تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

تاریخ برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99
زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مشاوران مالیاتی در حوزه ارائه خدمات مالیاتی مختلف به شرکت ها و ارگان ها فعالیت می نمایند. از آن جایی که داشتن یک مشاور مالیاتی از الزامات هر شرکتی محسوب می گردد، در سال های اخیر سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به برگزاری این آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی مشاور مالیاتی اقدام نموده است. از همین رو، افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی ایران 99 که تحصیلات مورد نیاز و مرتبط در این زمینه را دارا می باشند، می توانند در آزمون ورودی آن شرکت کرده و در صورت موفقیت، سایر مراحل استخدام خود را طی کنند.

در روز برگزاری آزمون، داوطلبان می بایست علاوه بر کارت ورود به جلسه، یک کارت شناسایی معتبر نیز به همراه داشته باشند.

زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

آزمون انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران هرچند سال یکبار و بر حسب نیاز برگزار می گردد؛ بنابراین فواصل زمانی مشخصی برای برگزاری آن وجود ندارد. سومین مرتبه برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی در سال 99 و منحصرا در شهر تهران خواهد بود و زمان برگزاری آن، در روز جمعه 7 شهریور 99 می باشد. با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور مسئولیت برگزاری آزمون مذکور را بر عهده دارد، هر گونه تغییراتی در تاریخ اجرای آزمون، از طریق سایت این سازمان اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبان در روز شرکت در آزمون ملزم به داشتن کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی و یک کارت شناسایی معتبر می باشند.کارت ورود به جلسه آزمون نیز از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. متقاضیان می توانند کلیه اطلاعیه های مربوط به این آزمون که بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد را به طور دقیق مطالعه نمایند. همچنین شما می توانید به کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره بپیوندید تا در جریان تمامی اخبار مربوط به برگزاری این آزمون قرار بگیرید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

شرکت کنندگان آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی برای آن که مجاز به حضور در حوزه های امتحانی گردند، باید کارت ورود به جلسه آزمون و همچنین کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشند. چرا که در غیر این صورت، از حضور آن ها در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد. کلیه اطلاعات شناسنامه ای داوطلبان و همچنین نشانی محل برگزاری آزمون روی کارت ورود به جلسه درج می شود.

این کارت از روز سه شنبه 4 شهریور 99 جهت مشاهده و چاپ روی سایت  سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران قرار می گیرد. داوطلبان می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت مذکور مراجعه نموده و با واردن کردن کد رهگیری که در روند ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، به کارت خود دسترسی یابند. دریافت کارت طبق مراحل زیر انجام می شود:

  • ابتدا باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  • در این بخش مشخصات خواسته شده، از جمله کد ملی (یا شماره شناسنامه) و کد رهگیری ثبت نام را در کادرهای مربوطه وارد کنید.
  • اکنون در صورتی که اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده باشید، به صفحه کاربری خود هدایت خواهید شد.
  • روی عنوان چاپ کارت کلیک کرده و با تایید مشخصات درج شده روی کارت خود، آن را پرینت نمایید.

روی کارت ورود به جلسه چه اطلاعاتی ثبت می شود؟

در کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران رسمی مالیاتی اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و ساعت برگزاری آزمون و نیز عنوان شغل انتخاب شده و دستگاه اجرایی آن درج شده است. متقاضیان شرکت در آزمون می بایست از صحت اطلاعات مندرج در کارت اطمینان حاصل کنند، در صورت مطابقت نداشتن اطلاعات می توانند در بازه مقرر شده جهت ویرایش تطلاعات خود اقدام کنند.

نکته قابل توجه این است که صدور کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت کنندگان به منزله تایید اطلاعات ارسالی آن ها نبوده و پس از برگزاری آزمون در صورتی که داوطلب پذیرفته شود، مدارک وی توسط سازمان های مسئول، بررسی خواهد شد. 

پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی توسط داوطلبان، از آن ها برای مصاحبه و گزینش نهایی دعوت خواهد شد. اما شرکت در جلسه مصاحبه نیز به معنای قبولی قطعی شرکت کنندگان نیست. چراکه پذیرش نهایی بر اساس عوامل مختلفی از جمله ظرفیت جذب نیرو شکل می گیرد و ارگان های مربوطه با توجه به ظرفیت مورد نیاز خود از بین پذیرفته شدگان استخدام به عمل می آورند. بدیهی است متقاضیانی که دارای کلیه شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران مالیاتی ایران 99 باشند، در اولویت جذب قرار خواهد گرفت.

 

 

سوالات متداول

1- زمان برگزاری آخرین دوره آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران در چه تاریخی است؟

زمان برگزاری آن در سال جاری در روز جمعه به تاریخ 7 شهریور ساعت 8:30 صبح می باشد.

2- چگونه از محل برگزاری آزمون مطلع شوم؟

اطلاعاتی چون ساعت و محل دقیق برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج شده است.

3- کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران مالیاتی را از کجا تهیه کنم؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از تاریخ 4 ام شهریور ماه سال جاری در سایت سازمان سنجش در دسترس قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی