مقرر بر روی سایت انتخاب رشته کنکور سراسری قرار می گیرد. داوطلبان چگونه می توانند به دفترچه انتخاب رشته دسترسی یابند؟

دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم انسانی احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه 1400 منتشر می گردد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری انسانی 1400

اهمیت نحوه صحیح انجام انتخاب رشته کنکور سراسری بر کسی پوشیده نیست چرا که اگر بی دقتی و سهل انگاری در این زمینه موجب رخ دادن اشتباه در انتخاب رشته گردد، می تواند زمینه ساز آسیب های جدی بر روحیه و سرنوشت تحصیلی انتخاب رشته کنندگان باشد. از همین رو پیشنهاد می شود قبل از آغاز هرکاری در این زمینه، نسبت به کسب اطلاعات کافی اقدام نمایید که تمامی اطلاعات لازم در قالب یک دفترچه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بر اساس آن چه پیش تر اعلام شده بود، انتخاب رشته دانشگاه های سراسری سال جاری در نیمه دوم مرداد ماه 1400 انجام می شود و بنابراین احتمالا انتشار دفترچه مربوطه نیز همزمان با شروع این فرآیند صورت می گیرد. اخبار جدید در این زمینه در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره به اشتراک گذاشته می شود.

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 1400

داوطلبان می توانند جهت دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و فایل pdf دفترچه گروه آزمایشی مورد نظر خود را دانلود نمایند. همچنین در این بخش به منظور سهولت دسترسی شما به دفترچه مذکور، لینک دانلود آن را به محض انتشار در جدول زیر قرار قرار خواهیم داد.

دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 1400، شما می توانید با مطالعه دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی انسانی با لیست رشته های کنکور انسانی آشنا شوید و با توجه به اولویت هایی که در ذهن خود دارید، به چینش کد رشته های مورد نظر خود بپردازید. لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور و همچنین مشاوره انتخاب رشته کنکور می تواند در این مسیر سرنوشت ساز بسیار مفید باشد. جهت آشنایی بیشتر با هریک از موارد عنوان شده می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

احتمالا در نیمه دوم مرداد ماه 1400 این دفترچه در دسترس داوطلبان قرار بگیرد.

2- دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 1400 از چه سایتی امکان پذیر است؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

3- دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی دانشگاه سراسری 1400 شامل چه مندرجاتی است؟

در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته، ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه ها، نکات و الزامات و همچنین تمامی کد رشته ها ارائه شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه