تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

تاریخ برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99
زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز در حوزه های مختلف و در طی دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می گردد. داوطلبانی که حدنصاب نمره قبولی در آزمون کتبی را کسب کنند، به منظور حضور در مصاحبه دعوت می شوند. داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری، ثبت نام خود را انجام داده اند، می توانند با مراجعه به صفحه کاربری خود در سایت سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دادگستری خود را که ساعت و محل برگزاری آزمون روی آن درج شده است، دریافت نمایند.

آزمون کتبی کارشناسان رسمی دادگستری که قرار بود در روز جمعه مورخ 9 خرداد ماه 99 برگزار شود، به 20 شهریور ماه 99 موکول شد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

بر اساس اعلام سازمان سنجش و طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری، این آزمون که بنا بود در تاریخ 9 خردادماه 99 برگزار گردد به منظور رفاه حال داوطلبان و همچنین به دلیل شرایط کنونی حاصل از شیوع ویروس کرونا لغو شده و به 20 شهریور ماه 99 موکول گردیده است. 

داوطلبان می بایست در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. کارت آزمون معمولا دو الی سه روز پیش از تاریخ برگزاری، از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و متقاضیان می توانند پس از دریافت کارت آزمون خود، از ساعت و محل حوزه امتحانی مطلع شوند. هنوز زمان دقیق توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری مشخص نشده است و به محض اعلام آن اطلاعات مربوطه در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نکات مهم پیرامون برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

  • آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در مرحله کتبی به صورت چهار گزینه ای می باشد.
  • عدم حضور به موقع در جلسه آزمون به هر دلیلی، به منزله انصراف از تقاضا تلقی می شود و داوطلبان غایب حق هیچ گونه اعتراضی را ندارند.
  • سوال های آزمون کتبی بر اساس دروس تخصصی دانشگاهی در رشته مورد تقاضا طراحی شده اند.
  • داوطلبان می بایست حتما پیش از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. در صورت به همراه نداشتن کارت مذکور، متقاضیان اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهند داشت.
  • در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات درج شده بر کارت ورود به جلسه با مشخصات فردی، داوطلبان می توانند در زمان مشخص شده به آدرس باجه های رفع نقص که همزمان با انتشار کارت از سوی سازمان سنجش اعلام می شود، مراجعه و نسبت به رفع نواقص اقدام نمایند.

ملاک پذیرش افراد و دعوت به مصاحبه حضوری، کسب حد نصاب نمره در آزمون کتبی و ظرفیت اعلام شده در منطقه مورد تقاضا به علاوه 20 درصد در هر رشته، خواهد بود. پس از اعلام نتایج اولیه این آزمون، پذیرفته شدگان این مرحله از سوی سازمان سنجش معرفی می گردند و داوطلبانی که مجاز به حضور در مرحله بعد شده اند، به منظور گزینش به مصاحبه حضوری دعوت می شوند. ارائه اصل مدارک اسکن شده در هنگام تکمیل ثبت نام اینترنتی، در این مرحله الزامی می باشد. ناگفته نماند که زمان و محل مصاحبه نیز از طریق همین سایت اعلام می گردد.

چنانچه علاقه مند به شرکت در دیگر آزمون های استخدامی می باشید، تیم ایران مشاوره این امکان را فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید به اخبار و مطالب پیرامون دیگر آزمون های استخدامی دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، نهایتا در چه تاریخ برگزار می شود؟

زمان برگزاری این آزمون به 20 شهریور ماه 99 موکول گردید.

2- سوالات آزمون کتبی کارشناسان رسمی دادگستری به چه نوع می باشد؟

سوالات این آزمون به صورت 4 گزینه ای و تستی هستند.

3- داوطلبان جهت مشاهده هر گونه ایراد اطلاعاتی و یا فیزیکی در کارت ورود به جلسه آزمون خود، می بایست چه اقداماتی را انجام دهد؟

در اسرع وقت با مراجعه به باجه های رفع نقص به انجام این امر بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی