تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

زمان نام نویسی آزمون سردفتری اسناد رسمی 99
زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای مناطقی که در آن ها دفاتر اسناد رسمی تاسیس می گردد، اقدام به جذب سردفتر می نماید. افرادی که به این منظور انتخاب می شوند باید دارای شرایط لازم باشند و با انجام فرآیند ثبت نام خود، در آزمون کتبی آن شرکت نمایند. پذیرش نهایی افراد مشروط به موفقیت در این آزمون و همچنین آزمون شفاهی انجام می گیرد. سردفتر در دفاتر اسناد رسمی، ثبت کننده تمامی معاملات و اسناد رسمی و تقاضاهای حقوقی افراد می باشد. این آزمون هر چند سال یک بار بسته به نیازی که سازمان ثبت اسناد در دوره های مختلف به جذب سردفتر دارد، برنامه ریزی می گردد. 

زمان ثبت نام آزمون سر دفتری اسناد رسمی دارای روال زمانی مشخصی نمی باشد و مدتی قبل از تاریخ برگزاری آزمون از طریق سایت مربوطه اعلام می گردد.

زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

آزمون سردفتری به منظور پذیرش نیروی سردفتردار، هر چند سال یک بار توسط سازمان ثبت اسناد رسمی به صورت کتبی برگزار می گردد که در صورت قبولی داوطلبان، از آن ها یک مرحله آزمون شفاهی نیز در قالب مصاحبه به عمل می آید. برگزاری این آزمون، دارای زمان بندی از پیش تعیین شده ای نمی باشد و در همان سال برگزاری، اخبار مربوط به زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام می شود.

داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید پیگیر اخبار مربوط به زمان ثبت نام آن باشند تا از نام نویسی خود در زمان تعیین شده غافل نشوند. با توجه به این که آخرین دوره برگزاری آزمون سردفتری در سال 97 بوده و متقاضیان در اردیبهشت 97 ثبت نام خود را انجام داده بودند. امکان برگزاری آزمون مذکور در سال 99 نیز وجود دارد اما تاکنون زمانی برای ثبت نام آن در نظر گرفته نشده است. توجه داشته باشید که بلافاصله پس از انتشار اخبار ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد و شما نیز می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی اخبار مربوطه را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی صرفا به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت رسمی سازمان اسناد و املاک کشور صورت می گیرد. برای شرکت در این آزمون نیز مشابه سایر آزمون ها می بایست ابتدا از دارا بودن شرایط لازم اطمینان حاصل نموده و سپس در زمان تعیین شده تمام اقدامات لازم برای ثبت نام خود را انجام دهید. مراحل انجام ثبت نام به شرح زیر می باشد:

  1.  در ابتدا به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس ssaa.ir مراجعه کنید.
  2.  هزینه ثبت نام را پرداخت نموده و کارت اعتباری مربوطه را خریداری نمایید.
  3. فرم تقاضانامه اینترنتی را تکمیل کنید.
  4. مدارک خواسته شده از جمله عکس پرسنلی 4*3 اسکن شده را در سامانه بارگذاری نمایید.
  5. از کد رهگیری صادر شده پرینت تهیه نموده و تا پایان تمامی مراحل ثبت نام و نیز دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگه دارید.

نکاتی که در زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی باید در نظر داشته باشید

  • قبل از اقدام به ثبت نام و واریز هزینه ثبت نام آزمون سردفتری لازم است داوطلبان نسبت به انطباق شرایط خود با ضوابط اعلام شده در آگهی های مربوط اطمینان حاصل نمایند، زیرا وجه پرداخت شده به هیچ وجه قابل بازگشت نمی باشد.
  •  در قسمت مربوط به “تایید پرداخت وجه ثبت نام” شماره کد رهگیری را دقیق واردکنید.
  • تمامی اطلاعات مربوط به آزمون و پرونده به وسیله ارسال پیامک یا از طریق پست الکترونیکی داوطلب اعلام خواهد شد. بنابراین متقاضیان می بایست بندهای مربوطه در فرم تقاضانامه را به دقت تکمیل کنند.
  • ثبت نام زمانی به طور کامل صورت می گیرد که داوطلبان با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه نموده و در صورتی که اطلاعات ثبت شده در فرم تقاضای شرکت در آزمون، مورد تایید آن ها بود، آن را چاپ کرده و نزد خود نگهداری کنند.

پس از انجام روند ثبت نام، داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند و خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. شما می توانید با مرکز ایران مشاوره در تماس باشید تا پس از انتشار اخبار دقیق مربوط به زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون سر دفتری اسناد رسمی، در جریان جزئیات آن قرار بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی