خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400
اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از دو مرحله امتحان کتبی چهار گزینه ای و مصاحبه شفاهی تشکیل شده است و همان طور که انتظار می رود، اعلام نتایج آن نیز طی دو مرحله صورت می پذیرد. نتایج اولیه این آزمون، شامل قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد. متقاضیان برای پشت سر گذاشتن مرحله کتبی، می بایست حداقل نمره 60 از 100 را کسب نمایند تا به مصاحبه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری دعوت شوند و از صلاحیت خود برای تصدی عنوان شغلی مربوطه دفاع نمایند.

افرادی که در مرحله مصاحبه شفاهی آزمون شرکت نموده اند، می توانند پس از گذشت چند هفته و با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، نتیجه عملکرد مرحله دوم را مشاهده نموده و در صورت قبولی در عنوان شغلی موردنظر، نسبت به گذراندن دوره یک سال کارآموزی اقدام کنند.

لینک مستقیم دریافت نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 

( به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود )

نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 هنوز مشخص نشده است.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

همان طور که اشاره کردیم، پروسه اعلام نتایج این آزمون از دو مرحله مجزا با فاصله زمانی تشکیل شده است. به بیان دیگر، نتیجه عملکرد داوطلبان در هر مرحله از آزمون، به صورت جداگانه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد و این افراد می توانند با درج مشخصات کاربری خود نسبت به مشاهده نتیجه قبولی یا عدم قبولی شان در زمان مقرر اقدام نمایند.

آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 در اواخر بهمن ماه برگزار شد که اعلام نتایج اولیه این آزمون در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1401 بر روی سایت سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. داوطلبانی که در این قبول شده باشند در اواخر شهریور ماه 1401 از سوی سازمان مربوطه به مصاحبه حضوری دعوت می شود که تارخ و نحوه اعلام نتایج نهایی در همان مصاحبه به متقاضیان گفته می شود. معمولا حدود 1 ماه بعد از انجام  آزمون شفاهی نتایج به داوطلبان اعلام می شود.

نتایج نهایی آزمون، شامل نتیجه عملکرد داوطلب در مرحله مصاحبه شفاهی و معاینه پزشکی، طی اطلاع رسانی مجزا و گسترده ای در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. در واقع، افرادی که پس از قبولی در آزمون کتبی استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، نسبت به شرکت در مصاحبه شفاهی این آزمون نیز اقدام نموده اند که عدم حضور داوطلبان به منزله انصراف تلقی می شود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

برای دریافت نتایج آزمون کتبی فرآیند استخدام کارشناسان رسمی دادگستری می توانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود، مطابق مراحل زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد  سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منو سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.مرحله اول مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • در صفحه جدید، بر روی عبارت “اعلام اسامی معرفی شدگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400” کلیک کنید.مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • در مرحله بعدی می توانید با کمک یکی از سه روش زیر، نتیجه آزمون خود را مشاهده و دریافت نمایید.
  1. وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در قسمت مشخص شده
  2. درج شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در کادر ها
  3. وارد نمودن نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی در فیلدهای مربوطهمرحله سوم مشاهده نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری
  • پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه، دکمه “ورود به سیستم” را بفشارید تا کارنامه اینترنتی شما نمایان شود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که عدم شرکت داوطلب در هر کدام از مراحل دوگانه آزمون استخدامی، به هر دلیلی که باشد، به منزله انصراف قطعی وی از پذیرش نهایی تلقی می گردد و چنین فردی حق ارائه درخواست اعتراض و تجدیدنظر به مراجع مربوطه را نیز نخواهد داشت.

 

سوالات متداول 

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 در چه تاریخی اعلام می شود؟

تاریخ اعلام نتایچ نهایی آزمون استخدامی ارشناسان رسمی دادگستری 1400 هنوز اعلام نشده است.

2- نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری را چگونه می توان مشاهده نمود؟

مشاهده نتایج این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر می باشد که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

3- کدام دسته از شرکت کنندگان آزمون کتبی اخذ پروانه کارشناسی رسمی قوه قضائیه 1400، به مرحله مصاحبه حضوری دعوت می شوند؟

پس از اعلام نتایج اولیه، آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج موفق به کسب حداقل نمره آزمون کتبی 60 از 100 شده اند، به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما