تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

زمان برگزاری آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

تاریخ مان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400
زمان برگزاری آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

مشاوران مالیاتی در حوزه ارائه خدمات مالیاتی متنوع به شرکت ها و ارگان های مختلف فعالیت می نمایند. از آن جایی که داشتن یک مشاور مالیاتی از الزامات هر شرکتی محسوب می گردد، در سال های اخیر سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به برگزاری این آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی مشاور مالیاتی اقدام نموده است. از همین رو، افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی ایران 1400 که تحصیلات مورد نیاز و مرتبط در این زمینه را دارا می باشند، می توانند در موعد مقرر نسبت به ثبت نام و حضور در جلسه آزمون اقدام کرده و در صورت موفقیت، سایر مراحل استخدام خود را طی کنند. در این مقاله قصد داریم به زمان برپایی آزمون مذکور در سال جاری و سایر جزئیات آن یپردازیم.

آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال جاری قرار است در روز جمعه مورخ 7 آبان ماه منحصرا در شهر تهران برگزار شود.

زمان برگزاری آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

آزمون ورودی انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران هر چند سال یک بار و بر حسب نیاز کشور برگزار می گردد؛ بنابراین فواصل زمانی مشخصی برای برگزاری آن وجود ندارد. چهارمین دوره برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی در سال جاری و منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد و طبق اطلاعیه موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، روز جمعه مورخ 7 آبان ماه به عنوان تاریخ برپایی این آزمون اعلام شده است.

توجه داشته باشید در صورتی که تغییری در زمان برگزاری این آزمون به دلیل شرایط حاکم بر کشور به موجب شیوع ویروس کرونا اعمال گردد، سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری آن، اطلاعیه های مربوط به تعویق و تغییر زمان برگزاری این آزمون را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. در صورت تمایل می توانید به کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره بپیوندید تا از اخرین اخبار مرتبط با مبحث فوق، در اسرع وقت مطلع شوید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

شرکت کنندگان آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی برای آن که مجاز به حضور در حوزه های امتحانی باشند، باید کارت ورود به جلسه آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی و همچنین کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود را در روز برگزاری آزمون به همراه داشته باشند. چرا که در غیر این صورت، از حضور آن ها در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد. لازم است بدانید که کلیه اطلاعات شناسنامه ای داوطلبان و همچنین نشانی محل برگزاری آزمون روی کارت مذکور درج می شود.

لینک مشاهده و چاپ این کارت از روز سه شنبه مورخ 4 آبان ماه از طریق سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران فعال می گردد. لذا داوطلبان می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت مذکور مراجعه نموده و با واردن نمودن کد رهگیری که هنگام ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 دریافت کرده اند، به کارت خود دسترسی پیدا کنند. دریافت کارت طبق مراحل زیر انجام می شود:

  • ابتدا باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  • روی لینک فعال “دریافت کارت شرکت در آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران” کلیک کنید.
  • در این بخش مشخصات خواسته شده از جمله کد ملی (یا شماره شناسنامه) و کد رهگیری ثبت نام را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.
  • اکنون می توانید با کلیک روی عبارت “چاپ کارت”، از کارت خود پرینت تهیه کنید.

نکته قابل توجه این است که صدور کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت کنندگان به منزله تایید اطلاعات ارسالی آن ها نبوده و پس از برگزاری آزمون در صورتی که داوطلب پذیرفته شود، مدارک وی توسط سازمان های مسئول، بررسی خواهد شد. 

پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی توسط داوطلبان، از آن ها برای مصاحبه و گزینش نهایی دعوت خواهد شد. اما شرکت در جلسه مصاحبه نیز به معنای قبولی قطعی شرکت کنندگان نیست، چرا که پذیرش نهایی بر اساس عوامل مختلفی از جمله ظرفیت جذب نیرو شکل می گیرد و ارگان های مربوطه با توجه به ظرفیت مورد نیاز خود از بین پذیرفته شدگان استخدام به عمل می آورند.

 

 سوالات متداول

1- آزمون ورودی انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

روز جمعه مورخ 7 آبان ماه سال جاری به عنوان تاریخ برگزاری این آزمون اعلام شده است.

2- آزمون انتخاب ورودی مشاوران رسمی مالیاتی در چه استانی برگزار می شود؟

چهارمین دوره از این آزمون قرار است منحصرا در شهر تهران برگزار گردد.

3- آیا امکان تعویق آزمون انتخاب جامعه مشاوران رسمی مالیاتی به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود دارد؟

در صورت نامساعد بود شرایط حاصل در شیوع ویروس کرونا در کشور و تعویق این آزمون، اخبار مربوطه از طریق این مقاله و کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی