تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99
اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری در طی دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی برگزار می گردد. نتایج اولیه این آزمون شامل قبولی و یا عدم قبولی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد که پذیرفته شدگان این مرحله به مصاحبه حضوری و گزینش دعوت می شوند. پس از برگزاری مرحله دوم نیز نتایج نهایی آزمون در سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری منتشر شده و داوطلبان مطابق با قوانین و مقررات در شغل مورد نظر خود استخدام می شوند.

نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 که پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 و شرکت در آزمون آن، منتظر اعلام نتایج اولیه می باشند، حدود یک ماه پس از برگزاری مرحله کتبی آزمون می توانند نسبت به مشاهده نتایج اولیه خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است که نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری قوه قضائیه برای سال 99 نیز در روز 19 آبان ماه از طریق سایت رسمی سازمان سنجش اعلام شد. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره، از اخبار مرتبط با آن در اسرع وقت مطلع گردید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری 99 جهت نام نویسی در این آزمون، می توانند در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری قوه قضائیه شرکت نمایند و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر نتایج آن را دریافت کنند که مراحل مشاهده این نتایج در ادامه این مقاله شرح داده شده است.

مرحله اول اعلام نتایج کارشناسان رسمی دادگستری

  • در صفحه جدید، بر روی عبارت “سیستم کارنامه ی آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری قوه قضائیه سال 1399” کلیک کنید.

مرحله دوم اعلام نتایج کارشناسان رسمی دادگستری

  • در مرحله بعدی می توانید با یکی از دو روش زیر، نتایج خود را دریافت نمایید.
  1. شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی
  2. شماره پرونده، شماره شناسنامه یا کد ملی و عبارت امنیتی

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادر های مربوطه، دکمه “ورود به سیستم” را بفشارید تا کارنامه اینترنتی شما برایتان نمایان شود.

مرحله سوم اعلام نتایج کارشناسان رسمی دادگستری

بعد از اعلام نتایج اولیه، آن دسته از داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99، در این آزمون استخدامی شرکت کرده اند و موفق به کسب حداقل نمره آزمون کتبی 12 از 20 شده اند، به عنوان مجاز شدگان مرحله اول، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

شایان ذکر است در صورتی که هر یک از متقاضیان به هر دلیل نتوانند در زمان تعیین شده در محل مصاحبه حضوری حاضر شوند، غیبت آنان به منزله انصراف تلقی شده و حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهند داشت.

در سال های اخیر، آزمون های استخدامی با جذب نیروی انسانی مستعد در سازمان های مختلف، نقش بسزایی در امر اشتغال زایی داشته اند و هر ساله افراد زیادی داوطلب شرکت در این آزمون ها می باشند. اگر شما نیز از جمله افراد علاقه مند به شرکت در آزمون های استخدامی می باشید و می خواهید در رشته تحصیلی و تخصص خود مشغول به کار شوید، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99، ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و زمان ثبت نام استخدامی دیوان محاسبات 99 بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول 

1- نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99 در چه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج در تاریخ 19 آبان ماه سال جاری منتشر شد.

2- نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99 را چگونه می توان مشاهده نمود؟

مشاهده نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

3- کدام دسته از شرکت کنندگان آزمون اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری قوه قضائیه، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند؟

پس از اعلام نتایج اولیه، آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حداقل نمره آزمون کتبی 12 از 20 شده اند، به عنوان مجاز شدگان مرحله اول به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی