خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401
زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

دو ارگان دادگستری و قوه قضائیه در راستای انتخاب کارشناسانی متخصص در حوزه های شغلی مختلف که در امر قضا به صدور رای تخصصی کمک می کنند، یک آزمون استخدامی برگزار می نمایند، که متصدی آن سازمان سنجش آموزش کشور است.

داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری 1401 نام نویسی خود را انجام داده اند، دغدغه اطلاع از زمان برگزاری آزمون را دارند تا با زمان بندی و برنامه ریزی مناسب، حداکثر بهره از فرصتی که در اختیار دارند را ببرند و به نتیجه مطلوب دست یابند.

انتظار می رود، مطابق روند سال گذشته آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری در اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون استخدامی کارشناسی رسمی دادگستری، از طریق درگاه اطلاع رسانی خود به انتشار اطلاعیه های مربوط به تاریخ برگزاری آزمون و زمان انتشار کارت ورود به جلسه داوطلبان می پردازد.

زمان برگزاری مرحله کتبی

با توجه به عدم انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 تا این لحظه و به تبع آن مشخص نبودن زمان دقیق برگزاری این آزمون، نمی توان تاریخ مشخصی را برای آن اعلام نمود، اما با توجه به روند سال گذشته احتمالا این فرآیند اواخر بهمن ماه انجام شود. البته داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت یابند.

زمان برگزاری مرحله شفاهی

پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، به پذیرفته شدگان این مرحله اطلاع داده می شود تا با مراجعه به سامانه جذب مرکز، برای تکمیل اطلاعات، بارگذاری مدارک و همچنین ثبت نام در مرحله مصاحبه و یا همان آزمون شفاهی با پرداخت هزینه مربوطه اقدام نمایند.

پس از شرکت این دسته از افراد در آزمون شخصیت شناسی آنلاین، زمانبندی و محل برگزاری مصاحبه به آن ها اطلاع داده می شود. در نتیجه نمی توان زمان مشخصی برای آزمون شفاهی این فرآیند اعلام نمود، اما در صورت انتشار آخرین اخبار در این زمینه، جزئیات از طریق همین مقاله قابل پیگیری خواهد بود.

جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

داوطلبانی که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند، لازم است حدود 3 روز پیش از زمان برگزاری آزمون، با طی کردن مراحل زیر کارت خود را دریافت نمایند. همچنین باید بدانید که به همراه داشتن اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن به مسئولین اجرایی آزمون الزامی است.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
  • روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال 1401” کلیک نمایید.
  • در این مرحله با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای خود می توانید کارت ورود به جلسه را مشاهده و دریافت کنید.

آدرس محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد و ملاک تعیین حوزه امتحانی، شهرستان محل اقامت فعلی آن ها می باشد که در هنگام ثبت نام استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 در فرم تقاضانامه خود درج کرده اند.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 در چه تاریخی برگزار می شود؟

هنوز زمان دقیق برگزاری این فرآیند مشخص نیست، اما به محض اعلام جزئیات از طریق این مقاله و کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره قابل دریافت خواهد بود.

2- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

احتمالا کارت ورود به جلسه این آزمون از 3 روز پیش از برگزاری آن از طریق مراجعه با سایت sanjesh.org قابل دریافت باشد.

3- آدرس محل برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از چه طریقی اعلام می گردد؟

نشانی حوزه های برگزاری این آزمون بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور