تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

تاریخ دقیق نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

بسیاری از شرکت های خصوصی و دانش بنیان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از طریق آزمون استخدامی بخش خصوصی اقدام به جذب افراد می نمایند. بنابراین علاقه مندان شرکت در این آزمون در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 بودن، می توانند در زمان مقرر مراحل نام نویسی خود را از طریق سایت مربوطه به انجام برسانند.

از نکات قابل توجه این آزمون می توان به عدم محدودیت مدرک تحصیلی برای شرکت در آن اشاره کرد. یعنی تمام افراد صرفا بر اساس مهارت های خود گزینش می شوند و شایستگی های شغلی نسبت به شاخص های رایج قدیمی مانند معدل، مدرک دانشگاهی و سابقه کار از اهمیت بالاتری برخوردار است. جهت اطلاع از سایر جزئیات تا پایان این مقاله با ایران مشاوره همراه باشید.

ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی از طریق سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی صورت می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

طبق اعلام دبیرخانه آزمون بخش خصوصی، در سال 99 افراد از 21 تیر ماه لغایت 12 مرداد ماه فرصت داشتند تا فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی خود را به انجام برسانند. در نتیجه پیش بینی می شود که بازه زمانی نام نویسی در این آزمون برای سال 1400 از اواخر تیر ماه الی اواسط مرداد ماه تعیین گردد.

متاسفانه در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 مشخص نشده است اما در صورت اعلام، اطلاعات لازم از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار داده خواهد شد.

لازم به ذکر است داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در دوره اول نشده اند، می توانند در صورت تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400، در زمان مجدد نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود با استفاده از مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

همان گونه که ذکر شد، فرآیند ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی انجام می پذیرد. از این رو تمامی متقاضیان می توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400، مطابق با مراحل نسبت فرآیند نام نویسی خود را شروع کنند.

 • ابتدا به سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی به آدرس inre.ir مراجعه کنید و گزینه “ثبت نام در آزمون” را انتخاب نمایید.
 • حال اطلاعات مورد نیاز مانند کد ملی و شماره تلفن را در کادرهای مشخص درج کنید.
 • پس از وارد نمودن مشخصات فردی اعم از نام و نام خانوادگی، سال تولد، استان و شهر محل سکونت، به مرحله بعدی هدایت می شوید.
 • در این مرحله که به دسته ها و عناوین شغلی اختصاص دارد، می توانید حداکثر چهار عنوان شغلی از دو دسته را انتخاب نمایید. شایان ذکر است که میزان هزینه پرداختی جهت ثبت نام در پایین همین صفحه برای شما قابل مشاهده می باشد.
 • در این بخش تمامی اطلاعات ثبت شده قابل بررسی است که در صورت مغایرت، می توانید از قسمت “ویرایش” نسبت به اصلاح آن اقدام کنید. در اخر نیز در صورتی که تمامی مندرجات را مورد تایید شماست، گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” را بفشارید.
 • در گام ششم ثبت نام، فرآیند واریز هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 به دو صورت پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم و همچنین عملیات کارت به کارت به انجام می رسد. اگر از روش کارت به کارت استفاده می کنید، باید بعد از درج اطلاعات پرداختی مثل شماره کارت، شماره پیگیری، تاریخ و زمان پرداخت، روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.
 • حال یک پیامک حاوی کد تایید جهت اعلام موفقیت آمیز بودن ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی برای شما ارسال می شود که بایستی آن را در کادر مربوطه ثبت کنید.
 • در پایان یک رمز عبور برای ورود به پنل کاربری خود انتخاب نموده و دکمه “ثبت و دریافت کارت” را بفشارید. کارت صادر شده از سوی سایت شامل اطلاعات شخصی، عناوین مشاغل انتخابی و یک کد رهگیری است که باید آن را تا زمان مشخص شدن وضعیت شما در آزمون نزد خود نگه دارید.

نکات ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

افرادی که منابع آزمون استخدامی بخش خصوصی را مورد مطالعه قرار داده اند، قبل از ثبت نام در این آزمون بهتر است با یک سری از نکات آشنا باشند که در ادامه مهم ترین آن ها ذکر شده است.

 • ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir امکان پذیر می باشد.
 • با توجه به اینکه مهلت ثبت نام مجددا تمدید نخواهد شد، توصیه می شود داوطلبان شرکت در این آزمون هر چه سریع تر نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نمایند و آن را به ساعات پایانی موکول نکنند.
 • تمامی افراد جویای کار اعم از دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و شاغلانی که به دنبال شرایط شغلی بهتری هستند، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
 • نام نویسی در این آزمون با هر مدرک تحصیلی و در هر مقطع تحصیلی بلامانع است، چرا که پذیرش افراد بر اساس توانایی آنان می باشد.
 • فرآیند ارزیابی در آزمون استخدامی بخش خصوصی بر مبنای شایستگی شغلی استوار شده است، بنابراین ثبت نام در این آزمون محدودیت سنی ندارد اما داشتن حداقل 15 سال سن الزامی است. افرادی که با سن کمتر در این آزمون شرکت کرده اند، می توانند با دریافت کتاب راهنمای شغلی و آموزشی این آزمون، از نقاط قوت و ضعف خود آگاه شده و در مسیر تقویت و یا رفع آن ها گام بردارند.
 • با توجه به امکان جذب مشمولان خدمت سربازی توسط شرکت های دانش بنیان و حتی امکان امریه گرفتن برای برخی اشخاص در شرکت های بخش خصوصی، مشمولان هم می توانند در این آزمون شرکت کنند. همچنین سربازانی که در ماه های پایانی خدمت خود به سر می برند، مانعی برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ندارند.
 • توجه داشته باشید که فرآیند معرفی افراد به شرکت ها، صرفا بر اساس گروه های شغلی انتخاب شده توسط خود داوطلب در مرحله ثبت نام صورت می گیرد. بنابراین به هنگام ثبت نام، با دقت فرم مورد نظر را تکمیل نمایید.

پس از پایان مراحل نام نویسی امکان ویرایش اطلاعات و مشاغل انتخاب شده، میسر نخواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی را به طور کامل مطالعه کرده و هنگام تکمیل مراحل ثبت نام خود، نهایت دقت را به کار ببرید.

همچنین شما می توانید برای آگاهی از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بخش خصوصی به لینک مرتبط مراجعه نمایید. بعد از شرکت نمودن ثبت نام کنندگان در این آزمون، افراد جهت دیدن نتایج خود می بایست در زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 وارد سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی به آدرس inre.ir شوند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 در چه زمانی انجام می شود؟

تاکنون بازه زمانی ثبت نام در این آزمون برای سال 1400 مشخص نشده است.

2- چگونه می توان در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 ثبت نام نمود؟

داوطلبان می توانند از طریق سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی به آدرس inre.ir در این آزمون ثبت نام کنند.

3- آیا ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400 دارای محدودیت سنی می باشد؟

داشتن حداقل 15 سال سن جهت ثبت نام در این آزمون الزامی است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی