تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

تاریخ دقیق ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

مدارس سمپاد به دلیل برخورداری از امکانات آموزشی ویژه، از جمله مدارس برتر کشور به شمار می روند و دانش آموزان زیادی علاقه مند به تحصیل در آن ها هستند. برای ورود به این مدارس بایستی در آزمونی تحت عنوان آزمون تیزهوشان که برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود، شرکت کرده و نمره حدنصاب آن را به دست آورید.

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم باید در زمان مقرر که از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام می گردد، اقدامات لازم را جهت نام نویسی خود به انجام برسانند. لازم به ذکر است که زمان نام نویسی در این آزمون از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان و یا درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش به آدرس azmoon.medu.ir به اطلاع دانش آموزان می رسد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 از تاریخ 16 لغایت 25 فروردین ماه معین شده بود که تا 29 فروردین ماه تمدید شد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

همان گونه که ذکر شد، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان تنها در زمان بندی خاصی که از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در دسترس داوطلبان قرار می گیرد، به انجام می رسد. همچنین قبل از آغاز زمان نام نویسی، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان طی اطلاعیه ای بازه زمانی آن را منتشر می کند. لازم به ذکر است که این تاریخ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون نیز در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 1401 – 1402، تاریخ نام نویسی آزمون مربوطه از 16 لغایت 25 فروردین ماه 1401 در نظر گرفته شده بود که تا روز دوشنبه مورخ 29 فروردین ماه تمدید گردید. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره از اخبار مربوطه در اسرع وقت مطلع شوید.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402

علاقه مندان به تحصیل در پایه دهم مدارس سمپاد لازم است در مدت زمان مقرر و پس از آماده نمودن مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402 به سایت ثبت نام آزمون مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنند و مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که برای ورود به سیستم نام نویسی به رمز همگام نیاز دارید، بنابراین می بایست با نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آشنایی لازم را داشته باشید.

  • ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir و انتخاب گزینه “سمپاد پایه دهم”
  • وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام در کادرهای ظاهر شده و فشردن کلید “ورود”
  • انتخاب نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمان (نام مدرسه) و کلیک بر روی کلمه “تایید”
  • مراجعه به بخش ماژول ها و سپس انتخاب بخش “استعداد درخشان پایه دهم”
  • کلیک بر روی قسمت “ثبت نام” 
  • تکمیل فرم نام نویسی نمایش داده شده و فشردن گزینه تایید یا ذخیره

انجام تمامی مراحل فوق تنها به منزله ثبت نام اولیه بوده و نام نویسی شما زمانی قطعی می گردد که هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را نیز پرداخت نمایید. بر خلاف دوره های گذشته واریز مبلغ تعیین شده همزمان با ثبت نام انجام نمی گیرد و داوطلبان برای این که بتوانند در جلسه آزمون حضور پیدا کنند، می بایست وجه مورد نظر را در موعد مقرر که معمولا 15 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان است، پرداخت کرده باشند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 در چه بازه زمانی انجام می شود؟

زمان انجام این فرآیند از روز 16 الی 25 فروردین ماه 1401 بود که تا روز دوشنبه مورخ 29 فروردین ماه تمدید شد.

2- چگونه می توان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کرد؟

ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد