تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400
اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از دو مرحله امتحان کتبی چهار گزینه ای و مصاحبه شفاهی تشکیل شده است و همان طور که انتظار می رود، اعلام نتایج آن نیز طی دو مرحله صورت می پذیرد. نتایج اولیه این آزمون، شامل قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد. متقاضیان برای پشت سر گذاشتن مرحله کتبی، می بایست حداقل نمره 60 از 100 را کسب نمایند تا به مصاحبه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری دعوت شوند و از صلاحیت خود برای تصدی عنوان شغلی مربوطه دفاع نمایند.

افرادی که در مرحله مصاحبه شفاهی آزمون شرکت نموده اند، می توانند پس از گذشت چند هفته و با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، نتیجه عملکرد مرحله دوم را مشاهده نموده و در صورت قبولی در عنوان شغلی موردنظر، نسبت به گذراندن دوره یک سال کارآموزی اقدام کنند.

لینک مستقیم دریافت نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 

نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400، در روز 10 اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

همان طور که اشاره کردیم، پروسه اعلام نتایج این آزمون از دو مرحله مجزا با فاصله زمانی تشکیل شده است. به بیان دیگر، نتیجه عملکرد داوطلبان در هر مرحله از آزمون، به صورت جداگانه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد و این افراد می توانند با درج مشخصات کاربری خود نسبت به مشاهده نتیجه قبولی یا عدم قبولی شان در زمان مقرر اقدام نمایند.

اعلام نتایج اولیه

نتایج اولیه این آزمون برای سال جاری که در اواسط مهر ماه برگزار شده بود، در روز پنجشنبه 9 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. بر همین اساس، معرفی شدگان مرحله مصاحبه باید برای طی نمودن سایر مراحل در تاریخ 10 دی ماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به آدرس www.23055.ir به تکمیل اطلاعات خود بپردازند. توجه داشته باشید که در صورت عدم مراجعه به موقع متقاضی، مسئولیت آن به عهده وی خواهد بود.

اعلام نتایج نهایی

نتایج نهایی آزمون، شامل نتیجه عملکرد داوطلب در مرحله مصاحبه شفاهی و معاینه پزشکی، طی اطلاع رسانی مجزا و گسترده ای در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. در واقع، افرادی که پس از قبولی در آزمون کتبی استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، نسبت به شرکت در مصاحبه شفاهی این آزمون نیز اقدام نموده اند، می توانند در روز شنبه مورخ 10 اردیبهشت ماه 1401، نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش خود را در سایت سنجش مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

برای دریافت نتایج آزمون کتبی فرآیند استخدام کارشناسان رسمی دادگستری می توانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود، مطابق مراحل زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد  سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منو سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • در صفحه جدید، بر روی عبارت “اعلام اسامی معرفی شدگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400” کلیک کنید.مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • در مرحله بعدی می توانید با کمک یکی از سه روش زیر، نتیجه آزمون خود را مشاهده و دریافت نمایید.
  1. وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در قسمت مشخص شده
  2. درج شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در کادر ها
  3. وارد نمودن نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در فیلدهای مربوطهمرحله سوم مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه، دکمه “ورود به سیستم” را بفشارید تا کارنامه اینترنتی شما نمایان شود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که عدم شرکت داوطلب در هر کدام از مراحل دوگانه آزمون استخدامی، به هر دلیلی که باشد، به منزله انصراف قطعی وی از پذیرش نهایی تلقی می گردد و چنین فردی حق ارائه درخواست اعتراض و تجدیدنظر به مراجع مربوطه را نیز نخواهد داشت.

 

سوالات متداول 

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 در چه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج در روز شنبه مورخ 10 اردیبهشت ماه منتشر شد.

2- نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری را چگونه می توان مشاهده نمود؟

مشاهده نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

3- کدام دسته از شرکت کنندگان آزمون کتبی اخذ پروانه کارشناسی رسمی قوه قضائیه 1400، به مرحله مصاحبه حضوری دعوت می شوند؟

پس از اعلام نتایج اولیه، آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج موفق به کسب حداقل نمره آزمون کتبی 60 از 100 شده اند، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی